•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Юрій Луценко

Автор Повідомлення
УкраЇнець_89

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 09:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:
Барабасе, так це всім притомним і так відомо. Так він і вигрібає, за все. Кажуть, що сидіти буде у чернігівській колонії, це не весело, як мінімум. Ви ще більший цинік ніж я. Але ви не можете заперечити, що Луценко вміє запалити велику кількість людей і повести їх за собою. Якщо пам"ятаєте початок Київського майдану 2004 р. то Ви розумієте про що я.
УкраЇнець_89 написав:
...Чи не так?...

По-перше мамі і папі будете тикати.
По-друге все так.
УкраЇнець_89 написав:
Я не готовий склеїти лапки і сказати, що все так і має бути.

Ми не можемо змінити минуле, але ми можемо зробити кращим майбутнє.
УкраЇнець_89 написав:
А в твоєму ідеальному світі напевне тобі вже не варто нічого міняти.

Я бачу що ви ****** розумієте про, що я написав.

ТОбто спочатку дозволяєте собі пасажі типу "риба моя", а тепер ще мене будете манер учити. не доросли... За собою дивися, невіглас.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 09:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну і давайте спробую підсумувати:
Людину, яка хоча б віддалено була краще за те гівно, що зараз при владі посадили на 4 роки.
Людину, яка мала авторитет, щоб підняти певний опозиційний сегмент.
Людину, яка мала можливість посадити на нари значну частину банди свого часу, але цього не зробила.
Людину, яка пробивалася в політику так як і більшість нинішніх політиків - через знайомих чи родичів і з якимись махінаціями в 90-х...
Людину, що як мінімум могла б допомогти суттєво в роботі КОД.
В кінці кінців людину, що була хоч як мінімум меншим злом, ніж нинішня влада.

Я звичайно розумію позицію багатьох із вас: "ну а що зробиш? Маємо те що маємо і якщо прямо, але так дуже тихенько, - на одного опозиційного лідера менше, отже ..."

Як я вважаю, те що Луценка посадили це мінус для опозиції і в цьому процесі вона мало що могла змінити при узурпації влади бандою. І ще раз наголошу: важливо поставити вірний знак цій події з точки зору опозиції - це мінус.

Ось такий підсумок на мою думку.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 10:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

УкраЇнець_89 написав:

Людину, яка хоча б віддалено була краще за те гівно,

тобто - це гівно було більш якісне ? Уточніть, будь-ласка - чим саме ? Аромат, смак ?

Бо я в цьому не розбираюсь.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 11:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
УкраЇнець_89 написав:

Людину, яка хоча б віддалено була краще за те гівно,

тобто - це гівно було більш якісне ? Уточніть, будь-ласка - чим саме ? Аромат, смак ?

Бо я в цьому не розбираюсь.

Гівном я його не називав, приколіст...
ха.
Рядок починається зі слова "людина"

навіщо ж так, а ? Задоволені собою? Може вам краще в КВК? :)

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 11:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Ну так ясно, що біологічно він людина. Ясно, що, якщо вже посадили, то ті, що його саджали, взагалі повинні отримати смертну кару. Але ж він сам запрошував на чай головного ляльковода тих саджальників, причому ще й розціловувався з ним мало не взасос.
І навіть підтримати його як "жертву режиму" варто лише з огляду на ці обставини.

Але, між тим, якщо вже ми "йдемо до Європи", то треба погодитись, що особа з таким минулим і такими викрутасами в біографії та репутацією не може займати пост міністра ВС в принципі, а якщо вже взявся та був піднесений на цю посаду хвилею народного Майдану, то відповідати за свої обіцянки та жлобські вчинки має "по повній".

І предмету дискусії я особисто тут навіть не вбачаю. Тільки мене дивує, що доля т.зв. "васильківських терористів", студентки Ганни Сінькової, та інших, безумовно порядних людей, що опинилися в ролі політв'язнів за повністю зфабрикованими звинуваченнями, вас хвилює набагато менше.
Чи це тому, що їх не піарять жидівські ЗМІ ?

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

І предмету дискусії я особисто тут навіть не вбачаю. Тільки мене дивує, що доля т.зв. "васильківських терористів", студентки Ганни Сінькової, та інших, безумовно порядних людей, що опинилися в ролі політв'язнів за повністю зфабрикованими звинуваченнями, вас хвилює набагато менше.
Чи це тому, що їх не піарять жидівські ЗМІ ?

Щодо цих "терористів", то так, в деякій мірі ви праві. Бо їх не піарять ЗМІ.
Але я в свого друга, члена ВО Свобода, дізнаюся по можливості і про їх долю. Він і на суди ходить і може щось розповісти з перших вуст скажемо так.

так, звинувачення повністю сфабриковані, і суд тягнуть і тягнуть.

P.S. Видаліть своє повідомлення з приколом, будь ласка.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 12:19 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

УкраЇнець_89 написав:

а з чого ви взяли, що це - прикол ?

Це - моє ставлення : я сприймаю Луценка як людину лише в біологічному плані.
Але в стосунку до моралі та справи, за яку він начебто боровся, як вважав, так і вважаю його цілковитим гівном з менталітетом жида та кар'єриста і сраколиза, що використав у власних цілях Майдан, але миттєво забув про тих людей, що на цьому майдані стояли. І в цьому сенсі всі ці ющенки-луценкі-тимашонкі є одна підла і брехлива зграя.

І не бачу сенсу відмовлятися від своїх слів.

Редаговано: БАРАБАС (29 лютого 2012, 12:26)
УкраЇнець_89

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 12:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
УкраЇнець_89 написав:

а з чого ви взяли, що це - прикол ?

Це - моє ставлення : я сприймаю Луценка як людину лише в біологічному плані.
Але в стосунку до моралі та справи, за яку він начебто боровся, як вважав, так і вважаю його цілковитим гівном з менталітетом жида.

І не бачу сенсу відмовлятися від своїх слів.

ну як хочете, я теж вище свою думку написав. І не хочу від своїх слів відмовлятися.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 13:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

УкраЇнець_89 написав:
... І не хочу від своїх слів відмовлятися.

Це вже мене дратує.
Кожен хоче бути в суперечці переможцем.
Це не поєдинок боксерів, а пошук істини.
Тим більше, що ні Ваших, ні моїх слів про Луценка Барабас не заперечував, а лише поглиблював висвітлення його суті.
Як на мене -це він зробив дуже слушно і аргументовано.

ПовідомленняНаписане: 29 лютого 2012, 19:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Юга - хрой і всьо...!

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 14:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Виступ жінки Луценка на позачерговому засіданні ВР
http://www.youtube.com/watch?v=g3g55pQxras
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 19:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Зворушливо.

Поцікавився - хто ж вона така, ця пані Ірина Луценко. Гугль видав одразу : http://www.100p.com.ua/statti_4/zinka_lucenka.html

От і думаю собі: слова говорити - це одне....

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2013, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Зворушливо.

Поцікавився - хто ж вона така, ця пані Ірина Луценко. Гугль видав одразу : http://www.100p.com.ua/statti_4/zinka_lucenka.html

От і думаю собі: слова говорити - це одне....
Не пам'ятаю чия це була ініціатива, але хтось пропонував прийняти закон щоб депутати здавали декларації про доходи не тільки свої, а й усіх своїх родичів - і це розумна думка. Звісно ж закон не прийняли... Як казав недавно чєловєкоподібна істота чєчєтов "В нас ідіотів немає, щоб приймати такі закони".
Після недавніх подій у ВР, нам потрібні якісь рішучі дії. Бо це вже "ні в кут, ні в двері"
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2013, 11:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Мустафа Найєм написав у себе в фейсбуці :
Цитата:
"Раз завеса частично уже приоткрыта, изложу, что известно мне. По моей информации, 5 февраля 2013 года, Пэт Кокс и Александр Квасьневский написали Виктору Януковичу письмо с просьбой освободить Юрия Луценко.
Под письмом стоит также подпись супруги экс-главы МВД Ирины Луценко.
Письмо сформулировано так, что позволяет всем сторонам сохранить лицо: госпожа Луценко не просит о помиловании, а указывает лишь на состояние здоровья, а иностранные дипломаты в связи с этим просят президента воспользоваться своим правом на помилование.
Указ о помиловании должен был выйти 19-21 февраля. Но накануне - 18 февраля - Юрий Луценко, выступая в суде, назвал Александра Януковича проктологом, после чего указ положили под сукно"

Не думаю, що Луценко переплутав, і в такому разі - він просто молодець.

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2013, 11:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
студентки Ганни Сінькової, та інших, безумовно порядних людей, що опинилися в ролі політв'язнів за повністю зфабрикованими звинуваченнями

звинувачення цілком конкретні, існую відповідна стаття, яку додали, між іншим, за президенства Ющенка
А Луценко - звичайний цап-відбувайло, щоб дивилися і неповадно було

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"