•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Київ

Автор Повідомлення
Микола Свобода

ПовідомленняНаписане: 21 грудня 2012, 22:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Руйнівнер написав:
...

Пробачте, мав написати Вам листа, та Ваша пошта ruynivner@online.ua дає відповідь "Delivery to the following recipient failed permanently...". Чи не можна уточнити пошту - не хочу публічного обговорення.

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2012, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

pravochyn@gmail.com

Ірина Фаріон
Руйнівнер

ПовідомленняНаписане: 23 грудня 2012, 20:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Всеукраїнський турнір з армспорту "Козацька сила 2012" відбувся у Києві: http://1national.info/?p=520

Ірина Фаріон
Руйнівнер

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2012, 10:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

У Києві свободівці звільнили Гостинний двір від рейдерів http://www.youtube.com/watch?v=Mo_OpMRt3DI

Ірина Фаріон
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 17:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

таю пане Олегу. Хочу привітати Вас з перемогою Вашої партії на виборах до парламенту.

У мене до Вас є, чисто технічне питання, щодо вступу у Вашу партію. Через сайт було відправлено 100500 заявок на вступ, на які не відповів навіть робот :-). Через два тижні, ніякої реакції.
Якщо цей спосіб подачі заявки не найактуальніший, що Ви порадите зробити.

Якщо порівнювати значення перемоги Вашої партії на виборах, то особисто для мене і багатьох моїх знайомих, родичів емоційне відчуття всього, що відбувається було, як для греків була "битва при Марафоні", Ваші дії в парламенті, як "битва при Саламіні". Ну дуже вже хочеться, бути першим у лавах прийдешньої "битви при Платеях". :-)

Дякую.

Нове повідомленняНаписане: 01 січня 2013, 16:47 Переглянути профілі учасників Відіслати листа Відповісти цитуючи Догори
Я розумію, що питання не зовсім коректне, як до керівника політичної партії. Але всі інші засоби зв'язку не працюють, або працюють дуже повільно... :-(

Дуже прошу, допомогти.

А я казала,що це буде.
Позбігаються всі кому не ліньки.
Ви,шановні спочатку пару років газети пороздавайте,
а потім висувайте свої претензії.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 17:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
А я казала,що це буде.
правильно Ви панi Шкода говорите, де вони були ранiше? коли була потрiбна iхня допомога. СЛАВА СТЕПАНУ БАНДЕРI!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 17:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фляйшмахер, ви троль?

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2013, 17:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Фляйшмахер, ви троль?
НI!! Чому ви так вирiшили??[/i]
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 15:41 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Фляйшмахер написав:
Шкода написав:
Фляйшмахер, ви троль?

Бо всі, хто не відписується з рецептами в гілці "Автентична Українська кулінарія" є або жиди, або тролі. :)

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 18:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Фляйшмахер написав:
Шкода написав:
Фляйшмахер, ви троль?

Бо всі, хто не відписується з рецептами в гілці "Автентична Українська кулінарія" є або жиди, або тролі. :)

А якщо я не пишу секретний рецепт Борщу.
То може мене ще москалькою назвете?

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 21:44 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
БАРАБАС написав:
Фляйшмахер написав:
Шкода написав:
Фляйшмахер, ви троль?

А якщо я не пишу секретний рецепт Борщу.
То може мене ще москалькою назвете?

Нє. Тільки нездарою.
А секретного Борщу у Вас нема. Бо "Общєпіт".

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 22:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо,для Вас нема....А ось Шугай не жалівся.....
Видно то високе довір*я потрібно заслужити....
Буде чергова акція з ОМОНОМ,то Ви притворіться,що сильно постраждали і Вас врятувати зможе тільки маленький банячок доброго борщу від пані Шкоди...Може зворушите кам*яне серце тієї пані.....:)

Уявляю,як би я виклав корейський рецепт зупки з якогось цуцика.....
Певно не одну кастрюлю легендарного борщу мені б на голову всадили....

Слава Україні!
Микола Свобода

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 23:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фляйшмахер написав:
Шкода написав:
А я казала,що це буде.
правильно Ви панi Шкода говорите, де вони були ранiше? коли була потрiбна iхня допомога. СЛАВА СТЕПАНУ БАНДЕРI!

Вибачайте, шановні - не знаю, чи були Ви на площі Незалежності Києва, як Степану Андрієвичу тисячний гурт тричи вигукував СЛАВА, - я далеченько стояв, бо багацько ж народу було, то я не розчув, що промовці сказали, чи то "спасибі" тим, хто прийшов, чи то "йдіть геть - нам і самим мало"... А ще люди обабіч проводжали колони, а ще багато-багато цікавились, відкриваючи сайт ВО"СВОБОДА" і читаючи помилки в Статуті, який Ви - давно щановні - і не читали, бо виправили б, напевно. І що тепер Вам сказати з тиз слів, що лунали над площої - слава? Героям!!!

ПовідомленняНаписане: 02 січня 2013, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я Барабасе українська кулінарія.
А за общєпіт, можу і укандохати.

ПовідомленняНаписане: 03 січня 2013, 11:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Відео з маршу у Києві 1 січня http://www.youtube.com/watch?v=d0CavKw4QMY

Ірина Фаріон

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику