•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Теорія змови

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 09 жовтня 2015, 13:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Протоколи сіонських мудреців - гроші з повітря

https://www.youtube.com/watch?t=5&v=NJU2eYgL280

Редаговано: дід Володя (15 листопада 2015, 14:18)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2015, 13:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

---
Не там відписалася

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2015, 14:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Земля - зона керованого хаосу

http://runa.pp.ua/articles/34-zemlja-zona-kerovanogo-haosu.html

Редаговано: дід Володя (04 грудня 2015, 09:18)
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2015, 15:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Земля - зона керованого хаосу
http://runa.pp.ua/articles/34-zemlja-zona-kerovanogo-haosu.html

Юрий Ситник - супер.
Не згодна лише, що путін - кухар. Він кухарчук на побігеньках.

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2015, 09:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гроші.Джон Перкінс....

https://www.youtube.com/watch?v=s_U7IUUverQ

Редаговано: дід Володя (15 грудня 2015, 12:18)
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 00:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Здається, стосується цієї теми.

Вибачте, що московітським язіком.

Глава Одесской ОГА обвинил министра в грабеже госпредприятий.

Глава Одесской ОГА Михаил Саакашвили рассказал свою версию конфликта с министром внутренних дел Арсеном Аваковым и премьер-министром Арсением Яценюком.

На специально созванной пресс-конференции он рассказал, что на Нацсовете реформ он повторил свой месседж о том, что в Украине происходит массовый грабеж украинских предприятий.

"После моего доклада, если касаться фактологической стороны, через два выступающих после меня взял слово министр внутренних дел. Он начал с того, что я был сегодне необычно дипломатичен и потом прямо перешел на оскорбления", - заявил Саакашвили

"Мой ответ был вполне конкретный: я сказал, что действительно идет воровство, я считают, что министр в том числе замешан в воровстве", - добавил губернатор. Аваков перешел на нецензурную брань и попытался бросить стаканом, утверждает Саакашвили.

"После этого премьер-министр Арсений Яценюк обозовал меня гастролером, призвал меня убраться из страны. Я не буду цитировать остальные его бранные выражения. Я видел в жизни много президентов, много премьер-министров. В неофициальной обстановке - всякое видел. Но на официальной встрече такого уровня, в присутствии главы государства, всего правительства, парламентских лидеров... Такого поведения я никогда в жизни не видел", - сказал глава Одесской ОГА.

Саакашвили заявил, что не собирается уезжать из Украины. По его словам, он наступил на больную мозоль и стал помехой для договорняков во власти.

Напомним, что Саакашвили считается одним из претендентов на пост премьера, если Яценюк все же будет уволен.

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Версія авакова

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поскандалив з головою Одеської ОДА
Михайлом Саакашвілі на засіданні Національної ради реформ.

Про інцидент він написав у себе в Facebook.
"Щойно на Раді реформ пан Саакашвілі у відповідь на моє запитання до нього - чому він щодо ОПЗ спілкувався з російським олігархом з Уралхіма і як це пов'язано з процесом приватизації ОПЗ - втратив над собою контроль. Одеський губернатор зірвався на істерику і почав кричати на мене: "Ніхто не має права так розмовляти з Михайлом Саакашвілі... ти корумпований міністр... а я чесна людина..." перейшов до прямих образ", - написав Аваков.
За його словами, він "утримався" від того, щоб вдарити Саакашвілі і хлюпнув йому в обличчя водою.
"Я давно не бачив настільки ошизівшого популіста... Не давав сказати нічого - перебиваючи всіх, включаючи Президента. Саакашвілі - пустобріх на труднощі, не відповідає ні за що... Вистачить мені артистів і циркачів. Пахати треба, а не тріпатися! Незручні питання викликають істерику? - набридло... Я не збираюся терпіти хамство войовничого мерзотника, який шукає гучний привід для відставки, проваливши роботу на своєму безпосередньому місці. Не маю наміру терпіти хама, людину, що обманює мою країну красивою позою - всі гівнюки, а він у білому...", - пише Аваков.
"Корупціонерів треба садити, а не говорити про них місяцями і не надаючи фактів. Чи не Сакварелідзе займається ОПЗ? Тільки при чому тут розмови Саакашвілі з російським Уралхімом? ОПЗ потрібно продавати відкрито -західній компанії з ім'ям а не оффшоркам російського олігарха, з яким шушукаються чиновники, прикриваючись гучними фразами. Просто треба було Саакашвілі відповісти, а він зірвався... Невинне запитання викликало істерику і образи... На злодієві шапка загорілася?", - підсумував міністр.

Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1211998-avakov-ya-utrimavsya-vid-togo-schob-vdariti-saakashvili-plesnuv-yomu-v-oblichchya-vodoyu.html

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 14:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Для відставки Арсена Авакова з посади міністра внутрішніх справ України немає підстав. Про це сказав в коментарі журналістам речник МВС Артем Шевченко.

Аваков посварився на Раді реформ із Саакашвілі/ Фото УНІАН
Відповідаючи на запитання журналістів, чи не збирається Аваков після вчорашнього скандалу з головою Одеської державної адміністрації Михайлом Саакашвілі у відставку, Шевченко сказав: «Я не бачу підстав для цього».
Також, на запитання про можливість подачі позову Аваковим до суду на захист честі і гідності, Шевченко відповів: «Це буде залежати від позиції міністра».
За його словами, висловлювання Саакашвілі про те, що Аваков контролює неформальні збройні формування, котрі «фінансує з корупційних доходів», котрі він назвав приватними арміями, не відповідають дійсності.
Шевченко наголосив: «МВС розцінює ці слова голови Одеської державної адміністрації як абсолютно брехливі, образливі, які не відповідають дійсності». Він зазначив, що міністр справді контролює «винятково формалізовані» підрозділи в системі МВС.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Аваков: Я утримався від того, щоб вдарити Саакашвілі - плеснув йому в обличчя водою
«Ніяких неформальних збройних формувань міністр не контролює і контролювати не може, ніяких приватних армій про які він (Саакашвілі- УНІАН) натякав, не зрозуміло що маючи на увазі, в системі МВС немає і бути не може», - наголосив Шевченко. При цьому він додав: «Ми розцінюємо це як неприпустиму образу честі і гідності і військової доблесті тих тисяч військовослужбовців, тих тисяч бійців добровольчих батальйонів системи МВС і Нацгвардії, які героїчно добровільно пішли захищати свою країну ще навесні-влітку 2014, як образу пам’яті тих сотень людей, які віддали життя з цих батальйонів і полків за нашу країну, як образу честі і гідності тисяч поранених з системи цих батальйонів». Шевченко наголосив, що неприпустимо, щоб голова Одеської ОДА, втручався у роботу правоохоронної сфери.
На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Аваков написав: «Щойно на Раді реформ пан Саакашвілі у відповідь на моє запитання до нього - чому він по ОПЗ (Одеський припортовий завод - УНІАН) спілкувався з російським олігархом з Уралхіма... і як це пов'язано з процесом приватизації ОПЗ?.. - втратив над собою контроль».
«Одеський губернатор зірвався в істерику і почав кричати на мене: "Ніхто не має права так розмовляти з Михайлом Саакашвілі... ти корумпований міністр.., а я чесна людина ..."- перейшов до прямих образ», - пише Аваков. При цьому додав: «Я утримався від того, щоб його вдарити - хлюпнув йому в обличчя водою».
Натомість Саакашвілі у Facebook написав, що вимагає від прес-служби Адміністрації президента України оприлюднити повний відеозапис інциденту, який він називає «негідною і провокаційною поведінкою прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ», що відбувся під час Ради реформ.
«Відеозапис вівся з трьох камер, і український народ має повне право бачити і знати, хто ним керує. Я відповідаю за кожне моє слово вимовлене там. Настав час, щоб суб’єкти, які довели країну до ручки, відповідали за свої слова і дії», – написав Саакашвілі.

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2015, 19:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нацрада реформ не буде оприлюднювати відеозапис і стенограму вчорашнього засідання Ради, під час якого стався конфлікт між міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, главою Одеської облдержадміністрації Міхаілом Саакашвілі та прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Про це заявив заступник глави Адміністрації президента Дмитро Шимків, повідомляєГромадське.
За його словами, вчорашній конфлікт не повинен виходити у публічну площину, адже це «особиста справа цих політиків». На запитання про можливе виключення Авакова, Саакашвілі та Яценюка зі складу Національної ради реформ, заступник глави АП відповів, що таке рішення має приймати Президент України.
Також Шимків відмовився коментувати, чи були увімкнені відеокамери на момент конфлікту.
Як повідомляв УНІАН, міністр внутрішніх справ Аваков посварився на Раді реформ з головою Одеської облдержадміністрації Саакашвілі, плеснувши йому водою в обличчя.
На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Аваков написав: «Щойно на Раді реформ пан Саакашвілі у відповідь на моє запитання до нього - чому він по ОПЗ (Одеський припортовий завод - УНІАН) спілкувався з російським олігархом з Уралхіма... і як це пов'язано з процесом приватизації ОПЗ?.. - втратив над собою контроль».
«Одеський губернатор зірвався в істерику і почав кричати на мене: "Ніхто не має права так розмовляти з Михайлом Саакашвілі... ти корумпований міністр.., а я чесна людина ..."- перейшов до прямих образ», - пише Аваков. При цьому додав: «Я утримався від того, щоб його вдарити - хлюпнув йому в обличчя водою».
Натомість Саакашвілі у Facebook написав, що вимагає від прес-служби Адміністрації президента України оприлюднити повний відеозапис інциденту, який він називає «негідною і провокаційною поведінкою прем’єр-міністра і міністра внутрішніх справ», що відбувся під час Ради реформ.
«Відеозапис вівся з трьох камер, і український народ має повне право бачити і знати, хто ним керує. Я відповідаю за кожне моє слово вимовлене там. Настав час, щоб суб’єкти, які довели країну до ручки, відповідали за свої слова і дії», – написав Саакашвілі.

Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1213028-na-bankoviy-vidmovilis-oprilyudnyuvati-videozapis-konfliktu-mij-avakovim-i-saakashvili.html
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Яресько закликала політиків не вносити розкол в урядову команду

Спочатку Гордієнко, тепер Саакашвілі...

Лупайте цю скалу, нехай ні жар, ні холод не спинить вас.

дід Володя написав:
Yuriy Sytnyk
9 хв · Lviv ·
Кажуть що judo-вірменин гукнув до judo-грузина: убірайся із маєй страни!
Ну, Хабад їх розсудить, бо не кошерно при Хануці сваритися.
А в перекладі на язик папєрєдніків, цей вигук означає: ето мая карова і доіть єйо я буду сам!
І це все, що нам варто зрозуміти з чергового інфосрачу.

ImageImage

Невже мафія українська сильніша за мафію грузинську?

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2015, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шантаж та істерика: політолог прокоментував поведінку Яценюка в Раді

середа, 23 грудень 2015, 22:36

Глава уряду намагається шантажувати та використовувати міжнародні організації.
Арсеній Яценюк. Фото: соцмережі.
Хто ж винен у бюджетному стопорі? Патріоти України з посиланням на Подробности пропонують вам дізнатися, що говорять з цього приводу політологи.
"Вот этот вот шантаж и истерику мы видим уже на протяжении 2 недель, то есть: "если бюджет не будет принят, то жизнь в Украине остановится, небеса рухнут и наступит полный экономический и политический коллапс". Это - ложь. Это очевидная ложь", - сказав політолог Андрій Золотарьов.
"Премьер-министр сегодня абсолютно потерял связь с парламентской коалицией, с депутатами. Пытается шантажировать лично, пытается использовать международные организации, Яценюк пытается навязать вот такое своеобразное "прокрустово ложе", навязать свои проекты, в которых не только интересы МВФ, или западных партнеров, но в которых очень много и интересов непосредственно членов правительства", - підкреслив політолог Руслан Бортник.
"Как без налоговой реформы, без налогового кодекса нового можно принять бюджет. Правительство нарушило и Конституцию Украины - не внесло до 15 сентября закон о бюджете.
Правительство, не смогло подготовить такую малую конституцию, и Верховная Рада, то есть парламент, который не может принять - они не имеют, по моему мнению, право на то, чтобы быть правительством или парламентом", - зазначив політолог Віталій Бала.

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2015, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Скажіть поклавши руку на серце, якщо б ми всі об’єднали зусилля, примусили Раду прийняти закон про пожиттєве з конфіскацією за корупцію, посадили б пару прокурорів за саботаж, примусили б сісти на нари 50 – 100 найкорумпованіших чиновників, скільки би мільйонів вивільнилось на оборону?
Це пише один блогер.

А ось що пише інший.
Корупція – найбільша кара сучасного суспільства.
-За два роки Китай виробив більше цемента, ніж США за усе ХХ сторіччя;
-Довжина доріг – 4 млн. кілометрів;
-300 тисяч мостів по усій країні, з них 1000 –довші кілометра;
-А незабаром побудують міст із Гонконгу до Макао. Туди на швидкісному лайнері плисти цілу годину;
-За рік автопарк збільшився на 20 млн. авто, а в Пекін взагалі в’їхати можна лише, якщо сьогодні пропускають з останньою буквою номерного знака;
-Кожен рік будують 100 аеропортів;
-Гігантські віадуки довжиною по 150 км;
-Тунель довжиною 28 км;
-Потяг із Гуанчжоу в Гуйян за годину проїжджає 510 мостів і 236 тунелів із швидкістю 250 км за годину;
-За 30 років китайці житлову площу збільшили у 8 разів. І квартири роздають безкоштовно (?);
-Через 10 років в Китаї 220 міст будуть з населенням більше 1 млн.;
- І вся ця статистика стала можливою завдяки одній цифрі: з 2000 року в Китаї за корупцію стратили 10 тисяч чиновників.

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2015, 19:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну що тут скажеш? Не погані плоди у китайського майдану.
Якось китайському "панові" що зібрався на площі Тянь-янь-мень закортіло більше свободи, та "слуги " повелися з "паном" не дуже чемно та й покриття площі мабуть від танків постраждало. Не рік, не три назад Китай так стрімко зростає. І чому раніш не перейняли наші "слуги" такий цінний досвід???
Леонід Шокало

ПовідомленняНаписане: 27 грудня 2015, 20:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В масштабах України потрібно було б стратити 150 чиновників-корупціонерів. Це мало, навіть дуже мало. Тим паче, що вони ростуть як гриби після дощу.

ПовідомленняНаписане: 09 січня 2016, 17:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Натяки,натяки....

не мова...

http://www.business.ua/world/ilon_mask_pokupaet_antonov_i_yuzhmash-272088/

https://uaplpress.wordpress.com/2016/01/09/%D0%BF%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BC%D1%83-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%83-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B0%D1%8E%D1%82%D1%81%D1%8F-%D0%B8-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%87%D0%B0%D1%82-%D0%BE-%D0%B3%D0%BB/

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2016, 08:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вибачте, що на московітському язику, Вважаю, таку думку слід прочитати і коментарі також.

Єгор ФірсовНародный депутат Украины; председатель "УДАРа" в Донецкой области

Это приговор системе!
11 січня 2016, 23:47
Версія для друкуКоментарі38
Я просто шокирован этой новостью!!!

Сегодня суд оправдал мэра-сепаратиста г. Дебальцево – Проценко! Призывать к отделению, организовывать боевиков и звать чужую армию – все это больше не преступление в Украине!

С одной стороны – это адский ад, позор всей силовой вертикали и очередной зашквар судов! С другой – а разве могло быть иначе?! Ефремов, Добкин, Кернес и прочие предатели наказаны?

Мне кажется, что окажись в руках наших прокуратуры и судов тот же Гиркин, ну или Захарченко-Плотницкий – их бы тоже не посадили. Жесть! я думаю даже попадись нам Хуйло-Путин, его бы Шокин взял на поруки!!!
http://blogs.pravda.com.ua/authors/firsov/569423045d4ed/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"