•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Європейська Дія - Рух за вільну Європу

Автор Повідомлення
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 31 серпня 2012, 14:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні, такий шлях є. Шлях Ірану.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 07:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.europaeische-aktion.org/Artikel/ua/Bij-pid-Brodami-Woni-chotili-woli_106.html
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 08:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так все-таки, треба було звільняти Україну від німців чи ні?
Німці "вишколили" українців і кинули їх під танки.
Я фігєю з такого "героїзму".
Давайте німцям пам"ятника вколупаємо "За боротьбу проти більшовизму".
пан майор

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 10:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:

А чо! Ідея. Вован Ленін в Ураїні ні разу не був, й відповідно - у Вінниці. А йому пам'ятники скрізь торчали, в тім числі й у Вінниці. А Гітлер у Вінниці був, а пам'ятник йому не стоїть. Це ж - історична несправедливість. То ж на пропозицію Іван_Київа - викулупати !!! мер Вінниці Гройсман колупатиме Адольфа в центрі Вінниці на Театральній площі. Там, де він в упор не хоче ставити пам'ятника Шевчеку. Іван_Київ - браво! Приїздіть у Вінницю. Віримо у Вашу наполегливість - Ви доб'єтесь колупації. Не на словах, а на ділі! Відвоюйте ж історичну справедливість!

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 11:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені не зовсім зрозуміла Ваша іронія.
Як і "подвиг під Бродами".
Ви проти "совєтів" це ясно. Окупанти, всьо такоє.
Але героїзувати тих, хто воював на боці німців - це помоєму тоже перебор.
Тим паче в 1944 році, коли ті німці вже вдосталь познущалися з українського народу.
Сталін=Гітлер.
Така формула ще зрозуміла. Два окупанти.
Але Сталін=Гітлер але ми за Гітлера - не розумію.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 11:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Броди, як і вся Галичина, не належала до Радянської України. Ніхто Московитів не звав до Галичини, не має значення, чи належала би вона до Польщі, чи до Німеччини, чи до Австрії. Після перетину кордону станом на 31.8.39 "Велика Вітчизняна Війна" в 1944 з оборонної перейшла в відверто агресивну і загарбницьку. Броди належали до Європи, Радянська (Східна) Україна до Євразії. Радянські війська можливо й мали повне право виганяти німців з Євразії, але ось в Європу їх точно ніхто не запрошував. Дивізія Галичина воювала на СВОЇЙ, європейській, землі. Ні під Донецьком, ні під Києвом її не було.

А німці, за якими гріхів мільон, і вбивства того ж Ольжича їм пробачити ніяк не можна, хоча й поводилися в Україні геть погано (але ж саме в УКРАЇНІ, тобто в Райхскомісаріаті Украіне, під головуванням радянського агента Еріха Коха, а в Галичині, яка належала до Генерал-губернаторства - Польщі було набагато легше), вс ж таки з середини 1944 року велу оборонну війну, захищаючи Європу.

Редаговано: Моргенштерн (07 вересня 2012, 16:35)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 13:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:

Під танки кидали українців тільки совьєти.
Нажаль,нічого досі не змінилося...
Зараз,як і тоді обираємо менше зло:(
Тоді німці були меншим злом.
До пори ,до часу..
Я просто не розумію, фігєю, що ми за нарід такий,
що всі нас хочуть?:)
Всі нас краще знають ніж ми самі себе:)
А ми все чекаємо коли вороженьки самі по собі
зникнуть як роса:)
І таки що головне! Зникають!
Я пишаюся,що я належу до цього Народу, що я Українка.

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 14:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Я пишаюся,що я належу до цього Народу, що я Українка.

Ser gut! Зер гут! Очєнь карашо! :))
Скажітє. пажалуста, Ві знаєтє такой страна Украіна?!
Ja ja! Да да! Ето страна, гдє жівут очєнь красівиє люді! :))

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 14:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Майоре, а Ви можете пояснити мені таку річ?
Спочатку Україна зупинила орду ,щоб вона не завойовала
цю Європу.
Потім Україна УПА ще раз врятувала цю Європу,
не пустивши туди вже більшовизм.
От навіщо це було робити?
Дуже цікаво зараз подивитися б було,
як ця Європа випендрювалася б.

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну, Орду вона не зупинила, це побрехеньки карамзинськi. Натиск бiльшовикiв послабила, так, можливо, але зупинилися вони в Нiмеччинi не через УПА, а через американцiв. Але по сутi ви правi - Захiд юзае нас i iнших схiдноевропейцiв по повнiй програмi. Незалежнiсть Захыд теж зробив не заради украiнцiв, а зi своiх геополiтичних мiркувань. Чхати йому на украiнцiв (як i на казахiв, вiрмен, росiян). Не треба перед ним на заднiх лапках стрибати - не оцiнить.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

що за маячня?
вся східна Європа і пів-німеччини були під... (хотів написати під нами) - під СРСР :)
хто кого зупинив?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як ви усі мені набридли.
Так і не здогадалися,що правда мені не потрібна.
Тим більш жидівська:)

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 19:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для вас Іван_Київ, все українське буде апріорі вороже.
Безполєзно вам щось доводити:)

ПовідомленняНаписане: 07 вересня 2012, 22:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:

Німці вишколили. І щоб попасти на той вишкіл був конкурс.
А ваші вигребли всіх без конкурсу і мед довідок і ото дійсно кинули під танки і кулемети без всякого вишколу і зброї. І справжні фронтовики, коли були ще живі, це свідчили і клялись в прадивості.
Треба говорити не про звільнення від німців, а нову російську окупацію 1944-1991 р.
А пропозиція правильна. Німцям тут дійсно треба встановити пам"ятник і назва правильна.

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2012, 00:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Пане Майоре, а Ви можете пояснити мені таку річ?
Спочатку Україна зупинила орду, щоб вона не завойовала
цю Європу.
От навіщо це було робити?
Дуже цікаво зараз подивитися б було,
як ця Європа випендрювалася б.

Ви питання задали чисто в духовній царині. Тому відповідь мушу давати в тій же царині.
Ні один опонент не буде із моєю відповіддю згоден, якщо він намагатиметься зрозуміти написане мною своїми мізками. А будь-які мізки, навіть, найрозумніші, тут безсилі, Тому, що в духовній царині серце працює, а розум мовчить і не заважає серцю відчути й розказати достовірно точно хід історичних подій.
Шановна пані Алла! Запрошую Вас у свою улюблену гілку і там Ви отримаєте цю достовірну відповідь. І. наперед забігаючи, скажу, так як ми із пані Аллою люди військові, то скажу своїм опонентам по- військовому:
Пункт 1. Пані Шкода завжди права!
Пункт 2. Якщо пані Шкода не права, то читай пункт 1.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,