•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

До Адміністрації Форуму

Автор Повідомлення
пан майор

ПовідомленняНаписане: 07 серпня 2011, 19:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Олексій Громенко написав:
Пане майор! Не плутайте духовність з вихованістю! Пан Кайзер, вживаючи українізовані московські матюки, довів відсутність цієї самої вихованості у нього!

Пан Кайзер
сказав Вам те, що Вам хотів сказати я!
Духовне бачення пана Кайзера заключається у тому, що він Вас бачить наскрізь!

І при чому тут вихованість? Не пойму...
Короче, шановний, не туліть горбатого до стіни...

Пан Кайзер
сказав Вам так яскраво і доступно для того, щоб Ви переконалися, як відьмак, в тому, що Ви займаєтеся херньою...

З Повагою...

Король Франції
ОРЕВУАР

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2011, 12:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Пане майор! Не плутайте духовність з вихованістю! Пан Кайзер, вживаючи українізовані московські матюки, довів відсутність цієї самої вихованості у нього!

Плювати я хотів на ваші моралістичні повчання.

Але мабуть я скористаюся порадою пана Кайзера стосовно того, що не варто займатися нічого не вартими нісенітницями і витрачати час на дискусію з Вами про наявність чи відсутність у когось духовного чи матеріалістичного світосприйняття не буду (в темі "Духовність" теж).

Порадували. Ще до лікаря сходіть.

Мені молодим помирати
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 09 серпня 2011, 17:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановна Адміністрація!
Пікантність теми, якої я торкнувся, полягає в тому, що:
1) що я сам (особисто) практикую деякі ворожбитські (чарівницькі, відьмацькі) речі і багато за що можу (як то кажуть) відповідати власною головою;
2) ДУЖЕ багато з ОРИГІНАЛІВ цих речей (які можуть бути корисні і які робочі, себто випробувані, в т.ч. мною) на російській мові (ясна річ, що замовляння треба читати тільки на мові оригіналу; практиками відьмацького цеху випробувано, що українські замовляння, перекладені російською мовою, не працюють).
Як тут бути?

Я уникаю магії відколи мої книжки з магії,херомантії і т.д. проковтнули води Саксагані.Проте,навіть мені відомо,що слова у заговорах мають лише опосередковане значення,це як глек.Головне не сама посудина,а її наповнення.Не форма,а вміст.Саме тому заговори які з'явилися в часи язичництва працюють навіть з ознаками християнства.Слова змінилися,а наповненість залишилась.

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2012, 09:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прохання до шановної адміністрації форуму,як стихнуть ті баталії виборчі і в очільників Свободи з*явиться кілька вільних хвилин,запросити їх для спілкування на форумі.Це було б досить не зле.З повагою.

Слава Україні!
верба

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 13:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
запросити їх для спілкування на форумі.Це було б досить не зле.З повагою.

Слава Україні!

+
Приєднуюсь. А то получається: що форум сам по собі, а Свобода сама.
А тільки в заголовку разом.
Зрозуміло, що Фаріон не може зайти на форум - в неї буде моральна травма від наших помилок в дописах, Тягнибока вже затягнули в фейсбук і однокласники. Але вони ж не всі люди Свободи, які можуть раз в місяць висловитись тут.)))

Вітаю адміністрацію форуму з тим, що Україна перейшла на час, який давно діє на форумі.)))

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2012, 03:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені здається,що мене Барабас забанив у гілці "Кулінарія".
Це можливо:)?

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2012, 07:40 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Мені здається,що мене Барабас забанив у гілці "Кулінарія".
Це можливо:)?

Звісно. І розбаню лише тоді, коли перед усіма пообіцяєте викласти нормальний рецепт і не флудити.

ПовідомленняНаписане: 07 грудня 2012, 10:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава нації!
здрастє,совкові традиції, коли скарга пересилається тому
на кого скаржаться:)

ПовідомленняНаписане: 14 грудня 2012, 15:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані Шкодо,вітаю,Ваш допис про котів просто шикарний!А особливо кішкам байдуже,що про них думають мишки,коли кішки їх хрумають.

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013, 12:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В темі "Хто головний ворог України" адміністратор зняв мої повідомлення. Мені не зрозуміла причина цього. Будь ласка, поясніть.

ВО Свобода

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013, 15:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Спробуйте не хамити та відповідати по суті теми і все буде добре.

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013, 00:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаYahoo Messenger     Відповісти цитуючи     Догори

Поясніть, будь ласка, чому форум називається "офіційним"?

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013, 02:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Татусь написав:
Поясніть, будь ласка, чому форум називається "офіційним"?

Татусь,нє ну ви прям як Дбрий день.
Зараз прийде Барабас,
і запитає-пан хоче мати чудову гамму кольорів на обличчі?

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені закинули ось таке:
" До речі чого у вас віндовс не українізований?[/quote]"

Я ,чесно не розумію,що мали на увазі?
У мене є проблема?
І я про неї не знаю?

ПовідомленняНаписане: 10 березня 2013, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Мені закинули ось таке:
" До речі чого у вас віндовс не українізований?"

Я ,чесно не розумію,що мали на увазі?
У мене є проблема?
І я про неї не знаю?

Уже скаржитесь на мене? Закинув бо ви людей курвами називаєте, без будь-якої на те логічної причини.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,