•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 ЗНІМАТИ ПОБОЇ ЗАВЖДИ Є СЕНС ! ! !

Автор Повідомлення
Святослав Грабовський


Повідомлень: 93
Звідки: Трускавець

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2011, 15:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слава Україні!
Мабуть не зовсім в цю гілку, але інформація варта уваги, розмножте посилання по своїх друзях

Виявляється за побої від правоохоронців можна отримувати добре відшкодування через суд (моральна шкода заподіяна діями міліції)
---------------------------------------------------------------------------------
Часто бувають випадки коли ми з Вам стаємо учасниками ситуації в якій до нас застосовували методи примусу (фізичного та психологічного), особливо відчутно це в світлі останніх подій з мітинигами, пікетуваннями та іншими видами громадської активності..

У багатьох є сумніви, щодо доцільності знімати побої, особливо, коли їх на перший погляд не видно..
Так ось, знімати побої завжди є сенс:
http://grabovsky.com.ua/home/108-znimati-poboyi-zavzhdi-e-sens

_________________
Хочеш порядку - починай з себе! Дорога в тисячу кілометрів починається з першого кроку, а перший крок - це більше як половина дороги..
Олесь Вахній


Повідомлень: 223
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2012, 18:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це не просто, але реально. Систему треба вчити поважати гідність інших

_________________
Хай Живе!
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 08:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Олесь Вахній написав:
Це не просто, але реально. Систему треба вчити поважати гідність інших


Сенсаційний репортаж-розслідування каналу ТВі про Лук'янівське СІЗО :

http://www.youtube.com/watch?v=8sue4_Av9q4&feature=player_embedded

Суцільний жах - умови утримання в'язнів набагато гірші, ніж в німецьких концтаборах. Юля, в порівнянні з умовами, що в них знаходяться пересічні громадяни України (навіть ще не засуджені, а тільки такі, що перебувають під слідством) знаходиться в зразково-показовому раю.
І це при тому, що Лук'янівка вважається далеко не найгіршим закладом цього типу в Україні.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2012, 15:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чудова новина! Ну по крайній мірі для мене :)

Конституційний суд України визнав неконституційним положення закону «Про міліцію», яким міліції надано право затримувати осіб, які виявили непокору законним вимогам правоохоронців, до розгляду справи в суді.

Таке рішення КС ухвалив 11 жовтня і оприлюднив у четвер.
«З аналізу чинного законодавства випливає, що на законодавчому рівні дія, які проявляється у формі непокори і злісної непокори, не ототожнюється. Оскільки непокору законній вимозі співробітника міліції Кодекс не кваліфікує як адміністративне правопорушення, Конституційний суд України вважає, що оскаржуване положення абз.6 п .5 ч.1 ст.11 закону України „Про міліцію“ суперечить ст.8 Конституції України», — йдеться в рішенні КС.
zn.uaЗа матеріалами: Інтерфакс-Україна, УНІАН

http://news.dt.ua/POLITICS/konstitutsiyniy_sud_zaboroniv_zatrimuvati_gromadyan_za_nepokoru_militsiyi-89549.html
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 11:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КК України: Стаття 63. Особа не несе відповідальності за відмову дава­ти показання або пояснення щодо себе, членів сім’ї або близьких ро­дичів, коло яких визначається законом.
Підозрюваний, обвинувачений чи підсудний має право на захист.
Засуджений користується всіма правами людини і громадяни­на, за винятком обмежень, які визначені законом і встановлені ви­роком суду.

1) правові норми, що надають особі право відмовитися від дачі показань чи пояснень у випадках, що торкаються відносин спорідненості і свояцтва;
2) правові норми, що дозволяють особі не давати показання чи пояснення відносно себе особисто (свобода від самозвинува­чення);
3) правові норми, що звільняють особу від відповідальності за відмову від дачі показань під час провадження дізнання, досудового слідства або в суді щодо себе, членів її сім'ї чи близьких родичів, коло яких визначено законом.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2012, 00:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЯКЩО ЗАГРЕБЛИ ТОВАРИША
Кожен український патріот рано чи пізно може зіштовхнутись з репресіями. Тому непогано було б мати уяву про те, що при цьому треба робити. І не лише тоді, коли сам потрапив до міліції, але й тоді, коли до мусарні потрапив товариш. Дивовижно, але солідарність у таких випадках дотепер проявляли лише декілька патріотичних організацій по усій Україні. Проте, часи змінюються. Тепер ми змушені бути «один за всіх і всі за одного». У даному інструктажі викладено елементарні речі. Яких, проте, може не знати той, хто ніколи подібного не робив.
Отже, тим, хто залишився на свободі, доцільно діяти в такий спосіб.
РОЗПОВСЮДЖУВАТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗАТРИМАНННЯ
Одразу після того, як ви дізналися про арешт соратника, слід розіслати повідомлення про це у дружні організації та всі ЗМІ. У вас повинні бути списки електронних адрес (бажано ще й телефонів) і перших, і других. Решту товаришів, у тому числі в інших містах, друзів та співчуваючих треба попросити розмістити повідомлення на блоґах. Як свідчить практика, це може дати досить великий резонанс.
ДІСТАВАТИ МЕНТІВ
Потім треба засісти за телефон і дзвонити. До райвідділу, міського управління МВС, їхньої прес-служби та інших бісоводимих установ. Вимагаючи інформації. У відділку слід запитувати, що інкримінують затриманим. Що їм загрожує, коли суд і т.д. У прес-службі – вимагати коментарів. Менти зазвичай «морозяться», відсилають один до одного. Треба дзвонити за всіма телефонами, які вам дають, повторювати сумну історію про затриманих і задавати запитання. Мета – не стільки отримати інформацію (швидше за все, по телефону нічого не скажуть, або збрешуть), скільки напрягти і зіпсувати настрій. Будьте ввічливими, але наполегливими.
Ідеально було б заслати двох-трьох людей до райвідділу. Там, по-перше, можна дізнатися, що інкримінують і коли повезуть на суд. По-друге, чинити психологічний тиск на ментів. Коли хтось постійно маячить перед очима, голосно розмовляє, сміється – це дратує. Крім того, усе це можна (і обов’язково треба) поєднати з передачею в’язням.
ПЕРЕДАТИ ПЕРЕДАЧУ
Це – обов’язково. Навіть якщо затриманих відпустять за три години, передачка для них – підтримка і знак. Це свідчить: товариші на волі не сплять і не займаються своїми справами. А намагаються витягти.
Передачку менти у вас мають прийняти в будь-якому разі. Це прописано в якихось там їхніх нормативних актах. Передати її можуть і не родичі (якщо менти скажуть, що повинні прийти родичі – не ведіться). Правда, список продуктів обмежений. Овочі-фрукти, молочне, майонез та цигарки не приймуть. Нормальна передачка – це хліб, суха ковбаса, сир. Солодке. Обов’язково – вода. Бажано, щоб усі продукти були запаковані (щоб менти не лапали зайвий раз, шукаючи записки і напильники).
ПРИЙТИ НА СУД
Раніше затриманих або випускали за кілька годин, або везли на суд наступного дня. Коли саме суд, вам не скажуть. Доведеться чергувати біля РВВС чи біля суду. Засідання має бути відкритим. Тому, якщо не пускатимуть до зали, можна скандалити. Сильно бузити немає сенсу. Хоча бували прецеденти, коли через нахабство «групи підтримки» вдавалося звільнити товариша. Коли, наприклад, суддя звільняв затриманого по адміністративній справі. А в коридорі його хапали, щоб відвезти до РУВС, як свідка у кримінальній справі (зі «свідка» потім роблять підозрюваного!).
Навіть якщо нічого героїчного у суді здійснити не вдасться, ваша присутність – величезна підтримка для товариша. Адже він – не сам.
Впродовж усієї цієї епопеї треба давати інформацію ЗМІ. Будь-яка найменша новина має повідомлятися через розсилку. Перше повідомлення – «затримані такі-то», друге – «затримані перевезені до такого-то РУВС», третє – «стало відомо, що проти них порушено таку-то справу». І т.д.
Якщо порушено кримінальну справу, ясне діло, слід якомога швидше знайти адвоката.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2013, 23:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!

При затриманні працівник міліції зобов’язаний:
1. Назвати своє прізвище, звання та пред’явити за Вашою вимогою службове посвідчення.
2. Повідомити про підстави затримання (наявність орієнтування чи скоєння правопорушення).
3. Скласти протокол про адміністративне правопорушення та видати Вам копію протоколу.
4. Повідомити про Ваш арешт і місце перебування чоловіка/дружину або іншого родича.
5. За вимогою забезпечити захисником (адвокатом).

При затриманні ви маєте право:
1. Знати причину Вашого затримання.
2. Не свідчити проти себе чи своїх рідних.
3. Давати пояснення і зауваження щодо змісту протоколу, які також додаються до документу, а також викласти мотиви своєї відмови підписати протокол.
4. Оскаржити своє затримання у суді.
5. Не доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.

Пам’ятайте!
- При спілкуванні з міліцією не варто: провокувати, ображати, тікати.
- Адміністративне затримання не може тривати довше трьох годин, крім виняткових випадків, передбачених законодавством.
- Після з’ясування особи Вас має бути звільнено.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2013, 04:56 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!
При затриманні працівник міліції зобов’язаний:
1. Назвати своє прізвище, звання та пред’явити за Вашою вимогою службове посвідчення.
.........
Пам’ятайте!
- При спілкуванні з міліцією не варто: провокувати, ображати, тікати.

Варто також засвоїти невеличкий психологічний нюанс :

коли працівник міліції показує посвідчення, а зазвичай вони роблять це похапцем - швиденько махнув і сховав, то ЗАВЖДИ варто вибачитись і вічливо сказати : "я не роздивився, будь-ласка - покажіть ще раз", роздивитись і вголос прочитати прізвище та ім'я цього міліціянта. Після цього варто навіть подякувати.
На них це діє вельми позитивно і поводитись вони починать набагато ввічливіше.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Вільний вітер


Повідомлень: 283
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 07 липня 2013, 09:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Шугай написав:
ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ КОЖНОМУ!
При затриманні працівник міліції зобов’язаний:
1. Назвати своє прізвище, звання та пред’явити за Вашою вимогою службове посвідчення.
.........
Пам’ятайте!
- При спілкуванні з міліцією не варто: провокувати, ображати, тікати.

Варто також засвоїти невеличкий психологічний нюанс :

.

якщо до вас піійшло "мусор" то зна ви вже його дратуєте , провокуєте і ображаєте !

і мій особистий нюанс по психології : тре мати доброго друга який тебе непокине в скруті .
Дзвониш йому ,а сам кажеш що спілкуєшся із адвокатим .
перед будь-яким питанням попереджаєш "мусора" словами: "із цього моменту ми із вами вступаємо в правові відносини , тому все що ви зара мені скажете я використаю проти вас в законному порядку !, я маю право вести аудіо і відеозапис нашого спілкування , а також запрошувати свідків і журналістів массмедіа !

я опинився в скрутному становищі в 2005 на Південному терміналі Кієва Укрзалізниці , і відповідь в слухалку звичайного фельдшера швидкої переконала "мусора" не тягти мене у відділок ! Моя провина була та що я був тверезий і ночував простонеба

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET