•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

До Адміністрації Форуму

Автор Повідомлення
Олексій Громенко

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2011, 17:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Адміністрація!
Пропоную в розділі "Духовність та Культура" спеціально виокремити тему (а то й декілька) для обговорення різних суто побутових питань (кулінарія, рукоділля, різні ремесла, травознавство, садівництво, городництво, краєзнавство, туризм, бджільництво, автомобілі та інше, в т.ч. (навіть-!) ворожіння).
Гадаю, що ці теми можуть зацікавити багатьох учасників форуму, а хтось досвідчений зможе поділитися досвідом з іншими!
При наявності попиту з деяких тем можу поділитися своїм власним досвідом.

[У розділі "Цікаві сторінки" є гілка "Автентична Українська кулінарія". Не бачимо перешкод для створення Вами у тому ж розділі сторінок, котрі зацікавлять форумців. Адміністрація.]

ПовідомленняНаписане: 05 серпня 2011, 22:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачайте,а де гілка про зниклу дівчинку?
Я усю ніч мучалась, намагаючись вставити її фото.
А,ви отак з нею і зі мною?

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2011, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Яка гілка? Що там трапилось (і коли) з тою дівчинкою? Коли що, то пишіть мені на електронну пошту.

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2011, 21:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Адміністрація!
Пікантність теми, якої я торкнувся, полягає в тому, що:
1) що я сам (особисто) практикую деякі ворожбитські (чарівницькі, відьмацькі) речі і багато за що можу (як то кажуть) відповідати власною головою;
2) ДУЖЕ багато з ОРИГІНАЛІВ цих речей (які можуть бути корисні і які робочі, себто випробувані, в т.ч. мною) на російській мові (ясна річ, що замовляння треба читати тільки на мові оригіналу; практиками відьмацького цеху випробувано, що українські замовляння, перекладені російською мовою, не працюють).
Як тут бути?

ПовідомленняНаписане: 06 серпня 2011, 23:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

Тьху -- на ту Юлю з тими дурнуватими судами!
Чому видалили болючу тему про дівчинку?

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 00:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Пане Олексію Громенко!
Я відверто скажу Вам, що у мене не вистачає часу на теревені. Тобто, мені бракує вільного часу на ведення пустомельства із людьми, які дивляться на оточуючий їх світ у матеріальній площині. У таких людей відрізане духовне сприйняття світу. В них є вуха, але вони не чують У них є очі, але вони не бачуть.Тобто, вони дивляться і чують Світ у матеріальній площині, Духовне ж сприйняття Світу у них відсутнє.
Ще я б уточнив так. Люди із матеріалістичним баченням світу розмовляють своєю мовою. А люди із духовним сприйняттям - іншою мовою.
І ці мови - абсолютно різні. Люди із матеріалістичним баченням світу знають тільки одну мову - свою, матеріалістичну. І все. Мови ж людей із духовним сприйняттям світу вони не розуміють зовсім.
На відміну від людей із матеріалістичним баченням світу, люди із духовним світосприйняттям знають і свою мову - мову людей із духовним світосприйняттям і мову людей із матеріалістичним баченням світу.
Тому для спілкування із людьми з матеріалістичним баченням світу потрібно розмовляти притчами,
Але ж переважна більшість із них і притч не розуміє. Бо у них не працює світосприйняття, навіть, у переносному значенні, Бо ж мислення у них - конкретне. Тобто, абстрактне, чи можна його ще назвати - віртуальне, яке відсутнє.
Вони, як правило, самозакохані. Тому своє власне бачення світу вони возвеличують аж до небес. І вважають його єдиноправильним. І тому будь-яке заперечення їх поглядам викликає у них бурно-негативну реакцію, під дією якої вони розмову переводять на лайку базарної баби! Чому на базарну? Тому, що віртуальне, абстракте мислення притаманне чоловікам, а конкретне - жінкам. Тому то Святе Письмо пише, що для жінки її чоловік - бог! І жінка повинна слухати свого чоловіка мовчки. І повчати чоловіка жінці Бог забороняє.
А сюди на Форум заносить бува базарних баб із чоловічим статевим органом в штанах. Мені гидко і бридко з такими спілкуватися. Тому, я переважно люблю спілкуватися із жіночками. Особливо, коли вони - ЖІНОЧКИ! Саме ЖІНОЧКИ, у яких відсутнє чоловіче начало. Якщо чоловік із конкретним мисленням одружиться із жінкою, у якої чоловіче начало - то це вже не то що біда, а - ГОРЕ.
Чи не є ВІДЬМИ - жінки із чоловічим началом?
І що із себе представляють ВІДЬМАКИ?
Як би мені хотілося поспілкуватися із живим відьмаком!
Може б Ви завітали на гілку "Духовнісь" у тему, яку я відкрив "ПОПЕРЕДЖЕННЯ З НЕБЕС" і я б з цікавістю із Вами поспілкувався б. Я б на це спілкування вивільнив би свій час!
Дякую за увагу!

З Повагою...

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 07:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З задоволенням, пане майор, поспілкуюся з Вами в згаданій Вамі темі. Але не варто настільки зверхньо і зневажливо висловлюватися на ті теми, які Ви, вирогідно, погано розумієте. Не уподоблюйтеся тим, про яких Ви самі кажете "Вони, як правило, самозакохані. Тому своє власне бачення світу вони возвеличують аж до небес"!!!

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 09:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій Громенко написав:
1). Але не варто настільки зверхньо і зневажливо висловлюватися на ТІ ТЕМИ які Ви, 2). вирогідно, погано розумієте.

Дякую за зауваження!

Уточнюю:

1). Де Ви відчули чи побачили мою зверхність і зневагу до ТИХ ТЕМ???.
ТІ ТЕМИ існують і до ТИХ ТЕМ зверхньо і зневажливо висловлюватися безглуздо - ЦЕ БЕЗГЛУЗДЯ! Від зверхнього висловлювань до ТИХ ТЕМ чи зневажливого ставлення до них ТІ ТЕМИ НЕ ЗНИКНУТЬ!
Інша справа - СТАВЛЕННЯ ДО НОСІЇВ ТИХ ТЕМ.

Покамість я до Вас, як НОСІЯ ТИХ ТЕМ не продемонстрував своєї зневаги.

2).Так, ВІРОГІДНО!

Тому мене і зацікавили Ваші знання щодо ТИХ ТЕМ!.

НЕБЕСА ПОПЕРЕДИЛИ ПРО НАСТУПНЕ:

ЧОРНІ СИЛИ ЗАБРУДНЯТЬ ПИТНУ ВОДУ В КРИНИЦІ.

ВИ ЩО ПРОПОНУЄТЕ МЕНІ ТИХ НОСІЇВ ЧОРНОГО ДУХУ, ЩО ЗАБРУДНИЛИ КРИНИЦЮ ПОВАЖАТИ???

Я зацікавився Вами, тому що Ви сказали, ЩО ВИ - ВІДЬМАК.

Чи не так?

P. S. Переконливо прошу Вас у спілкуванні зі мною бути прискіпливо точним взагалі - і зокрема, - у надзвичайно важливих питаннях щодо - ТИХ ТЕМ!

Дякую за Увагу!

З Повагою...

N. B. А може із Вас такий відьмак, як із мене король Франції, тоді вибачайте...

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 09:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

1) що я сам (особисто) практикую деякі ворожбитські (чарівницькі, відьмацькі) речі і багато за що можу .....

Якщо ви адекватна людина то пропоную вам не займатися хернею.

Мені молодим помирати
Олексій Громенко

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 12:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер написав:

1) що я сам (особисто) практикую деякі ворожбитські (чарівницькі, відьмацькі) речі і багато за що можу .....

Якщо ви адекватна людина то пропоную вам не займатися хернею.

1) Якщо Ви укранець і взагалі культурна людина, то пропоную Вам не вживати українізовані варіанти московських матюків;
2) Не хочете займатися тим, чим займаюся я - воля Ваша. Але і не Вам вирішувати, чим займатися мені і, тим більше, давати мені оцінку за мої заняття.

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майор!
Якщо якісь сили спаскудили воду в криниці, то варто повідкручувати їм голови! І не зважати при цьому на їх колір і стан (тілесний чи ефірний) :-)))))))))))
Між іншим, давайте перенесемо наше з Вами спілкування в розділ "Духовність"? Треба бути дисциплінованими і дотримуватись теми...

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 14:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Шановний Пане Олексію Громенко!
Я відверто скажу Вам, що у мене не вистачає часу на теревені.

))))))))))))))))))))))))))Оцінив!))))))))))))))))))))))))))))))))

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 14:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майор!
Між іншим, давайте перенесемо наше з Вами спілкування в розділ "Духовність"?
Треба бути дисциплінованими і дотримуватись теми...

Дякую і за цю заувагу!

Переносюся! :))

P. S. До речі, Вам, як відьмаку, вимушений зробити тут у цьому розділі одну свою заувагу: У відьом і відьмаків добре розвинуте духовне сприйняття Світу. Про його чорність, чи нечорність поговоримо, так як і Ви пишете, у розділі "Духовність"

Але ж те що скажу стосується цього розділу!
А саме: Ви як відьмак, повинні були б відчути те, що відчув шановний пан Кайзер!
Пан Кайзер висловився не проти Вас, а у мою підтримку!
За що я йому вдячний!

N. B.
Тому пане відьмаку, не варто Вам на пана Кайзера ображатися!
У цьому такому Вашому ставленні Ви продемонстрували своє матеріалістичне бачення Світу та відсутність духовного світосприйняття.
А це не личить відьмаку. Тому я Вам, замітьте, недарма наголосив на тому, що я - не Король Франції!
Хоча і вживаю:

ОРЕВУАР!
(Просто я вивчав французьку. Ще раз пропоную про "всяку чортовщину", яка побутує як у ментальності нашого народу, так у реальному житті, продовжити дискусію чемно, виважено і без образ в темі "ПОПЕРЕДЖЕННЯ З НЕБЕС")

З Повагою...

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 14:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Олексію Громенко,
як бачите, цуценя продовжує мутлятися під ногами і паскудити!

Шановна Пані Шкода
каже, що собаки - останні ангели на землі.
Зрозуміло, що вона має на увазі ангелів світла!
Не ображаючи її світлі почуття, скажемо так: Не наша вина, що є й падші ангели. Падші ангели - ангели тьми. У даному випадку - миршаве цуценя, що мутляється під ногами і гадить!
Докажіть тепер, що відьми, чи відьмаки не вселяються у собак, чи котів, які, навіть, корів по ночах доять!

Пане "ворог-народу"! Що ж Ви пристали до мене?
Ви ж не за адресою! Я Вам не корова! Так що "звиняйте"!

Вибачте! - й линяйте...

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майор! Не плутайте духовність з вихованістю! Пан Кайзер, вживаючи українізовані московські матюки, довів відсутність цієї самої вихованості у нього!
І до чого тут, скажіть мені, духовне бачення світу?
Але мабуть я скористаюся порадою пана Кайзера стосовно того, що не варто займатися нічого не вартими нісенітницями і витрачати час на дискусію з Вами про наявність чи відсутність у когось духовного чи матеріалістичного світосприйняття не буду (в темі "Духовність" теж).

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,