•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хоч одну тему про жінок?(якщо можна).

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2012, 16:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Що це таке ? :

Image

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2012, 16:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ЖІНОЧА ВІРНІСТЬ

:))

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2012, 16:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто у цій гілці допише-буде моїм ворогом!
Я вас усих запам"ятаю.
Тому, раджу не ризикувати.
ваша Шкода.

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2012, 17:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Я вас усіх запам'ятаю.
Тому, раджу не ризикувати.
Ваша Шкода.

Мені, як бачите, губити нічого!
Я і так - Ваш ворог!
Ваш особистий ворог номер №1 це я - як у Гітлера Левітан.
Так що мені уже усе по барабану, як у тій блатній пісні:

"Зілля татарське гуло
Дерева гнулись...
А нічка темною була..." :))

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2012, 20:25 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:

і чого б це ?

ПовідомленняНаписане: 01 квітня 2012, 22:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А хто сказав що ця штука для жінок?
Вона швидше для чоловіків. Дзвіночок задзвенить - значить чоловік прийшов додому. Дзвіночок, той що на верху прикріплений :)))
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 07:57 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
А хто сказав що ця штука для жінок?

Це - досить цікаве питання, бо торкається іншого, більш глобального - про традиційні європейскі цінності. Бо ж коли європейці щось невдоволено кажуть про паранджу і хіджаб, то якось забувають, що самі досить недавно були набагато радикальніші :
Image

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Математичний доказ про жінку:
http://www.antaresonline.com/wp-content/uploads/2011/02/1062.jpg

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 12:26 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

От-от, - аби не було Woman=Problems, мудрі предки сучасних толєрастичних європейців, геть зіпсованих тим клятим жидівським фемінізмом, передбачливо винайшли досить простий, але ефективний запобіжний захід :

Image

і де воно все поділося ?

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 12:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мені здається фемінізм тут недочого. Так як у всіх наведених прикладах пристрою закривався рот жінки, я припускаю, що це технічний засіб недопущення втілення жінками рубенсового стандарту краси. Одночасно це був засіб захисту сімейного бюджету. Зараз скнари поступили підступніше і жінок треба спасати від анорексії.

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 12:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
простий, але ефективний запобіжний захід

ось цей захід попрошу на кухню,для тих хто тільки б їв-їв-їв.... і вимагав Шкодиного борщу...)
П.С. бачу чоловіки тут дуже напрошуються на відкриття теми *Хоч одну тему про чоловіків*... хоч нас тут на форумі мало жінок, але шановні ми тут у пропорції більшій ніж Ви... і взагалі,не раджу нас допікати..... бо як ми тут декого допечемо,то комусь точно не поздоровиться))

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 13:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
... і взагалі,не раджу нас допікати..... бо як ми тут декого допечемо,то комусь точно не поздоровиться))

Я знаю кому. Постраждають чоловік, син, сусід, підлеглий.
Я їм співчуваю. Брати по статі! Ми разом з вами в цю тяжку годину жіночої агресії! Наші планетарні цінності - пиво, жінки, футбол, сємушкі, рибалка, лазня переможуть!!!!))))

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 13:55 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Причому зауважте : жінки таки на другому місці !

(у мене, щоправда, є ще й Борщ )

ПовідомленняНаписане: 02 квітня 2012, 14:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Оксанка-львівянка написав:
... допечемо,то комусь точно не поздоровиться))

Допечете і нічого про це в лідируючу тему про кухню?
Не подумав про таку страшну помсту.
Барабас, від одноманітності поїдання борщу, перестане його кликати з великої букви, інші схуднуть і стануть, як всі голодні чоловіки, нестерпними.
Може передумаєте?

ПовідомленняНаписане: 03 квітня 2012, 13:12 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
Може передумаєте?

тим паче, що ніхто ж тут не доводить необхідність використання того предмета, що на фото в першому пості, в домашньому господарстві повсякденно.

( Хіба що час від часу, і то - лише в крайніх випадках і то - насамперід задля відродження традиційних європейських цінностей.)

Редаговано: БАРАБАС (03 квітня 2012, 13:18)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,