•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи повернеться "БАТЬКІВЩИНА БАНДЕРИ" в ІНТЕРНЕТ!?

Автор Повідомлення
Б. Бунтар

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2012, 00:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Протягом 2011 – го року діяв сайт «Батьківщина Степана Бандери»

http://bandera-ugryniv.if.ua

За цією адресою було розміщено цікаву для інтернет-спільноти інформацію про рідне село Провідника ОУН – Старий Угринів: історію заснування та розвитку населеного пункту, сучасний стан громадського життя, діяльність місцевих закладів та установ. Особливий наголос було зроблено на «бандерівській тематиці»: минуле національно-визвольного руху, Історико-меморіальний музей Степана Бандери, Туристичний центр при Меморіальному комплексі, газета «Бандера…», альманах «Бандерівський край»; активізації краєзнавчих досліджень та поширенню відомостей про туристично привабливі об»єкти своєрідного мікрорегіону сприяла сторінка громадського осередку «Бандерія». Була своя аудиторія у таких рубрик як громадська організація «Бандерівське Земляцтво», «ФСК «ТРИЗУб» (С.Угринів), Угринівський музей імені родини Марчаків, «Духовність» тощо.

Географія відвідувачів сайту розширювалась і за рахунок функціонування окремих тем, присвячених селам-побратимам Старого і Середнього Угриновів, що на Калущині, адже одноіменних населених пунктів, як виявилось, на Західній Україні відомо аж десяток, між більшістю із них налагоджено активне партнерство.

Різко пожвавилось життя сайту, коли запрацював належним чином ФОРУМ: кільканадцять тем, десятки – сотні переглядів і відгуків на публікації, запозичення матеріалів іншими інтернет-ресурсами…

На жаль, якраз напередодні чергового дня народження ПРОВІДНИКА БАНДЕРИ, наприкінці грудня було вичерпано авансовану проплату за обслуговування сайту і його роботу було призупинено! Наразі невідомо як довго триватиме ця вимушена перерва…

Розробники й адміністратори сайту сподіваються на підтримку патріотів із числа заможніх українців чи з території нашої країни, чи з середовища нашої діаспори з поза меж України.

На даний час йдеться про незначну суму, яка необхідна для відродження інтернет-представництва «БАТЬКІВЩИНИ БАНДЕРИ». Невже для такої корисної справи не знайдеться жодного мецената чи благодійника ?!. Можливий також і альтернативний варіант поновлення життєдіяльності БАНДЕРІВСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ у всесвітній павутині – забезпечення безкоштовного хостингу якимось із патріотично налаштованих інтернет –провайдерів…

Земляки Степана Бандери та всі ті, хто шанує життєвий подвиг славної родини Бандерів сподіваються на краще!

Для небайдужих повідомляємо реквізити, куди можна скерувати свої пожертви для підтримки сайту:

р/р 26007330011000 в Калуському відділенні ПАТ ІдеяБанк,

МФО 336729, код 26264541,

Для тих, хто може надати підтримку в іншій формі – наші координати:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Редаговано: Б. Бунтар (13 січня 2012, 00:16)
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2012, 18:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Стидоба!!!

Та станьте під церквою в Угринові..... чи там у вас їх дві і не знаєте під яков?

Мені молодим помирати
Б. Бунтар

ПовідомленняНаписане: 11 січня 2012, 21:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

На рівні Угринова прихильники Степана Бандери можуть спілкуватись без Інтернету. Сайт потрібен не для жителів цього села, а для всієї патріотичної УКРАЇНСЬКОЇ громадськості.
Як приїхати до музею та горлати про свій патріотизм з-під пам"ятника - бажаючих - хоч греблю гати, а як внести дещицю зі своєї кишені - най дасть вуйко з Угринова?! Ці вуйки заплатили покаліченими долями 60 родин, десятками вбитих, сотнями репресованих, за кошти цих же вуйків було врятовано церкву, де служив о. Андрій, капличку біля його будинку, незважаючи на загрози збережено могилу матері Степана...
Степан Бандера - Герой всієї України, а не тільки одного села.
Виглідає, що пан Кайзер думає інакше. Шкода...
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2012, 07:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Хай краще такі як ви "прихильники Бандери" вип'ють труйки.

Мені молодим помирати
Б. Бунтар

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2012, 13:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цікаво чого Ви випили, що роздаєте направо й наліво вказівки й рекомендації всім як правильно любити Україну й шанувати Бандеру...
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2012, 20:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

"Всі" - це окрім вас, хто ще?

Мені молодим помирати
Б. Бунтар

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2012, 21:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Кайзер вже поборов усіх ворогів! Взявся за своїх!
"Всі" - це хоча б ті кілька десятків, які переглянули це повідомлення й, на відміну, від таких унікумів як Кайзер, зреагували адекватно.
А що Кайзер сам, особисто зробив кориснішого і кращого для Української СПРАВИ крім того, що опльовує всіх і вся?
Іван Бодхідхарма

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2012, 22:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Б. Бунтар написав:
Кайзер вже поборов усіх ворогів! Взявся за своїх!
"Всі" - це хоча б ті кілька десятків, які переглянули це повідомлення й, на відміну, від таких унікумів як Кайзер, зреагували адекватно.
А що Кайзер сам, особисто зробив кориснішого і кращого для Української СПРАВИ крім того, що опльовує всіх і вся?
Є така рослина - Будяк. Ви,пане Б. Бунтар ,мені нагадуєте саме його вид — злісний бур'ян.

ПовідомленняНаписане: 12 січня 2012, 23:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане "щирий українцю" Бодхідхарма не обов"язково з усіма своїми комплексами і асоціаціями "авторитетно" ділитись з усім світом.
"Злісним бур"яном" є той хто безпричинно виплюскує свою нетерпимість на інших без будь-якої на те причини.
Доречніше, якщо є бажання когось покритикувати, розповісти про свої більш успішні суспільно-корисні справи, поділитись цікавими ідеями...

[Користувачі, які пишуть з цього IP
Бандерчук [ 36 Повідомлень ]

Б. Бунтар [ 11 Повідомлень ]

Бунтарчук [ 1 Повідомлення ] . Адміністрація.]
Оксанка-львівянка

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2012, 01:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Бачу всі мовчать... що ж скажу я... почну словами
не плач
не бійся
не проси

п.Кайзер,думаю Ви б теж сказали ці слова, але іноді ми простягаємо руку у скрутний момент...Дай боже Вам ніколи не бути у ситуації, коли і сльози на очах, і біль та страх у грудях і требе звернутись по допомогу з проханням.... тому думаю не потрібно було у такій формі, як Ви це робите висловлювати свою лють... Людина звернулась про допомогу,і кожен прочитав і хто має можливість допоможе відродити сайт... тому Ваша агресія тут зайва...
З повагою..

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2012, 01:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну і за що ви в хлопця вчепились?
Земляче,Іван Бодхідхарма, до чого це порівняння з будяком?

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2012, 07:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цой написав:

може заздрять ?

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2012, 08:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

може заздрять ?

Це не заздрість, це прояв неадекватної агресивності,яка невідомо якими мотивами керувалась...сторінка даного сайту зараз закрита для відвідувачів,і на жаль там не розміщений банер "Я хочу допомогти",як це є на сайті ВО Свободи, тому й людина звернулась тут з розміщенням реквізитів,для допомоги, і потрапила під обстріл п.Кайзера...і Іван Бодхідхарма.. Варто би було п.Кайзеру,замислитись над своєю поведінкою,так як форум, є теж частиною обличчя свободівців і самої організації ВО Свобода, і форум переглядають не тільки зареєстровані користувачі, але й гості-відвідувачі... прочитавши такі висловлювання,кожен хто зайде зробить для себе якийсь висновок стосовно таких реплік..і стосовно організації.... людина просить про допомогу, не для відкриття борделю, а на гідну справу,для того щоб донести до інтернет-спільноти про життя Провідника нації С.Бандери...

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2012, 09:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цой написав:
Земляче,Іван Бодхідхарма, до чого це порівняння з будяком?
Будяк привертає увагу...а сам нічого не робе. Краще зроби справу.Сам почни діяти.Я можу понаписувати купу проблем ...і що з того? Роби справу , якщо не все вийшлр як треба , тоді звертайся до інших за порадою чи допомогою.

ПовідомленняНаписане: 13 січня 2012, 09:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван Бодхідхарма написав:

Будяк привертає увагу...а сам нічого не робе. Краще зроби справу.Сам почни діяти.Я можу понаписувати купу проблем ...і що з того? Роби справу , якщо не все вийшлр як треба , тоді звертайся до інших за порадою чи допомогою.

пане Іване, недоречне Ваше порівняння, людина вже робить певну справу ...чому така агресивність?Ви ж українець... і якось не пасує Вам, такий відгук писати... тим паче людина так і зробила звернулась до нас з Вами по допомогу і пораду.... а ви встромляєте ніж у спину.... не гарно.... дуже не гарно!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,