•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Степан Мудрик (Мечник) У боротьбі проти московської агентури

Автор Повідомлення
Моргенштерн


Повідомлень: 1816
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 20 січня 2012, 11:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://agenturaforum.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=8040&p=19041#p19041

СТЕПАН МУДРИК (МЕЧНИК)
У боротьбі проти московсьої агентури
УКРАЇНСЬКЕ ВИДАВНИЦТВО
Мюнхен 1980

ТОГО Ж АВТОРА:
ПІД ТРЬОМА ОКУПАНТАМИ спогади українського революціонера-підпільни ка, УВС, Льондон 1958.
НЕСКОРЕНІ
документальна повість про геройську боротьбу членів революційної ОУН, УВС — Льондон 1965.

ВІД АВТОРА
В цій скромній праці я поставив собі ціль вказати українській спільноті на постійно планований і послідовний наступ імперіялістичної Москви на українську націю, яка бореться за свою національну і державну незалежність.
Московський імперський центр, партія і уряд цей наступ проводять в першу чергу своїм терористичним апаратом, що вже ряд разів міняв свою назву: ВЧК, ОҐПУ, НКВД-НКҐБ, МҐБ, а тепер КҐБ, але зміст і ціль завше та сама.
В першій частині представляю шлях яким молоде покоління ішло до ОУН та поповняло ряди працівинків Служби Безпеки, і ставало до боротьби з прихованим ворогом.
В дальших розділах вказую на безіменних героїв, Давиденків, Борисів, Івашків, Василів, Євгенів, що у найважчі часи стояли в боротьбі з воро¬жими поліційними органами і їхньою агентурою. Історія нашої боротьби ОУН і УПА не знає числа і прізвищ працівників Служби Безпеки, які загинули в боротьбі з ворогом. Друга частина цієї праці «Еміграція» скондензовано подає ряд зібраних, але мало відомих фактів, що вказують на величезні зу¬силля ворога в боротьбі з організованою українсь¬кою еміграцією.
Я не хотів цієї частини поширювати і наводити більше фактів, які є подібні до себе.
Подані факти є вистарчаючі для вироблення погляду про розміри ворожого наступу і підступу, що повинні знати всі українські патріоти. Пізнання ворога, його методів стосованих у підступно-провока- тивній роботі проти нас унеможливить ворогові діяльність. Ми повинні пізнати і вивчити наш досвід набутий у боротьбі з ворогом і виробити та закріпити між собою солідарність не зважаючи на наші погляди і партійну приналежність. Ворог для нас є ворогом, з яким мусимо всі боротися.
На видання цьої праці зложили фінансову пожертву друг В. Роман зам. в Німеччині, довголітний член ОУНр, який в Україні збройно боровся з окупантами та нагороджений Золотим Хрестом та друг Григорій Куц жертвенний український патріот з Швеції. Обом жертводавцям складаю щиру подяку.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET