•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Якщо завтра війна!

Автор Повідомлення
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 08:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
Зубр-Зубр написав:
Гадаю у разі війни ніхто не піде Україну захищати .
Зубре ти ще не знаєш Українських Майорів. Ти у них побіжиш на передову, так, що аж дрантя за тобою буде сипатися...

Тих, кого женуть воювати — то не вояки. А от справжніх вояків буде не так вже й багато, бо патріотизму в людях мало. Думаю що у разі війни для більшості населення нічого не зміниться. Загарбники поб'ють тих справжніх потім оголосять їх бандитам, зрадниками та ворогами народу й візьмуть усе голими руками, ми навіть можемо нічого й не помітити. Так і будемо ходити на роботу у свої контори і складати гроші на новий телевізор, авто чи квартиру...
Табуряк

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 09:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечник написав:
Тих, кого женуть воювати — то не вояки. А от справжніх вояків буде не так вже й багато, бо патріотизму в людях мало. Думаю що у разі війни для більшості населення нічого не зміниться. Загарбники поб'ють тих справжніх потім оголосять їх бандитам, зрадниками та ворогами народу й візьмуть усе голими руками, ми навіть можемо нічого й не помітити. Так і будемо ходити на роботу у свої контори і складати гроші на новий телевізор, авто чи квартиру...

Так сумно це визнавати, але це схоже на правду. Особливо прикро, коли свої ж, тебе, який всією душею і серцем прагне до свободи своєї нації, щоб панувати на своїй сторонці, звинувачують у фашизмі мітингово-свободівсько-михальчишинського ґатунку. Взагалі не розуміючи, що ті слова означають, а тільки піна у рота, коли рефлексують на слова нація, тощо. То настає такий ступор і відчуття гидоти, що не передати. І як воювати, коли ворога хоч якось можна ідентифікувати, а перевертнів виявляєш коли вже все пропало - тебе зрадили.
Леонід Йорж

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 09:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хлопці, не комплексуйте! Серце радується, коли відчуваєш ваші уболівання за Україною! Це - Дух. Повірте, це Дух одвічної стихії у ваших грудях клекотить. Про що ви кажете? Український Дух непереможний! Подивіться в Україні на усіх Будинках Офіцерів Синьо-Жовті Прапори Майорять.
Вам це нічого не каже?
Дивіться в УПЦ Монгольський Патріархат наступає Дух Українства. Ми ж на грані двох світів - Азії і Європи! Ширше мисліть! Ви б почули виступ високопоставленого Китайського представника в Україні про могутність України на Євро-Азійському просторі! Китайці то історію Величі України знають!
Хлопці! Та ви шо!!! :))
Вперед за Неньку-Україну!!!

_________
Пан Майор
верба

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 11:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
... Подивіться в Україні на усіх Будинках Офіцерів Синьо-Жовті Прапори Майорять.
_________
Пан Майор

На ВР, відділеннях міліції, на грудях депутатів також синьо-жовті. Але це тільки привід поміняти його на жовто-синій.

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Леонід Йорж написав:
... Подивіться в Україні на усіх Будинках Офіцерів Синьо-Жовті Прапори Майорять.
_________
Пан Майор

На ВР, відділеннях міліції, на грудях депутатів також синьо-жовті. Але це тільки привід поміняти його на жовто-синій.

Я усе розумію! А все ж таки. Стяг держави - це символ Духу цієї держави.
Бачите, червоні ганчірки на смітниках та на грудях придурків.
А за синьо-жовтий прапор на Львівському Університеті студентам в СССР по 15 років дали.
Але ж, як казала оця червона наволоч, що це - "Бандерівські прапори". Так Бандера - символ Нації - і по усій Україні майорить в Державному Прапорі . А взяти це одне тільки - а чимала перемога НАШОГО ДУХУ !!!
Чимала і та, що вони тепер за язик свій тримаються.
І ще під "Ще не вмерла..." хоч із каменюкою в душі, але ж встають !!! Ми на Правді будуємо! А вони на брехні!
Як Ви грамотно прокоментували неукам про голодомор! І т. д. і т. п.
То ж,
СЛАВА УКРАЇНІ !

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 12:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Йорж написав:
_________
Пан Майор

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 12:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Леонід Йорж написав:
_________
Пан Майор

Та й у міліції є Справжні Українці!
Пам'ятаєте найперший пікет біля міліції в Миколаєві за Оксану Макар, підійшов міліціонер і підписався на підтримку пікетуючих.
І хтось із них виніс і подав в Інтернет перші ВІДЕО допитів.

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 17:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Зубр, ви помиляєтеся разом зі своїм Уальдом.
(я обіцяла не матюкатися. тому, матюки отримаєте окремо на скриньку).

Я лише висловив свою думку. Адже я маю на це право. Ще хотів додати, що жінкам не личить "матюкатися" - ви мабудь майбутня мати. Леді - будьте чемною.

ПовідомленняНаписане: 06 квітня 2012, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Зубр-Зубр, я тобі єдине скажу - в разі війни я точно не буду розраховувати на таких недоумків як ти. Щодо решти я спокійний.

Ти мене заспокоїв друже. Тепер я буду спати спокійно.

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2013, 02:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

«Піддамо контролю 50 більш багатих єврейських фінансистів, які
творять війну для власних прибутків, - і війни будуть скасовані »
Генрі Форд
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 00:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

неактуально

Востаннє редаговано: дід Володя (22 липня 2014, 01:34), редаговано 2 раз
Гапон

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 23:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Війна вже йде. Тільки чомусь у повен голос її так не називають. Словоблудіє.... рашка зараз робить все щоб утримати високу ціну на нафту[ціна газу залежить від ціни нафти]. А скільки поля же то для х..ла не важливо. Приклади: Нігерія. Ірак. Польський скандал. Англійці мені кажуть що що Україна правильно робить що не оголосила військовий стан. Так буде більша підтримка світу. На мою думку -сподіватись треба лиш на себе. Цієї весни я засадив партизанську нагороди на волині, житомирщині та вінничині. Друзі зробили теж на херсонщині та запорізькій. Саудівська Аравія нарощує розробку нових місць нафти . Як би не було а кацапчукам не вдасться нав'язати "русській мір"... ПОШАНА ГЕРОЯМ .
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2016, 21:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дивитись обов*язково.....

увімкніть тільки субтитри на плеєрі....

Третя світова війна – погляд з командного пункту / третя світова війна – війна всередині кімнати (2016) | Суб
http://video.meta.ua/8128932.video

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"