•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Освітні пригоди заступника Тягнибока. Сім запитань до ->

Автор Повідомлення
Слав

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 19:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

-> Василя Павлюка :

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?osvitni_prigodi_zastupnika_tyagniboka_sim_zapitan_do_vasilya_pavlyuka&objectId=1246798

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?vasil_pavlyuk_na_9999_ne_navchavsya_v_ltei__rektor&objectId=1246963

Чи ви про це знаєте?

Рабою московських катів!

Редаговано: Слав (04 лютого 2012, 22:43)
Марися

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 19:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
-> Василя Павлюка :

http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?osvitni_prigodi_zastupnika_tyagniboka_sim_zapitan_do_vasilya_pavlyuka&objectId=1246798

Чи ви про це знаєте?

Невже все, про що йдеться у статті правда?

...Якщо людина хоч раз обдурила своїх побратимів і виборців - недовіру викликатимуть всі подальші дії і слова...

Ви ж таки люди, не собаки!

Редаговано: Марися (04 лютого 2012, 19:55)
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 19:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Особисто мене ця стаття не здивувала. Вона лише підкріпила моє особисте ставлення до цієї людини.)
Марися

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 19:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Особисто мене ця стаття не здивувала. Вона лише підкріпила моє особисте ставлення до цієї людини.)

Чому???
Міхаель, Ви особисто знайомі?
Ви про автора статті, замовника, чи Василя Павлюка?

МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 20:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
МіхаельВітман написав:

Чому???
Міхаель, Ви особисто знайомі?
Ви про автора статті, замовника, чи Василя Павлюка?

...Василя Павлюка. І справа навіть не в статті. Я відчуваю і все. Цього досить.
верба

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 21:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
-> Василя Павлюка :

Луцький інститут розвитку людини "України" створений в час, коли вищу освіту інститути стали розглядати як інструмент заробітку, а не як створення для народного господарства висококваліфікованих працівників. Тобто створений недавно. Пріоритет - отримання грошей. Розміщується на території розваленого величезного шовкового комбінату.
Напвно, за гроші там можна отримати і справжній диплом.
(розміщено на правах реклами. Шуткую)
Звичайно це великий ляп Свободи. Але ляп очікуваний. Це було очевидно, коли перед самими виборами в партія появляються нові достойні перших місць люди. Свобода змушена грати по чужих правилах. На вибори потрібні гроші - це очевидно. Ті, хто має гроші, які може просто "викинути" на вибори, або великий патріот, або далекоглядний приспособленець.
Завдання розібратись в цьому - служби безпеки. А чи може вона, не маючи доступу до інформації СБУ, це зробити?

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 22:05 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а мені особисто по барабану.

Якщо за нього з 88 депутатів на виборах секретаря 84 проголосували ЗА, то це таки доводить, що вони йому довіряють як людині достатньо фаховій і порядній.

А є в нього вища освіта, чи немає - я знаю багато прикладів фахових спеціалістів, що досягли свого рівня завдяки самоосвіті і власній наполегливості, а не зачуханим інститутам, яких розвелося на базі колишніх ПТУ як помийок в кожному місті, і після яких "випускники" навіть нездатні грамотно написати хоча б декілька слів.

Впевнений, що і сам Павлюк надасть вичерпні пояснення на ці звинувачення.
До того ж треба вже звикати, що противники Свободи не жалкують часу і грошей на те, аби нарити хоч якийсь компромат на партійців.

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 22:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Згідний - важливо те що маєш в голові, а не в документах. Деякі навіть відівчившись п'ять років у ВНЗ ні бельмеса не петрають.
Але все ж пояснення Василя Павлюка хотілось би почути.
верба

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 22:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Якщо за нього з 88 депутатів на виборах секретаря 84 проголосували ЗА, то це таки доводить, що вони йому довіряють як людині достатньо фаховій і порядній.

Або говорить про партійну дисципліну.

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я також вважаю, що не завжди наявність документів є свідченням мудрості, але не зрозуміло нащо було брехати про вищу освіту, коли її тоді ще не було ...дуже хочеться пояснення почути з перших вуст...

Розчарування для людей буде страшним ударом.Не хочу навіть думати що буде з українцями,якщо їх і цей раз обдурять.

Слав

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 23:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені також відомі люди, котрі без вищої освіти досягнули в житті помітних успіхів і навіть можуть дати фору в певних напрямах дипломникам з вищою освітою. Але коли в Україні вже так традиційно ведеться, що політики від малого чиновника до президента можуть подавати неправдиві дані перед призначенням чи обранням на державну посаду, то тоді не сподівайтеся, що Україна коли-небудь зможе стати сильною державою.

Рабою московських катів!
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 23:07 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Слав написав:
Але коли в Україні вже так традиційно ведеться, що політики від малого чиновника до президента можуть подавати неправдиві дані перед призначенням чи обранням на державну посаду, то тоді не сподівайтеся, що Україна коли-небудь зможе стати сильною державою.

з цим не можу не погодитись.

ПовідомленняНаписане: 04 лютого 2012, 23:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:
Розчарування для людей буде страшним ударом.Не хочу навіть думати що буде з українцями,якщо їх і цей раз обдурять.
:) нічого не буде. Не перебільшуйте! Чекаємо на пояснення пана Василя, тоді і поговоримо.
Щодо вищої освіти, то тут ідуть такі зловживання - що сам факт вищої освіти в Україні абсолютно знівельований.
А щодо перевірок - краще б перевірили усіх партійців ПР, впевнений нам би мову відняло від їхніх "освіт", в першу чергу дуже цікаво як там яник і його сини вчилися.
Недавно якийсь скандал вилазив на рахунок професорства яника. Себто ніяк не могли знайти студентів яким буцімто яник певний час викладав предмет...
Марибор

ПовідомленняНаписане: 05 лютого 2012, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
а мені особисто по барабану.

скоріше дійсно партійна дисципліна
БАРАБАС написав:

А є в нього вища освіта, чи немає

було б не важливо, якби це було б написано зразу в біографії і в інших документах, і якби зараз це все не змінювалося і не видалялось
верба

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2012, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:

А щодо перевірок - краще б перевірили усіх партійців ПР, впевнений нам би мову відняло від їхніх "освіт"...

Ми будуєм партію ПРасівського зразка?
Раз збрехавши, ти підвішуєш себе на гачок, за який тебе колись витягнуть для недобрих справ.
І правильно виявляти цих "людей з гачками", щоб потім не думати: чого він таке вчворив?
В задачі питається: навіщо було брехати?
Як клепки нема, то диплом не добавить, а коли ти велика людина, то ставши на диплом ти набагато більшим не станеш.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,