•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Юрій Луценко

Автор Повідомлення
ШКРУМ

ПовідомленняНаписане: 20 грудня 2006, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

16-го виступив перед мас-медіа. Назвався лідером, мовляв, ще з грудня 2002р.

Ким він себе назвав?

Трутнем, хіба що.

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2011, 04:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

На цей раз Луценко (прямо із СІЗО) "пропіарив" свого колишнього боса Вітька Ющенка, у якого аж два рази служив начальником над усією нашою міліцією. Враховуючи, що в цей день Ющ святкував свій черговий день народженння, вітання від Юрка Луценка виглядали надзвичайно "теплими":
Цитата:
"... Він зрадив і Майдан, і людей Майдану. А потім продав і Україну, і нас на "фарш" Януковичу, якого і привів до влади".

http://www.pravda.com.ua/news/2011/02/23/5950086/

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 17:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Печерський суд дав Луценку 4 роки з конфіскацією майна http://news.dt.ua/POLITICS/pecherskiy_sud_dav_lutsenku_4_roki_z_konfiskatsieyu_mayna-97878.html
Віндіго

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 20:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Наступна Свобода.
А Юра заслужив те, що заслужив.
Дай Бог йому здоров"я.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 12:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
Наступна Свобода.
А Юра заслужив те, що заслужив.
Дай Бог йому здоров"я.

Якщо з Юлькою я б там ще подумав заслужила чи ні.
То тут особливих промахів не бачу, за які варто саджати.
І вашої радості не розумію.
Людина і так вже в тому СІЗО відсиділа рік з тих 4.

Хоча Луценко лопух, в тому що після Помаранчевої "революції" він всеж не наважився пересадити половину бандюків з ПР, щоб інша половина боялася.
Отут він і попав.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 13:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

УкраЇнець_89 написав:

І вашої радості не розумію.

Риба моя, не беріть на себе функцію психоаналітика, тим паче у вас зовсім галімо виходить.
Де ви угледіли в мому коментарі радість?
Кожен заслуговує те, що він отримує.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 13:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:

Він був одним з кращих міністрів МВС, і напевно самий з них безкорисливий, тому, очевидно, що заслугував тим, що вибивався з звичного ряду казнокрадів і корупціонерів.
Навіть якщо підійти з мірок пропорційності, то в порівнянні з 7 кою юлі, його 4так десятикратне перевищення його "вини".

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 15:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще раз повторюю: Кожен заслуговує те, що він отримує, ні більше ні менше.
Ні в кого немає сумнівів, що цих сук у мантіях на деревах потрібно вішати, і що судові процеси в Україні немають нічого спільного з цивілізованим судочинством. Але ще недавно Луценко сам представляв владу яка повинна була займатися реформами цієї системи. Вони не змогли ... і тому зараз повинні вигрібати по повній.
Хто пам"ятає 2000, 2004, 2007 той знає реальний потенціал Юрія Віталійовича. І коли він вийде, хотілось би вірити, янику потрібно буде молитись.
Тому дай Боже йому здоров"я.
На мою думку одна з причин тієї ситуації в якій опинився Луценко це те що він злив "Марш справедливості" на Київ, і Самооборону, як партію.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 15:59 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:

Хто пам"ятає 2000, 2004, 2007 той знає реальний потенціал Юрія Віталійовича. І коли він вийде, хотілось би вірити, янику потрібно буде молитись.
Тому дай Боже йому здоров"я.

потенціал Юрія Віталійовича почав розкриватися ще у кінці 80-х років, коли він, син рівненського другого секретаря КПСС та випускник ВНЗ потрапив на роботу на новозбудований рівненський радіозавод.
Тоді цей потенціал призвів до того, що власника свіжонадрукованого диплому, за протекцією батька, одразу призначили начальником цеху цього заводу.
Втім цей потенціал виявився потужнішим, ніж одне призначення, і молодому Юріку Луценко одразу надали трикімнатну квартиру в новому будинку, що її мала, за чергою, отримати багатодітна сім'я.
Наскільки пам'ятаю, це далеко не остання квартира, отримана Юрієм Віталійовичем за державний кошт.
Втім, згадувати цей факт Юрій Віталійович не дуже любить, бо завод цей вже не існує, а обладнання розкрадене.
Якщо згадати, що це обладнання складалося з роботизованого устаткування для монтажу електронних плат, що були закуплені за кордоном і вартувало чи не десятки мільйонів доларів (аналогів в СРСР не було), але навіть не було змонтоване і зберігалось в заводській упаковці аж до моменту зникнення, то до Юрія Вітальєвича, як до одного з керівників цього підприємства, мали б виникнути додаткові питання.
Але, звісно, оскільки Юрій Віталійович був людиною системи, таких питань у системи до нього не виникає і досі.
Але ж і вся його боротьба проти системи тотальної корупції починає виглядати дещо під іншим кутом.

Тому дай Боже йому здоров"я відповісти за все, що він зробив і що обіцяв.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 16:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:

Ну що ж по твоїй логіці, риба моя, яник зараз на правильному місці.
Чи не так? І табачник, і студент Індило, якого убили на допиті в міліції.

Я так не думаю. Я не готовий склеїти лапки і сказати, що все так і має бути. А в твоєму ідеальному світі напевне тобі вже не варто нічого міняти.

не варто кидатися такими словами

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 17:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабасе, так це всім притомним і так відомо. Так він і вигрібає, за все. Кажуть, що сидіти буде у чернігівській колонії, це не весело, як мінімум. Ви ще більший цинік ніж я. Але ви не можете заперечити, що Луценко вміє запалити велику кількість людей і повести їх за собою. Якщо пам"ятаєте початок Київського майдану 2004 р. то Ви розумієте про що я.
УкраЇнець_89 написав:
...Чи не так?...

По-перше мамі і папі будете тикати.
По-друге все так.
УкраЇнець_89 написав:
Я не готовий склеїти лапки і сказати, що все так і має бути.

Ми не можемо змінити минуле, але ми можемо зробити кращим майбутнє.
УкраЇнець_89 написав:
А в твоєму ідеальному світі напевне тобі вже не варто нічого міняти.

Я бачу що ви ****** розумієте про, що я написав.

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 17:58 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
сидіти буде у чернігівській колонії, це не весело, як мінімум.

Нормальна колонія.

Там весело. Через дорогу - жіночий монастир. Церква 11 сторіччя.
Співи кожного ранку і вечора.
Артілі різні в колонії - зможе навчиться працювати руками.

А краєвид....!!!

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 19:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Там весело. Через дорогу - жіночий монастир. Церква 11 сторіччя.
Співи кожного ранку і вечора.
Артілі різні в колонії - зможе навчиться працювати руками.

А краєвид....!!!

...Перевірено і рекомендовано Барабасом.
В рекламі знаєтесь. Вже хочеться туди. ))))

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 20:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Луценко в суді плюнув в обличчя прокурору http://news.liga.net/ua/video/politics/616169-lutsenko_v_sud_plyunuv_v_oblichchya_prokuroru.htm

:) це по нашому
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 23:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Луценко в суді плюнув в обличчя прокурору
:) це по нашому

1. Плюнув! Ура! Герой!
2. Він і мера Києва носком зашарашив в яй... привседюдно. Ура! Герой!
3. Він і поліцаїв німецьких "строїв" привселюдно в аеропорту! ФІГня пива засосав німецького. Герой!
4. До Колишнього Президента України двері ногами відчиняв і паскудив, паскудив і паскудить його й досі паскудить! Герой!
5. Дуже ж хотів напару із своєю шефинею-багінею сильного Президента! Мають! У чому ж річ? Що хотіли, те і мають! Герой і Героїня!
6. Де солідність Міністра!? - Який представляє на увесь світ Україну?
7. Вам за нього не соромно?
8. Памаранчеву революцію здійснили не Герой і не Героїня а УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ!!! - НАЙМОГУТНІША НАЦІЯ У СВІТІ!!!
АНАЛОГІВ ЇЇ НЕ БУЛО І НЕМАЄ!!!
9. Ніхто нікому ні разу під час її проведення не плював у рило, не зашарашив у яй-, не строїв "під пивом" ментів.
10. І не потрібно примазуватися у ТВОРЦІ МАЙДАНУ! ТВОРЕЦЬ - УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ і увесь світ дивувався!
11. Подивіться на революції в інших країнах - КРОВ, СМЕРТЬ!
12. Гордитися потрібно ПАМАРАНЧЕВОЮ РЕВОЛЮЦІЄЮ, а не Багінєй-Героїнєй і Героєм!
13) Хто ж їм її, ПАМАРАНЧЕВУ, зараз не дає організувати! ВПЕРЕД!

ОДНА СВОБОДА ДІЄ! І не восхваляйте нікого і не йдіть на їх ФАРИСЕЙСЬКОМУ ПОВОДУ!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,