•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Кужель звинуватила ВО "Свобода"

Автор Повідомлення
КС

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 16:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?v=3A_lv2_2o9A

Один з кометарiв
Цитата:
Уж больно жизненная басня... подозреваю, что так оно и было.
верба

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 21:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КС написав:

Один з кометарiв...

Коли сусідська сучка (собака ж.) бреше на ваших гарних гостей, гостям відмовите в гостині?
А в принципі, якщо в керівника хватить хисту видурити гроші у ворогів для боротьби з цими ж ворогами, це не характеризує його як поганого керівника.
Мені достатньо інформації про те, що Тягнибок на зборах висування кандидатів від Свободи в кожному місті вислуховував клятви кожного висуванця і давав громаді слово про його особисту відповідальність за кандидатів.
Зараз ті, хто став депутатами від Свободи, постійно звітують перед громадами, вислуховують зауваження і наші "умнічанія" незважаючи на те, що в нас основна маса громади проголосувала за друзів подружки Сороса.
Їхав з бютівським депутатом. Він гордо хвалився про лавинне збільшення бютівських зомбованих членів. Відповіді про можливість присутності на звіті їх депутатів, які зараз 100% голосують як ПР сказала, не отримав.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 22:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:

Коли сусідська сучка (собака ж.)

Я поважаю О.Кужель, нема причин ображати панi.

верба написав:
А в принципі, якщо в керівника хватить хисту видурити гроші у ворогів для боротьби з цими ж ворогами, це не характеризує його як поганого керівника.

1. Аби не в свою кишеню.
2. Для цього неможна використовувати адмiн ресурс.

верба написав:
Мені достатньо інформації про те, що Тягнибок на зборах висування кандидатів від Свободи в кожному місті вислуховував клятви кожного висуванця і давав громаді слово про його особисту відповідальність за кандидатів.
Зараз ті, хто став депутатами від Свободи, постійно звітують перед громадами, вислуховують зауваження і наші "умнічанія" незважаючи на те, що в нас основна маса громади проголосувала за друзів подружки Сороса.

Дай Богi щоб так i було.

верба написав:
Їхав з бютівським депутатом. Він гордо хвалився про лавинне збільшення бютівських зомбованих членів. Відповіді про можливість присутності на звіті їх депутатів, які зараз 100% голосують як ПР сказала, не отримав.

Кадрова проблема БЮТ - це 100% матюки.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що за лярва? - це перше що я хочу запитати. До речі - метою таких висловів якраз і є - щоб такі як я почалися цікавитися тим - хто вона така.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 23:08 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

гімно-тема.

Свобода "трєбуєт", "звоніт трєзубовцу" - "включаєт дурочку" на випадок, якщо перепитають серйозно : хто, кому, коли і як.

Типовий жидівський хід.

ПовідомленняНаписане: 01 січня 2012, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

КС написав:

нема причин ображати панi.

Я ж для ясності додав : собака ж - собака, стать жіноча.
КС написав:

Я поважаю О.Кужель,

В кожного свої мухи в голові.
Може Вас зупинить її талант співака?
http://www.youtube.com/watch?v=9_62wAGIFgg&NR=1&feature=endscreen
(по часу 4.30)
КС написав:

Кадрова проблема БЮТ - це 100% матюки.

Це не кадрові проблеми - це генеральна лінія її партії.

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2012, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Дописувач - неадекват. Адміністрація.]
Руйнівнер

ПовідомленняНаписане: 07 січня 2012, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Суд вже визнав Сммоненка брехуном за наклеп на "Свободу". Наступна кужель, тільки у якій газеті її забов'яжуть друкувати спростування?

Ірина Фаріон

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"