•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Єдині кандидати від КОДу - політика ВО "Свобода"

Автор Повідомлення
олег_кв

ПовідомленняНаписане: 19 лютого 2012, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Висування єдиних кандидатів від Комітету опору диктатурі (КОД) - політика ВО "Свобода". Прошу керівництво ВО "Свобода" офіційно підтвердити або спростувати цю інформацію.
Потрібно припиняти бидлам, який підняли наші запеклі друзі, щодо паплюження виграшної стратегії на вибори.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2012, 08:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я обіцяв проголосувати за Свободу та її кандидата - і слово своє стримаю. Але якщо по моєму мажоритарному округу балотуватиметься якийсь юльколиз чи кандидат від політично імпотентного члена КОДла, зіпсую бюлетень. Вважаю будь-яку угоду Свободи з КОДлом про розподіл мажоритарних округів зрадою виборців, які ще довіряють Свободі, але категорично не сприймають поплічників Капітельманші та нацдемоліберастів будь-якого штибу

Забий, забий в собі людину!

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2012, 09:06 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
які ще довіряють Свободі,.....

"які ще" чи "які вже" ?

Можливо Вам буде корисно : http://sd.org.ua/news.php?id=20104

Це дослідження є не першим на цю тему, але критична маса вказана вірно. Тож поки що необхідно мати терпіння і розважливість.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 19:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні у Львові відбувся мітинг КОДла ...за участю ВО "СВОБОДА". Починалось усе ніби дуже гарно: кілька тисяч Свободівців, з національними і партійними прапорами, зібрались біля Облради і величезною колоною, під бій барабанів і вигукуючи гасла ("Слава Україні! - Героям - Слава!", "Слава Нації! - Смерть ворогам!", "Україна - понад усе!", "Очистимо владу - буде порядок!"), рушили до пам'ятника Т. Шевченку. Вже на підході до місця проведення мітингу у мене склалося враження, що нас вирішили нахабно використати - як масовку. І, на жаль, не помилився. З величезного екрану "кіндер-сюрприз" виголошував свою рекламну промову. Біля монументу Кобзареві вже майоріли біло-сердечні знамена юлькіної "Б***ьківщини", зелені - яйценюківської "Фронди", червоні - кличкового "УДАРу". Неозброєним оком було видно: Свободівців - набагато більше, ніж усього КОДлівського електорату разом узятого. Та коли Свободівська колона розчинилася в натовпі, а її прапори змішалися з чужими, я пішов геть. А на душі лишився гіркий осад...

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
а коли Свободівська колона розчинилася в натовпі, а її прапори змішалися з чужими, я пішов геть. А на душі лишився гіркий осад...

Дурний бо.
Тра було взяти Свободівський прапор, і ні з ким не змішуватись.
І душу вберіг би від осаду. І свою і мою.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Німець,то чого ж ти не поліз на трибуну??? Обов`язково треба було розчинятись?
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 20:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Прапорець Свободи у мене був в руках. З ним і пішов геть - від того КОДла! З натовпом я не змішувався, а на трибуні мені робити було нічого. Чуже це "свято", не моє...

Євген Маланюк
Шугай

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 00:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
величезною колоною, під бій барабанів і вигукуючи гасла
Отакої. Я навіть й не знав що мені випала така честь - йти в одній колоні із ХіВі :)
ХіВі написав:
Вже на підході до місця проведення мітингу у мене склалося враження, що нас вирішили нахабно використати - як масовку.
Я з 11 години спостерігав як зелені чоловічки бігали із зеленими прапорами. Це в них така фішка. Прихильників кіт наплакав, зате прапорів море. На глядача це зелене море діє гіпнотизуюче. "Ти йди сюди, стань тут." - Розставляли як пішаків, рівномірно розміщуючи зелень по периметру.
ХіВі написав:
З величезного екрану "кіндер-сюрприз" виголошував свою рекламну промову.
до речі не дочекавшись 12 години, офіційного початку, мабуть дуже його нетерплячка охопила. почав десь 11:45.
ХіВі написав:
А на душі лишився гіркий осад...
Таке прийнято рішення. Багато кому це не подобається, але мета набагато важливіша, в даному випадку, ніж уподобання.
олег_кв

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 13:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

провокація проти консолідації http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/028025/
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2012, 07:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

23 березня 2012 р. Олег Тягнибок у програмі "Велика політика" говорив про спільну ідеологічну платформу нинішньої "опозиції" (тобто КОДла). Питання до Свободівців: що спільного в ідеології ВО "Свобода", "Батьківщини", "Фронту змін" та інших нацдемолібералів?

Євген Маланюк
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2012, 09:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі - при всій повазі у мене вчергове виникає думка : Ви є або геть дурний, або попросту провокатор.

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2012, 12:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що спільного? Спільне - це скинути бандитську владу. По крайній мірі ФЗ і БЮт це декларує. Від цього варто відштовхуватися.
Вибори в Обухові дали відповіді на всі запитання. Мусимо об'єднуватися. Звичайно ж з надією що всі зрадники із тих партій вже повтікали або ж не є засланими в опозицію...
Недавно був мітинг ПР біля ОблРади Львівської, це тоді коли Костюку Рада висловлювала недовіру. Так от, загнана молодь в накидках ПР із мегафонним діджеєм викрикувала "Ні расизму", "Розкодуйтесь і працюйте"... От ця друга кричалка для мене й є аргументом. Вони відчувають загрозу від об'єднаної опозиції, значить ми рухаємося в правильному напрямку.
олег_кв

ПовідомленняНаписане: 24 березня 2012, 21:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
ХіВі - при всій повазі у мене вчергове виникає думка : Ви є або геть дурний, або попросту провокатор.

Однозначно провокатор з ворожого табору, щоб це зрозуміти, достатньо прочитати його підпис і як він обізвав місто Львів.
ХіВі

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2012, 05:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як у Вас все просто: якщо проти КОДла - то відразу "ворог" і "провокатор"! А якщо я і проти жидо-демоліберального КОДла, і проти олігархічної, промосковської ПР? Чи це вище Вашого розуміння?

Євген Маланюк
верба

ПовідомленняНаписане: 27 березня 2012, 13:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ХіВі написав:
Питання до Свободівців: що спільного в ідеології ВО "Свобода", "Батьківщини", "Фронту змін" та інших нацдемолібералів?

За 21 рік незалежної України її жителі не добрались до інформації про необхідність націоналізму, як гаранта незалежності. Не хватає їм креативу, феєрверків і проплачених шоу, щоб подивитись в сторону націоналізму, що і підтвержують побоювання не подолати з українозахисною програмою аж 5 %-й бар"єр там, де цього треба 95 %-там.
В партнерів також криза жанру - їх вміння обіцяти все, що хоче чути лохторат, все менше гарантує їм досягти влади.
І, як виразив думку рядового фротмена з Одеси Сємьйон Уралов(на 50 хв http://www.youtube.com/watch?v=4yC6wlKelIk ), жидам, які формують ряди ФЗ, не хочеться союзника ВОСвобода. Але вони розуміють, що іншого виходу нема: або бандити відберуть все, або треба домовлятись з аборигенами і ділитись з ними.
Так що не про спільну ідеологію, а про спільну роботу йдеться. А саме: їх бабки, наші штики. І головне - не допустити скористатись результатами роботи тільки їм (як в більшості випадків) . А це вже робота керівництва, їх вміння домовлятись.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,