•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Зброя.

Автор Повідомлення
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 16:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Може хтось мені пояснить таку ситуацію: у крамниці можна вільно купити револьвера що стріляє набоями Флобера (4мм якщо не помиляюсь). Та якщо той же револьвер зарядити капсулем "жевело"(4,5мм) з шротиною то це вже буде кримінал. Невже від збільшення кулі на 0,5 мм вона стає небезпечною для життя та здоров"я?
моксі

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Менти вважають що стає.

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 17:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

моксі написав:
Менти вважають що стає.

Дивно. Якщо взяти різні "наворочені" пневмогвинтівки та пістолети то їх пробивна сила аж ніяк не менша за "жевело", навіть набагато більша. Та й калібр такий же: 4,5. І тим не менш "пневмо" у відкритому продажі.
моксі

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 17:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До поки не буде нормального закону про зброю таких нюансів буде море.

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 19:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

моксі написав:
Одна справа голословні звинувачення, та зовсім інше по факту.
Самокритика?
моксі написав:
Посадять чи ні паліїв це не так суттєво.
Не суттєво? Ти ж стверджував що посадять. Тепер вже не суттєво?
моксі написав:
Суттєвий сам факт їхніх дій.
Ну звичайно ж, і тебе це мусарка дуже турбує. Адже раби мають жити слухняними і не рипатися, хіба ні?
моксі написав:
Знову ж таки якщо проявити мінімальну ерудицію то стане зрозуміло що для того що б накатати анонімку потрібно що найменше знати цих людей.
Ну звичайно ж. Інші сказали б що на таке не здатні, але ж чмо так не напише. Головне знати тих людей, а далі справа техніки.
моксі написав:
А давати посилання на відео цих паліїв на офіційному форумі партії якраз і є прихована форма анонімки та більш того це ще й підстава для партії: Раз це висить на вашому форумі то і ви до цього причетні, а раз причетні то як же люди добрі таким владу дати???
Вловлюєте думку?
Прихована форма анонімки :))) Вловлюю думку про те що ти ідіот і твоя логіка ідіотська - це якщо м'яко сказати. Все набагато простіше - Ми можемо обговорювати різні теми, адже нам нічого боятися, бо наші руки чисті, пане мусарок.
моксі написав:
Скоро вибори, всі дії слід добре обдумати.
Так, звичайно ж, потрібно бути слухняними і покірними і тоді нам МОЖЕ кинуть кісточку, як приз, в іншому випадку віддубасять палкою.
моксі

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 20:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Образа форумчанина. Перше попередження. Адміністрація.]

Востаннє редаговано: моксі (19 вересня 2011, 07:24), редаговано 2 раз
Жора Волин

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 20:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

моксі написав:

Нюанси були та будуть при будь-якому законі. А от щодо нормальності закону... У мене десь лежить каталог"Товари-поштою" за 1962 рік, так тоді можна було мисливську рушницю виписати просто по пошті. Причому будь-який калібр, від 12 до 32. А от пневматику тоді чи й продавали.
моксі

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
моксі написав:

Нюанси були та будуть при будь-якому законі. А от щодо нормальності закону... У мене десь лежить каталог"Товари-поштою" за 1962 рік, так тоді можна було мисливську рушницю виписати просто по пошті. Причому будь-який калібр, від 12 до 32. А от пневматику тоді чи й продавали.

Ви маєте якісь конкретні пропозиції що до цього питання?

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 21:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

моксі написав:
Жора Волин написав:
моксі написав:

А ви маєте змогу внести ці пропозиції у діючий закон?
моксі

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 21:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
моксі написав:
Жора Волин написав:
моксі написав:

Ви переоцінюєте мої можливості.
Питаю я тому що є тека приказка: DU CHOC DES OPINIONS JAILLIT LA VERITÉ Що означає : В спорі народжується істина.

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

моксі написав:
Жора Волин написав:
моксі написав:
Жора Волин написав:
моксі написав:

Ви переоцінюєте мої можливості.
Питаю я тому що є тека приказка: DU CHOC DES OPINIONS JAILLIT LA VERITÉ Що означає : В спорі народжується істина.

В якої найбільші кулаки. :))) Щось я вас не дуже зрозумів: ви сперечаєтеся заради самого факту суперечки?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 18 вересня 2011, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
[Образа форумчанина. Перше попередження. Адміністрація.]
Хахаха. От бачиш, треба жити по законах, в тому числі і форумних. Треба тобі поводитися як я тобі скажу і ти не маєш права рипатися - от тобі твоя ж філософія на практиці. Хочеш огризнутися, вдарити, спалити? Не можна! - адже це не інтелігентно і ти не можеш мене дістати - те ж твої слова. Тепер мудачило будеш жити за своїми ж правилами :)
моксі

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2011, 07:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Образа форумчанина. Друге попередження. Адміністрація.]
моксі

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2011, 07:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Третє попередження. Бан. Адміністрація.]
Шкода

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2011, 12:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я була,звичайно не за аби яким кордоном.
Але, коли я в"їджаю в Україну мені кожен раз цього вистачає, щоб зрозуміти,
як я ненавиджу свою державу!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику