•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чому лежали сайти Тягнибока і Свободи?

Автор Повідомлення
АК-74

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 23:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Трейд написав:
Шото глухо на форумі. Всі на виборах.

тиша перед бурею
Ходос

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 06:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сайт знову лежить? Влада нарешті відчула, що Свобода - реальна сила?

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 10:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В мене теж такi проблеми я з вчорашнього вечора неможу зайти на сайт ВО СВОБОДА [/i]
Парабелум

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мене дивує зовсім інше - форум Свободи відкривається завжди, з пів-оберта, хоча при цьому одночасно можуть глючити інші сайти, взагалі нейтральні, та й швидкість передачі у нас ... Це насторожує, бо до хорошого швидко звикаєш, та потім важко відвикати.
Однак - я про друге. Що перед виборами почнуться провокації щодо Свободи - до гадалки ходити не треба. І уповання на один інтернет зіграє погану службу. Добре , що з'явилось радіо Голос Свободи ( правда, я його ще не чув) - на створенні радіостанції Свободи я наголошував неодноразово. Але чи пробував хтось слухати інтернет- радіо при швидкості 10kb/c? Та й заставити замовкнути таке радіо просто, на відміну скажем , від супутникового,чи звичайного хвильового. Тому конче необхідно мати різні канали розповсюдження сигналу, й бажано - захищені. Одним з таких варіантів, на мою думку, може бути розміщення передавача десь у діаспорі, й трансляція радіо і ТБ через супутник. Це додало би прихильників Свободі , бо як показують мої спостереження - люди елементарно не знають про існування Свободи, навіть ті, хто небайдужий. Просто інформація розповсюджується нерівномірно, а досить значна частина прихильників живе на периферії , де збереглась ще ота автентична Україна, що така рідна, зрозуміла й мила серцю.
Та найкращим варіантом все-таки є хвильове радіо - УКВ чи FM. Радіо сприймається найпростіше, не вимагає відволікання на екран, його слухають всюди - за кермом, на площі, в кав'ярні - і слухають сьогодні вороже радіо, нехай і з українською рекламою ( як антирекламою України) . А розміщення передавачів на ключових висотах ( я , до речі , проживаю на висоті 320м.над р.м.-одна з найвищих точок Кам'янець-Подільської височини) дозволило б покрити гігантську територію при невеликих затратах. ( хоча про це краще можуть сказати фахівці радіо). Зрозуміло, що є питання з дозволами і т.д. Та це була б реальна відповідь на мовні провокації і взагалі - реальна робота по укріпленню та пропаганді всього нашого - воно ж бо найкраще.
Ну, а враховуючи, як давно я чув " гуцулку Ксеню" - можливий варіант і підпільного виходу в ефір, бо скільки можна вже сидіти ...?

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 13:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Парабелум написав:
Ну, а враховуючи, як давно я чув " гуцулку Ксеню" - можливий варіант і підпільного виходу в ефір, бо скільки можна вже сидіти ...?

Підпільний вихід краще робити не в ефір, а у радіомережу (тую, що у народі зветься "брехунець") у нічні години. Витрат майже ніяких, якщо знайти старій ретрансляційний пристрій. Впіймати такого радіопірата майже неможливо - для цього потрібно порізати усю мережу на шматки.

Але, нажаль, це не вихід за теперишніх обставин. Це зайвий привід створити Свободі проблеми на виборах. Думаю, скоріше треба домовлятися з європейськими власниками радіостанцій, які ще працюють на територію України, про хоча б декілька годин щотижня.
Українці

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 15:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У ВО Свободи є програмісти??? Бо через пошуковики важко знайти офіційний сайт)) і це перед виборами)))
калинаолена

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 16:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що РИГА АНАЛАМ уже до сайту Свободи є діло? Неможливо зайти на сайт
Шкода

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 17:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І я не можу зайти.

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 20:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Також, зайти не можу, 07, 08 червня.
Якщо чимось можу допомогти, то будь ласка, я програміст С++
Раптор

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене вже третій день не працює сайт Свободи. вибиває помилку 403.
крім того, у пошуку в Гуглі сайту Свободи, який раніше завжди був на перших місцях, чомусь не існує! Фактично, зникла можливість дізнаватися про діяльність партії( Чому з цього приводу мовчанка? Це означає, що політична сила потрапила в інформаційну блокаду.
бомба

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 14:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шо сталося з сайтом?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 15:36 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

наскільки мені відомо, нема підстав для хвилювання - ведеться планова заміна обладнання.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
наскільки мені відомо, нема підстав для хвилювання - ведеться планова заміна обладнання.

Ну, слава Богу - а то напереживалися, бандитів лаяли

Попередити могли б

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 19:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ходос написав:
БАРАБАС написав:

Ну, слава Богу - а то напереживалися, бандитів лаяли

Попередити могли б

так вони і повідомили
наскільки мені відомо*************
чи ви про себе?
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 20:05 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

тамплієр написав:
БАРАБАС написав:

наскільки мені відомо*************
чи ви про себе?

Вас шо, глючить ?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови