•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Європейська Дія - Рух за вільну Європу

Автор Повідомлення
Шкода

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013, 18:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн, як ви можете робити висновки про людей
з якими ніколи не спілкувалися вживу?
Вам так сидячи за компом просто хочеться?
Щось доводити таким як ви,це як бісер пуляти перед свинями.
Ну які грошики...?
Левченко Юрко чи Андрій Іллєнко за грошики?
Іх у цьому тільки вороги такі як ви звинувачують.
Дуже вдало грають на струнах людей, мо бачите
став депутатом, значить до корита хоче...
Маніпулювання це думками.
Таким як ви хоч Святу людину покажи,
але якщо вона щиро радіє за долю і майбутнє України,
вам це не сподобається.
І будете оббріхувати її.

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 09:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чому я маю думати, що вони якісь інші, ніж бютівці чи регіонали? Колись відомий дисидент Марченко сказав (про тюремників і чекістів) - на собачій посаді і людина стає собакою. Я ще не божевільний, щоб всерйоз вірити, що хтось може пертися в депутати або президенти, щоб "народу щастя принести". Бо якби таке було можливо, то такі би були. А якщо їх немає (а Маркс вчить, що практика - критерій істини), значить, це неможливо. І їм я також не вірю, як і всім іншим політиканам. І для цього мені не обов"язково знати їх особисто. В приватному житті вони можуть бути цілком приємними і хорошими людьми і мати кішок з кошерним іменем Белла, але їм як їхнім посадам я довіряти не можу і не буду. У аморальній владі в failed state не може бути моральних людей, навіть, якщо вони до влади і були нормальними людьми.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 10:11 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Я ще не божевільний, щоб всерйоз вірити, що хтось може пертися в депутати або президенти, щоб "народу щастя принести". Бо якби таке було можливо, то такі би були.

а чим тоді можна пояснити Вашу співпрацю з "Рухом за Вільну Європу" ?

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 10:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я ніяк з ним не співпрацюю і ніколи не співпрацював. Деякий час листувався, але це давно в минулому. Вони не євразійці.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 11 лютого 2013, 10:34 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

А, то Вам треба справжніх євразійців ?

То це запросто (я балдію від них) : http://www.youtube.com/watch?v=AV18F1XaNI0

Чесно кажучи, Ви мене періодично дивуєте - наче доросла людина ...

ПовідомленняНаписане: 28 листопада 2013, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Припинити антиукраїнську пропаганду і втручання ЄС!

Зважаючи на події, що відбуваються в даний момент, президія німецько-українського центру DUZ e.V. вважає себе зобов'язаним висловитися з приводу того, що повідомляють зараз західні засоби масовій інформації про Україну і про відкладену асоціацію її з Євросоюзом.

В першу чергу слід констатувати, що Україна є вільною і суверенною демократичною правовою державою. Тому іноземне втручання будь-якого роду у внутрішні справи України має бути виключеним. І не має ніякого значення, чи походить таке втручання від Москви, від Вашингтону або від Брюсселю. Тільки український народ і його уряд мають право приймати рішення, які стосуються їхньої країни.

Ми вже бачили, як західні системні засоби масової інформації після перемоги на виборах президента Віктора Януковича, розчаровані тим, що Тимошенко на них не виграла, розпочали антиукраїнську пропаганду. Вони поширювали вигадки про маніпуляції в ході виборів тощо. Проте зовсім не в Україні, а у ФРН, точніше кажучи, на виборах до Бундестагу, які пройшли зовсім нещодавно, згідно з повідомленнями ОБСЄ, відбувалися широкомасштабні порушення! І де ж був тоді крик обурення з боку засобів масової інформації і партій, які в інших випадках всюди втручаються в події, що відбуваються за кордоном?

Повністю:

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Pripiniti-antiukrajinsku-propagandu-i-wtrutschannja-JeS_137.html
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2013, 08:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Десять причин, чому Україна не може приєднатися до ЄС:

Для усіх нас очевидно, що ми зараз стоїмо на роздоріжжі історії нашої улюбленої української вітчизни. Ми усі не лише є свідками цих великих поворотів, але і самі можемо брати в них участь. Для більшості з нас, крім того, активна участь в цьому також є сьогоденним обов’язком. Виходячи з цього почуття обов'язку, я звертаюся до вас, мої українські брати і сестри. Мої бабусі і дідусі виховали мене в українській діаспорі в любові до Бога і української батьківщини. Коли мене прийняли в козаки, я дав присягу захищати святу православну віру і український народ, а також свободу і незалежність української нації.

І саме тепер ці свобода і незалежність нашої вітчизни знову знаходяться під загрозою.

Як це вже часто було в нашій історії, чужоземні сили намагаються опанувати Україну і позбавити український народ свободи.

Повністю

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Djesjat-pritschin-tschomu-Ukrajina-nje-moshje-prijednatisja-do-JeS_138.html
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2014, 15:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Особистий коментар заступника президента Німецько-українського центру

Вельмишановні читачі і читачки нашої інформаційної сторінки Deutsch –
Ukrainischen Zentrum e.V.!

Повністю:

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/PDF/RELATIONS/539/ua_Osobistij-komjentar-sastupnika-prjesidjenta-Nimjezko-ukrajinskogo-zjentru.pdf
Влад555

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2014, 16:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
Особистий коментар заступника президента Німецько-українського центру

Вельмишановні читачі і читачки нашої інформаційної сторінки Deutsch –
Ukrainischen Zentrum e.V.!

Повністю:

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/PDF/RELATIONS/539/ua_Osobistij-komjentar-sastupnika-prjesidjenta-Nimjezko-ukrajinskogo-zjentru.pdf

Дякую. Я ще не думав під таким кутом.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2014, 20:30 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Влад555 написав:

Дякую. Я ще не думав під таким кутом.

а який тут може бути кут ?
Ясно, що поневолена Німеччина може тільки заздрити вольнолюбству і спонтанній самоорганізації українців.
Як би там не було, але німці капітулювали в 45-му, а українці знайшли сили масово відстоювати Незалежність ще майже десять років.

ПовідомленняНаписане: 24 січня 2014, 10:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, тут багато наївного в статті (про транспорт - це чудово, ага!), але це просто я переклав для того, щоб можна було почитати ще про один погляд "з того боку". Бо коли я прочитав у вівторок у "Ді Вельт", що мовляв, ті, хто штурмував Беркут на Грушевського є "прозахідними мітингарями", я зрозумів, що вони або трохи дурні, або спеціально брешуть. Чомусь на Заході пишуть лише про цю євроасоціацію, а не пишуть, що люди виступають в першу чергу проти соціальної нерівності, корупції, гноблення малого бізнесу, низького рівня послуг, поганого керівництва державними структурами, свавілля влади і правоохоронних органів, тобто проти того, проти чого часто бунтують і самі європейці. І що так як ми мабуть єдина країна в Європі, де немає ні профспілок, ні соціал-демократичної партії, яка мала би захищати найманих працівників - від робітників заводів до програмістів, від бухгалтерів до секретарів, офісних службовців і вчителів, ні селянської партії, тому соціальний протест каналізувався в такій формі, і що в активній формі його очолюють праві, тоді як на Заході це робили би переважно ліві. Але що робити, коли справжніх ЛІВИХ в Україні немає (це, до речі, дуже погано!).
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2014, 07:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/PDF/RELATIONS/546/ua_BOROTBA-SA-UKRAJiNU.pdf
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 23 лютого 2014, 09:03 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/PDF/RELATIONS/546/ua_BOROTBA-SA-UKRAJiNU.pdf

Цитата:
спочатку слід було б
усунути посткомуністичні мафіозні
угрупування і олігархів, як в Україні, так і в Росії.

ото ж то й воно.

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2014, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хтось тут ще сподівається на (західно)-європейських "правих"? Ну, почитайте:

http://schutz-brett.org/neu/ru/2014-03-27-19-12-23/21-russische-beitraege/2014-03-27-19-08-50/104-2014-04-26-16-44-30.html?showall=1&limitstart=

Цей дядько - голова німецької організації Європейської дії.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2015, 10:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://makarih-203.livejournal.com/872413.html

Я задоволений, що вчасно перестав мати справу з цим гівном.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,