•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чому лежали сайти Тягнибока і Свободи?

Автор Повідомлення
Ховрах

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2012, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В 12-25 25.03.12 до 12-39 Не міг зайти на сайт Сайт Свободи та Тягнибока. Інтернет працював. В кого ще виникали такі проблеми?
Шкода

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2012, 11:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене.

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2012, 12:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ховрах написав:
В 12-25 25.03.12 до 12-39 Не міг зайти на сайт Сайт Свободи та Тягнибока. Інтернет працював. В кого ще виникали такі проблеми?

Щось на сайті час не відповідає дійсності
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2012, 12:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

це все Шкода винна - коли починає клацати як з переляку, то жоден сервер не витримує.

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2012, 13:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
це все Шкода винна - коли починає клацати як з переляку, то жоден сервер не витримує.

Нема у мене ніякого переляку.
Клацаю собі по тихеньку:)
Може, ви Шкоди злякались?
Тоді ой! У принципі... правильно злякались:)

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 13:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Шкода"]
БАРАБАС написав:

Нема у мене ніякого переляку.
Клацаю собі по тихеньку:)
Може, ви Шкоди злякались?
Тоді ой! У принципі... правильно злякались:)=============================================================================================== Шкода,а чого це раптом мають тебе усі лякатись? ти що дійсно шкода???. То "Шкода",то "Барабас",ну прямо якійсь страшилки для дитячого садочку влаштували...

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 13:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А, вам Мирун бачу ніяк не йметься?
Забули про вас.
То вирішили нагадати про себе?

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Шкода"]А, вам Мирун бачу ніяк не йметься?
Забули про вас.
То вирішили нагадати про себе? ================================================== А що ви пропонуєте? ,чи у нас на Україні заборонена свобода слова?,чиж можливо ви тут на форумі бажаєте встановити цензуру?,особливо тим хто Вам не до вподоби,або має інші Християнські погляди? Закликаю Вас до толерантності адже нас об"єднує,патріотичний дух і прагнення змінити обличчя нашої Країни на краще!.

Редаговано: мирун (27 квітня 2012, 21:54)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 14:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мирун, та я ж не проти, тільки за!
На мій погляд, головне, не треба сваритися між собою,
якщо працюємо у гурті, не бажано вип"ячувати своє "я",
має бути консолідація.
Нас і так ззовні намагаються посварити, а ми ще самі підливаємо
масла в вогонь ворогам. Це погано.

ПовідомленняНаписане: 27 квітня 2012, 22:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="Шкода"]Мирун, та я ж не проти, тільки за!
На мій погляд, головне, не треба сваритися між собою,
якщо працюємо у гурті, не бажано вип"ячувати своє "я",
має бути консолідація.
Нас і так ззовні намагаються посварити, а ми ще самі підливаємо
масла в вогонь ворогам. Це погано.============================================================================================= У будь якому випадку я задоволений Вашою відповіддю... Ну а стосовно вип"ячувати своє я, то куди вже там? Барабас мене так обтесав що,один "огризок" залишився. Гадаю що різномаїття думок та поглядів тільки додасть авторитету форуму. Так ми різні.та у нас є один ворог,котрий ломає через хребет сподівання кожного Українця жити в своїй країні гідно і відповідно високого звання людини. По сьогодні патріоти України поза керівництвом державою і від того наші спільні проблеми. Жертовність в ім"я піднесення духу нації,притаманна тільки патріотам-націоналістам,а це означає що попереду багато праці котрої вистачить кожному з нас. Тоді тай вже зараз, мають зникнути ті дрібні перепалки між собою,адже в сотню разів краще перевіряти чи не відсирів порох на вороженьках а не на своїх....

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2012, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю шановне товариство з народженням рупору Свободи - Інтернет-радіо "Голос Свободи"!

Сподіваємось, що сім"я засобів масової інформації "Свободи" скоро поповниться власним каналом TV!

Слухайте радіо "Голос Свободи" - вхід на сайті Свободи

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 11:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні зранку теж доступу до сайту не було. З чим це зв"язано?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2012, 16:41 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

калинаолена написав:
Сьогодні зранку теж доступу до сайту не було. З чим це зв"язано?

схоже провайдерів глючить

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 21:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А не ПРдуновські хакери часом? Сьогодні сайт знову лежав

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шото глухо на форумі. Всі на виборах.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"