•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Якби ж ми слухалися БОГА, то й МУДРІСТЬ би була СВОЯ…

Автор Повідомлення
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2015, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
А хто визначає в них відсутність здорового глузду? Ваші чергові заяви? :):):)

Ви самі, пане змістоносний лабудист.

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2015, 16:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Яка "високоінтелектуальна" заява! :):):) Вважайте ви всіх переконали цим беззаперечним "аргументом". :):):)

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2015, 09:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зважаючи на черговий злив "непомильнословного" по "верблюду та вушку голки", повернусь тоді знову до досить важливого і одного з ключових питань придбання "своєї мудрості":
ІтаН написав:
Для початку спробуйте відповісти на питання - для чого людині мораль?

Типова відповідь яка є наслідком та індикатором відсутності самостійного мислення це:
Правдослов написав:
- християнська мораль потрібна для спасіння себе і ближніх;

Це все-одно, що, наприклад, на питання "навіщо поступатися місцем в громадському транспорті людині похилого віку" відповісти: "тому що Бог дасть мені за це цукерку". Біда "непомильнословних", що вони не розуміють що мораль необхідна не для цукерки, а безпосередньо для їх існування в суспільстві та для успішного його розвитку. А спасіння людина отримує від розуміння доцільності моралі у цьому світі, а не від очікування цукерок на тому. Нескладні діфініції, якщо слухатися Бога:
Цитата:
Люби свого ближнього, як самого себе.

та не цуратися нескладних розумових вправ та інтелектуальних знань про Природу які і допомагають з цим розумінням, а не тупо пхати золоте правило моралі куди не попадя - до гріхів та страждань дітей, до начебто непомильності багатого юнака і таке інше.
До речі, ще одне дуже важливе питання, розтлумачте будь-ласка знавці Святого Письма мені, як людині "не того рівня", :) що ви розумієте під актом "спасіння"? В чому воно буде полягати і які "цукерки" обіцяє людині??? ;)

ПовідомленняНаписане: 19 червня 2015, 22:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
Зважаючи на ... Нескладні діфініції, якщо слухатися Бога:
Цитата:
Люби свого ближнього, як самого себе.

Залишається відкритим питання любові до народу України.

Втім, що можна питати у зарозумілого дебіла, який за все своє життя так і не спромігся відрізнити Світло - від темряви, правдивого Бога - від лукавого, Справедливого Суддю - від жорстокого, кровожадного диктатора.

Тож, забирайте своє "дупель пусто" і крокуйте разом з багатим юнаком та верблюдом до вушка в голці, шановний.

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2015, 13:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Втім, що можна питати...

... питати і ще раз питати одне і те ж незважаючи на давно отриману відповідь. Ви в нас як той відомий етнічний персонаж - "я не читака, я тільки писака"©? :):):)
Правдослов написав:
...у зарозумілого дебіла,

Які ж ці "непомильнословні мудреці" передбачувані. :) Спочатку як мантру повторюють завчені банальні висловлювання, потім від розумової нездатності їх обґрунтувати переходять до улюблених заяв про чуже нерозуміння та свою "особливу" непомильність і на останок від власної душевної безпорадності демонстрація головної "своєї мудрості" - перехід на особистості та хамство. :):):) То це все чого вас навчило золоте правило моралі від Бога? "Мудро" хамити? :) Бог, друже, мізки дав вам не для цього, а для мислення та наповнення їх розумом, яке зробить здатним вас до дискутування та обміну мудрими думками з іншими людьми та допоможе зрозуміти золоте правило моралі в якому одночасно і закладений її (моралі) сенс, а також і здатність відрізнити Світло від темряви. ;)
Правдослов написав:
який за все своє життя так і не спромігся відрізнити Світло - від темряви, ...

Ви вважаєте чергова заява від того, хто не здатен сам продемонструвати вміння їх розрізняти в дискусії та і взагалі якусь здатність до будування власних думок та розуміння ЗМІСТу чужих може щось значити в якості оцінки цієї спроможності? І це каже той, хто славить мракобісся та вигадує пласку Землю за часів Колумба та прощення єретиків інквізицією у вигляді вироку Галілея до тюремного заточення??? :) Це каже той, хто вигадав в своєму Святому Письмі існування людей ще до створення Адама та Єви ігноруючи прямий і однозначний його ЗМІСТ??? :) Це каже той, хто й досі не навчився відрізняти науку від усього іншого і як наслідок такого невігластва вигадав, що формальна логіка не причетна до усвідомлення геліоцентризму або що депутатська (без)діяльність та корупція має якесь відношення до науки??? :):):) Мені продовжувати, шановний "експерте"? :)
Почніть слухатися Бога і тоді можливо дійсно замість безмежної маячні почнете озвучувати якусь мудрість до якої можна буде прислухатись як до оцінки думок інших людей. Бажаю як завжди успіхів. ;)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 11:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"22 Світло тіла – око. Як, отже, твоє око здорове, все тіло твоє буде світле.
23 А коли твоє око лихе, все тіло твоє буде в темряві.
Коли ж те світло, що в тобі, темрява, то темрява – якою ж великою буде!
24 Ніхто не може двом панам служити: бо або одного зненавидить, а другого буде любити, або триматиметься одного, а того знехтує.
Не можете Богові служити – і мамоні.
.........................................................
31 Отож не турбуйтеся, промовлявши: Що будемо їсти, що пити й у що зодягнемося?
32 Про все те побиваються погани. Отець же ваш небесний знає, що вам усе це потрібне.
33 Шукайте перше Царство Боже та ЙОГО СПРАВЕДЛИВІСТЬ, а все те вам докладеться."

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
СЛАВА УКРАЇНІ!
І МИР УСІМ НА ЗЕМЛІ!

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 12:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Саме з відповіді на це питання визначається рівень, на якому можна вести дискусію.

Правдослов написав:
Втім, що можна питати у зарозумілого дебіла, який за все своє життя так і не спромігся відрізнити...

29. Нехай жодне слово гниле не виходить із уст ваших, але тільки таке, що добре на потрібне збудування, щоб воно подало благодать тим, хто чує. (До Ефесян 3:29)

8. Тепер же відкиньте і ви все оте: гнів, лютість, злобу, богозневагу, безсоромні слова з ваших уст. (До Колоссян 3:8)

17. Стало високим твоє серце через красу твою, ти занапастив свою мудрість через свою красу.(Єзекіїль 28:17)

29. Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.(Від Матвія 11:29)

8. Коли хто покличе тебе на весілля, не сідай на першому місці, щоб не трапився хто поважніший за тебе з покликаних,
9. і щоб той, хто покликав тебе та його, не прийшов і тобі не сказав: Поступися цьому місцем! І тоді ти із соромом станеш займати місце останнє…
10. Але як ти будеш запрошений, то приходь, і сідай на останньому місці, щоб той, хто покликав тебе, підійшов і сказав тобі: Приятелю, сідай вище! Тоді буде честь тобі перед покликаними з тобою.
11. Хто бо підноситься буде впокорений, а хто впокоряється той піднесеться.(Від Луки 14:8-11)

1. Не судіть, щоб і вас не судили;
2. бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам.
3. І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?
4. Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці?
5. Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.(Від Матвія 7:1-5)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 13:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я радий, що лабудист почав шукати зміст у лабуді.
Але спочатку не завадило б перестати ходити широкою дорогою, якою академічні поводирі водять:

"24 Сліпі проводирі, що комара відціджуєте, а ковтаєте верблюда.
25 Горе вам, книжники й фарисеї, лицеміри, що очищаєте зверху чашу й миску, а всередині вони повні здирства та нездержливости.
26 Сліпий фарисею! Очисть но спершу середину чаші й миски, щоб і назовні були чисті.
27 Горе вам, книжники й фарисеї, лицеміри, що схожі на гроби побілені, які зверху гарними здаються, а всередині повні кісток мертвих і всякої нечисти.
28 Отак і ви: назовні здаєтесь людям справедливі, а всередині ви сповнені лицемірства й беззаконня.
29. Горе вам, книжники й фарисеї, лицеміри, що будуєте гроби пророків та оздоблюєте нагробники праведних,
30 і виговорюєте: Якби ми жили за батьків наших, ми не були б причетні з ними крови пророчої.
31 Ви, таким чином, самі признаєтесь, що ви сини тих, які пророків убивали.
32 Доповнюйте й ви мірку батьків ваших!
33 Змії, гадюче поріддя! Як можете ви уникнути пекельного засуду?"

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 14:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Я радий, що лабудист почав шукати зміст у лабуді.

Радіти вам треба після того як і ви також знайдете цей зміст та почнете виконувати його мудрість, а також знайдете разом і цитату де я називав саме цей зміст лабудою, щоб знову не пустословити. Бо зважаючи на цю риторику:
Правдослов написав:
Але спочатку не завадило б перестати ходити широкою дорогою, якою академічні поводирі водять:

той ЗМІСТ Святого Письма так вас і не знайшов. Зарозумілість та непомильність власного нерефлексійного Я заважають вам не тільки вчитися, розвиватися і дискутувати але і розуміти та виконувати те що ви завчили і цитуєте. Поясніть навіщо ви зацитували фрагмент який просто дублює частину змісту моїх попередніх цитат:
Цитата:
24 Сліпі проводирі, що комара відціджуєте, а ковтаєте верблюда.
... ... ...

Це такий акт самокритики? Хто у нас тут фарисей та "академічний поводир"? Той хто намагається в дискусії та терпінні знайти знання та правду, поділитися своїми думками та почути інші чи той хто зарозуміло та непомильно каже, що то не мій рівень для спілкування? А може той хто затер до дірок золоте правило моралі і при цьому не розуміє для чого вона потрібна розповідаючи про спасіння та демонструючи зверхність та хамство? ;)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 15:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:

1. Не судіть, щоб і вас не судили;
2. бо яким судом судити будете, таким же осудять і вас, і якою мірою будете міряти, такою відміряють вам.
3. І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?
4. Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці?
5. Лицеміре, вийми перше колоду із власного ока, а потім побачиш, як вийняти заскалку з ока брата твого.(Від Матвія 7:1-5)[/i]

Лицеміре, навчися спершу судити, як Бог приказав, а потім флудити будеш:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?p=270413#270413

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 16:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пустослове, перш ніж грубіянити та називати мене лицеміром, вкажіть будь-ласка для початку, що я не виконував із того, що сам вчив і пропагував? На зразок того, що я зробив відносно вас:
ІтаН написав:
Хто у нас тут фарисей та "академічний поводир"? Той хто намагається в дискусії та терпінні знайти знання та правду, поділитися своїми думками та почути інші чи той хто зарозуміло та непомильно каже, що то не мій рівень для спілкування? А може той хто затер до дірок золоте правило моралі і при цьому не розуміє для чого вона потрібна розповідаючи про спасіння та демонструючи зверхність та хамство?

Флудити не треба навіть коли навчишся судити :) і щоб не було флуду, візьміть приклад з Ісуса та його учнів і тренуйтесь спокійно та смиренно дискутувати з повагою до людей. І рівень вашої мудрості буде видно не з ваших заяв, а зі ЗМІСТу ваших власних думок та пояснень. ;)

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:

Флудити не треба навіть коли навчишся судити :) і щоб не було флуду, візьміть приклад з Ісуса та його учнів і тренуйтесь спокійно та смиренно дискутувати з повагою до людей.

Я не тільки беру приклад, але й подібно апостолам передаю Його слова:
"33 Змії, гадюче поріддя! Як можете ви уникнути пекельного засуду?" "

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 18:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Я не тільки беру приклад, але й подібно апостолам передаю Його слова:

:):):) То ви вже не тільки собі рівень головного мудреця присвоїли непомильними заявами, то ще і до апостолів себе прирівняли? :):):) Це вже загрожує серйозним діагнозом. :):):) Відчуваю, що після чергової пачки заяв в нас на форумі з'явиться уповноважений посланець від самого Бога. :):):)
Я вас трохи поверну на землю і поясню по секрету звісно, що ваше місце поки що серед учнів "початкових класів" і починати вам треба не з передачі слів Ісуса по адресам народженими вашими незбагненними забаганками, а з елементарних кроків по засвоюванню ЗМІСТу Святого Письма. І якщо вам так кортить мені передати його слова, то для початку потрудіться відповісти на це запитання:
ІтаН написав:
перш ніж грубіянити та називати мене лицеміром, вкажіть будь-ласка для початку, що я не виконував із того, що сам вчив і пропагував?

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 18:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ІтаН написав:
І якщо вам так кортить мені передати його слова,

А правду кажуть, що на злодію й шапка горить?

Слова Ісуса адресовані багатим не тільки матеріально, але й розумом, владою, та знаннями - книжникам та фарисеям.
Якщо праведному багатому юнакові буде дуже важко спастися,
то книжникам та фарисеям - практично неможливо.

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2015, 19:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
Слова Ісуса адресовані багатим не тільки матеріально, але й розумом, владою, та знаннями - книжникам та фарисеям.

Заяву про багатих ми вже чули, навіщо її знову дублювати? Вам треба просуватися далі в дискусії відштовхуючись від моїх зауважень:
ІтаН написав:
Беріть до уваги і першу цитату, де Ісус казав: коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й іди вслід за Мною. Ну як би ви не вигадували, ну не може людина піти і розпродати свої інтелектуальні знання та роздати потім убогим. :):):)

Крім того, шановний апостол-ляполог, ви хоч розумієте хто такі книжники та фарисеї??? До розуму чи знань вони мали не більше відношення ніж сам Ісус. Це звичайні конкуруючі релігійно-суспільні течії які не відрізнялись ніякими інтелектуальними перевагами, а тільки поглядами та своїми інтерпретаціями юдаїзму. Ви краще надайте нарешті відповідь на свій закид:
ІтаН написав:
перш ніж грубіянити та називати мене лицеміром, вкажіть будь-ласка для початку, що я не виконував із того, що сам вчив і пропагував?

Правдослов написав:
Якщо праведному багатому юнакові буде дуже важко спастися,
то книжникам та фарисеям - практично неможливо.

Який жах! Я звісно вже збирався дуже налякатись, але щось ніяк себе не можу уявити книжником та фарисеєм. :):):)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,