•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 дискусія між Арфушем і Андрієм Іллєнком

Автор Повідомлення
Віндіго


Повідомлень: 330
Звідки: Україна

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 12:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
...а я думаю, що, якщо Андрій написав у себе в блозі :" дивіться, буде весело !", то варто прислухатись.

На превеликий жаль в мене складається таке враження що Андрій в свому саморозвиткові (політичному, дискусійному, інтелектуальному) зупинився на рівні 2009 року, на відміну від деяких інших, далеко не останніх, членів ВО. Тому очікувати від нього чогось ейфорічного і енергетично потужного не варто. І це ще при тому що вони знаходяться в маніпулятивній пастці.
БАРАБАС написав:
Та й війну треба вести на території ворога.

По -перше війну потрібно вміти вести на території ворога.
По-друге самовільно йти у пастку, через дурноватий привід,це дурість.
БАРАБАС написав:
Країна повинна знати хто сьогодні керує Національним телебаченням.

Країні насрати хто чим керує, країна хоче тільки виживати і пристосовуватись. А тим небагатьом кому не байдужа доля країни, все давно є зрозумілим.
БАРАБАС написав:
а взагалі причини цього скандалу вичерпно висвітив Ігор Мірошниченко : http://blogs.pravda.com.ua/authors/miroshnychenko/4f479e5f681f5/

Єдине з чим в цій статті можна погодитьсь:
...дискредитувати опозицію та розколоти Комітет опору диктатурі...
Тут варто подумати чому для маніпуляції вибрали саме ВО.

БАРАБАС написав:
До того ж Свободі катастрофічно не вистачає яскравих публічних особистостей.

Так, дві людини за яких не соромно в ефірах, це дуже мало.

_________________
“Ми не хочемо довше зносити панування чужинців, не хочемо більше зневаги на своїй землі. Нас горстка, але ми сильні нашою любов’ю до України”.
Микола Міхновський, 1900 р.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 13:17 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Віндіго написав:

БАРАБАС написав:
До того ж Свободі катастрофічно не вистачає яскравих публічних особистостей.

Так, дві людини за яких не соромно в ефірах, це дуже мало.


Так, на жаль, мушу погодитись. Але драматизувати не варто : це має своє пояснення. Спробую (задля незаангажованості) переказати думку свого товариша, що перечитав купу відповідної літератури і має власні аналогічні дослідження :

Українці природньо в більшості своїй є інтравертами (тобто більше психологічно зкерованими у внутрішній світ), а жиди навпаки - екстравертами.
Ця різниця має навіть історичне підгрунтя. Наприклад в часи середньовіччя, в той час коли українці були "людьми справи" - трудівниками, землеробами, воїнами, козаками - тобто доводили свою суспільну вартість РЕАЛЬНИМИ справами, а у жидів серед інших професій, однією з найбільш престижних та розповсюджених (окрім, звісно, лихварства та шахрайства ) була професія скомороха - тобто кочового актора, циркача.
І ця різниця за такий довгий час закріпилась психологічно і, схоже, навіть генетично.
Адже неможливо навіть уявити собі в давнину козака, що почав би стрибати на сцені за гроші, а для жида - то нормальна та навіть почесна справа.

Тому для них так звично самоствердитись не сумлінною працею, а стрибанням та імпровізованим випендрьожем на публіці, що є для них звичною справою і де вони, до того ж, ретельно підтягують "своїх"
( апогей цієї особливості ми бачимо від Голлівуду до різного роду сучасних симфонічних оркестрів з 100% жидівським складом )

До того ж, зауважте - наскільки злагоджено вони не давали ні Сиротюку ні Андрію навіть розкрити рота.
І ще - вочевидь, вони зробили висновки після того, як Андрій класно обісрав бабуїна на ТВі і "несподівано" виставили сильніший склад учасників, ніж було оголошено - фактично своїх "кращих" і найбільш нахабних ( як обдовбана кокаїном бондаренчиха ) з великим досвідом публічних виступів за підтримки шустрого, що забезпечив їм як кількісну більшість та надання слова, так і гучність мікрофонів для перекрикування.

Тому таки треба визнати - їх аналітики добре відробили свою шалену зарплатню, і зробити належні висновки на майбутнє.

Я, наприклад, свій висновок зробив - там вчергове дуже не вистачало Нахтігаля.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 17:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[ Прогресуюча стадія маразму. Адміністрація.]
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 18:23 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

не сумнівайся.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 23:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:

Моя думка - треба взагалі або не ходити на ці передачі (хай ті клоуни між собою самі гризуться),або гнути свою лінію.
Сиротюк виглядав жалюгідно. Андрій ще якось тримався,але в цілому забодали,загавкали,закусали. Не можна ніколи виправдовуватися.


Вітмане, це ж була засідка, спроба оточити і знищити. Ні про яку дискусію взагалі не йшлося.
Інша справа, що треба розуміти - Шустер завжди робитиме засідку, і реагувати відповідно. Вже зараз можна зробити холодний аналіз подій, як працювали мікрофони, як Шустер надавав слово, на чому базувалася, чим підмінялася аргументація чи її відсутність, як виглядає стандартний комплект жидобольшевицьких тез, т. ін. Тоді можна зробити з цієї пригоди цінний досвід.
Розвідка боєм - така вона і є.
На десерт ще такі мислі - вся затія із чеколядкою має небагато шансів на щасливе продовження. Життя цьому прожекту - до літа і все. Після пшику тема матиме трохи інший вигляд.
Захищаючи засмаглу дєвушку на утриманні, Шустер, Бондарєнка і решта - захищають себе, це теж треба розуміти, вони робитимуть це люто, запекло, не дотримуючись жодних правил.
Що ми і побачили.
Робімо висновки, панове!
МіхаельВітман


Повідомлень: 5497
Звідки: м.Херсон

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 23:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Засідка...то зрозуміло,що то була засідка...а от нашо іти на пролом у цю засідку? Ми ж знаємо,нашо взагалі ці передачі потрібні. Для розводу людей,для формування певних образів,авторитетів (тіпа того ж шустера).
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 25 лютого 2012, 23:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Засідка...то зрозуміло,що то була засідка...а от нашо іти на пролом у цю засідку? Ми ж знаємо,нашо взагалі ці передачі потрібні. Для розводу людей,для формування певних образів,авторитетів (тіпа того ж шустера).


Виграш у різних ситуаціях може різно виглядати. Наприклад, Шустер практично спалився на цьому шоу. Догоріли рештки, як на мене, про авторитет можна забути. Вся компанія пов*язала себе з успіхом чи неуспіхом шансоньєтки. Тепер шансоньєтка або буде спростовувати попередні свої заяви, і загортатиметься в український прапор, або разом із папіком буде співати мєндзинародувку. Хоч би як, все одно буде смішно. Люди, які дивилися остекленілу Бондарєнку, теж, не виключено, зробили висновки щодо її улюблених вєщєств. Запис шоу нікуди не пропаде. Наполягаю на тому, що досвід - дуже цінний.
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 01:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені от цікаво - Чому не говорили про расизм, коли Свобода критикувала Сердючку, Лободу?
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 01:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Philip Illienko написав:
Кілька думок щодо вчорашнього ефіру Шустер Лайв.

Очевидно, що режисери шоу головною метою для себе поставили будь-яким способом витиснути з Юрка Сиротюка вибачення за так звані "расистські заяви", причому ніхто з присутніх опонентів, включаючи самого Шустера, який був неприховано налаштований проти «Свободівців», навіть не намагався проаналізувати, чи дійсно прояви расизму присутні в цих висловах. Тобто організаторам дійства треба було не розібратися в тому, що таке расизм, і чи є різниця між расизмом і визнанням самого факту належності тієї чи іншої особи до певної раси, а виставити українців легкодухими невігласами, які під тиском таких "моральних авторитетів" як Лєна Бондаренко та Едуард Клім повинні посипати голову попелом та каятися в невідомих гріхах.

Іронія полягає в тому, що «вибити» вибачення українофоби намагалися застосовуючи звичний для них арсенал хамства, істеричного волання (фірмовий стиль Бондаренко), зневаги та відвертих образ.

Проте своєї мети Бондаренко і ко досягти не змогли, адже Андрій та Юрко зайняли чітку і тверду позицію. Ніяких вибачень та виправдань. Не допомогли навіть менторські повчання "незаангажованих політологів", що обслуговують режим і на постійній основі «прописалися» в студія політичних ток-шоу.

Натомість «Свободівці» чітко показали істине обличчя своїх критиків. Як тільки
Сиротюк продемонстрував лакейський лист, підписаний Клімом на підтримку українофоба Табачника (http://www.unian.net/ukr/news/370284-vidkritiy-list-muzichnih-prodyuseriv-na-pidtrimku-tabachnika.html) Клім одразу впав в істерику, а коли Андрій нагадав йому про його роль у лобіюванні разом з Табачником та Луцьким вже одіозного проекту закону 6523 (http://jurblog.com.ua/2011/06/oku/) - взагалі почав нести якусь єресь. Нажаль, у передачі не було нагоди згадати ставлення Кліма до законодавчих ініціатив присутньої тут же новоявленої захисниці українських співаків Лєни Бондаренко, що проштовхнула в парламенті позбавлення цих же ж виконавців квоти звучання в ефірі.

Сама ж Гайтана так і не змогла пояснити чим її образив Сиротюк, так само як і не змогла нічого пояснити с приводу своїх антипатріотичних заяв, про які їй в свою чергу нагадав Андрій. У відповідь вона лише почала переходити на особистості.

Зрозуміло, що сам по собі ефір було побудовано проти Юрія Сиротюка персонально. Це яскраво було видно, коли політичне питання почали зводити до побутово-маніпулятивного "будь мужиком, ізвіність пєрєд жєнщінай". Зрозуміло, те що сталося - далеко не побутова ситуація і не наслідок якихось персональних претензій Сиротюка до Гайтани. Все знайчно серйозніше, - ця історія ілюструє те, що українцям забороняється мати свою думку та говорити хоч щось, що не вписується в прогнилі та збанкрутілі принципи так званої "толерантності та мультикультуралізму", під соусом яких Табачники, Германи, Арфуші, Кліми та їм подібні нав’язують нам звичайну ненависть до всього українського.

Висновок - бойовий ефір, в якому націоналісти, будучи в абсолютній меншості, відстояли свою позицію та не прогнулися перед агресивними українофобами та невігласами. І конкурс Євробачення та Гайтана при цьому не мають ніякого значення.
цитую допис із фейсбуку.
Іван Бодхідхарма


Повідомлень: 1611
Звідки: Черкаси

ПовідомленняНаписане: 26 лютого 2012, 13:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

До теми. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PpMjJdugjTE#!

_________________
Я п'ю з річки ,де була крига..
Апріорі


Повідомлень: 9
Звідки: Хмельницький

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2012, 22:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Про що може бути мова ? Гайтана сама відповіла на усе ! Коротко кажучи- вона космополіт. Прочитайте її коменти. "Проблеми" не існує і немає чого обговорювати.Усе, це, все- тухла кухня ! Ось і все. Акцентувати потрібно на расистських висловах собачника ! Бо є чітко обгрунтоване поняття слова "расизм". Ось його слова й підпадають під поняття - расизм.Не робіть рекламу дешевій стриптизерші. Тим більш,що; її продюсер теж не є представником українства.

_________________
Апріорі
Шугай


Повідомлень: 2781
Звідки: Львів

ПовідомленняНаписане: 28 лютого 2012, 16:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Анатолій Назарук написав:
Мені довелося колись працювати в конторі, де головним бухгалтером була єврейка. Так ось, коли вона розповідала анекдоти про тупих і жадібних хохлів з шматком сала, то це були гумор і демократія. Коли ж я розповідав анекдоти про євреїв, то ц...е була ксенофобія і образи до сліз. Ось так. Коли я побачив на рекламних фото оголені тіла Савіків, Біликів та їже з ними, що протестували проти расизму та ксенофобії, то мені спало на думку, що добре було б, якби вони з таким же завзяттям знімали штанці для протесту проти українофобії. Так ні!.. На їх погляд українофобія - це ознака демократії, а псевдорасизм, псевдоксенофобія - це смертний гріх. Особисто мені невизнання верховним равином України Голодомору дає повне моральне право сумніватися в факті Голокосту. Ось мене зараз багато хто засуджуватиме, а равина також засуджуватимете? Чи, можливо, в наших народів різного кольору кров?
Ще одна цікава думка із інтернету.
ГАККЕН


Повідомлень: 1626
Звідки: ХАРКIВ

ПовідомленняНаписане: 02 березня 2012, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що сталося, реально? Спланована акція, мета якої - розколоти опозицію, вибити Свободу із лав об*єднаних сил.
Така акція - не остання, ще будуть. Комедія в тому, що знаходяться люди, які вловили задум ригів, і їм цього досить, вже твердо проголошують повний успіх акції, Свобода - то фошизди, поруч із ними не можна боротися із Януковичами, і нічого взагалі не можна. Вже Королевська плете якесь дивне мереживо і все далі вбік. Кличко виглядає так, наче пропустив серію хуків і кожної миті чекає на аперкот.
Риги першими вибивають найбільш небезпечних. Калєсніченка з Бандарєнкою - то шістки, дурні торпеди, і Савік - теж торпеда. Кукловоди сидять десь далі і вище. Вже вибили Юльку і Луцика, які могли чинити реальний спротив, тепер - Свободу, на електоральне поле опозиції випустять попастися Королевську і ще невідомо кого, на поле Свободи випускати нікого - то з них треба зробити пропагандою опудало, щоб годилося дітей лякати.
Зараз не можна, на мою думку, залишати тему як є, треба продовжити обговорення її у суспільстві, наскільки вдасться, акцент зробити на кредитній історії Калєсніченки з Бандарєнкою, самої Гайтани, холуйський бізнес Савіка, нагадувати суспільству витоки та суть інциденту, а не залишати в обігу лише пропагандистське кліше, за плату на замовлення змонтоване Савіком & Co.
Надалі й справді, треба продумувати контргру, можливо, що без свободівців у студії провокація була би менш вдалою. Або, як варіант - треба вчитися протистояти і таким провокаціям теж. Вітман таки має рацію, хоч би як мені ця ідея не муляла.
Трейд


Повідомлень: 325
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2012, 00:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

от переполох - негритянку назвали негром, а жиди з кацабами захвилювались - ну что ані сєбє пазваляют еті хахли?!
Серж


Повідомлень: 476
Звідки: Пiтер

ПовідомленняНаписане: 03 березня 2012, 10:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Богис Кушнігук - жидівствуючий дегенерат, що, як і його "партія", смердить дохлятиною.
Тому його "мнєніє" тут нікому не цікаве.


Заспокоїли ..тоді спокійно, щоб тут нічого не смерділо, видаляю його думку .. кому цікаво той знайде.


Востаннє редаговано: Серж (03 березня 2012, 12:12), редаговано 2 раз

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET