•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Хоч одну тему про жінок?(якщо можна).

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2015, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мам .... Вітаємо всіх мам....!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=j-5zrykNN1Y&feature=youtu.be

Редаговано: дід Володя (17 вересня 2015, 19:48)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2015, 07:42 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

а ця ізраїльська дівчина таки вдало вибрала аксесуар до елєгантської спідниці :

ImageImage

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2015, 10:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

не мова....

Як правильно бити дружину?

http://pechkeen.livejournal.com/200183.html

Редаговано: дід Володя (17 вересня 2015, 19:48)
Шкода

ПовідомленняНаписане: 24 серпня 2015, 20:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабасе,ви мене вже заколібали своїми дівчатами,автомат є,а талії нема.
Я вчора на полігоні з восьми пострілів збила дев"ять мішенів.
Потім ще з двох видів зброї, стовідсоткове влучання у цілі.
Потім всім стрильцям наготувала їсти на вогні і довго слухала
комплементи як же я так влучно стриляю і так смачно готую їсти. І талія моя на місці.
Невже ви думаєте,що я б менш елегантнішою виглядала б,
якби у нас було дозволено носити зброю?

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2015, 11:16 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Барабасе,ви мене вже заколібали своїми дівчатами,автомат є,а талії нема.
Я вчора на полігоні з восьми пострілів збила дев"ять мішенів.
Потім ще з двох видів зброї, стовідсоткове влучання у цілі.
Потім всім стрильцям наготувала їсти на вогні і довго слухала
комплементи як же я так влучно стриляю і так смачно готую їсти. І талія моя на місці.
Невже ви думаєте,що я б менш елегантнішою виглядала б,
якби у нас було дозволено носити зброю?

Шкодочка моя люба, то ви, мабуть, збоку мішеней стояли, і вони були на одній лінії. Але теж круто.

А щодо дівчини - я не перевіряв, але чи нема в неї броніка під тою сукнею ? Такого собі вузенького від нижче пупа і трохи вище нацицьника :))) І Ваша заздрість в такому разі виявиться недоречною

p.s. від того, що Кулінарію Ви ігноруюте, дід Володя вже втулив туди китайського делікатеса, і я так собі подумав, дивлячись вчорашні Святкові заходи : тим делікатеслм неодмінно треба пригощати деяких політиків одразу, як почуєш від них словосполучення " Українська політична нація". А як не захочуть частуватись, заштовхувати його їм в горлянку примусово.
Бо інакше буде біда через пару поколінь.

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2015, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

А щодо дівчини - я не перевіряв, але чи нема в неї броніка під тою сукнею ?

Нашим бронік не потрібний - їм і мобільника достатньо:
http://www.vistkar.com/videos/katastrofichni-naslidky-rozmovy-po-mobilnomu-na-zapravtsi-video.html

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2015, 08:05 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

отаке :
Цитата:
Миасская пенсионерка убила мужа за разговоры об Украине.
(Миасс - город в Челябинской области РФ).
"В ночь с субботы на воскресенье женщина вместе со своим 65-летним мужем возвращалась с празднования юбилея дочери. Когда супруги пришли домой, мужчина начал предъявлять жене претензии за то, что она родилась на Украине. Причем, это уже не первый случай, когда муж высказывал пенсионерке недовольство ее местом рождения. Ей надоело его слушать, и женщина ударила супруга. Он получил травмы, несовместимые с жизнью".

http://u24.ru/news/19134/miasskaya-pensionerka-ubila-muzha-za-razgovory-ob-ukraine?p=1

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2015, 17:24 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

але ж як цікаво спостерігати жіночі спортивні змагання по телебаченню Ірану ! :
https://www.youtube.com/watch?v=SPkStbjMZig

ПовідомленняНаписане: 17 вересня 2015, 19:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це якійсь капець.
Куди світ котиться?
Одні придурки жінку забороняють.
Інші хлопця роблять жінкою.
п.с. давно хочу вам Барабасе сказати,що мене дратує отой намордник...на початку гілки.

" Ще французи казали. Не чіпайте жінку."(Жванецький.)

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2015, 17:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Київ. Окупація. Серпень 1943 рік. Фронт наближається до Києва....А жінки лишаються в своєму репертуарі:
:) Шерше ля фам

ImageImage
Красуня киянка і німецький кавалер
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2015, 18:06 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:
Київ. Окупація. Серпень 1943 рік. Фронт наближається до Києва....А жінки лишаються в своєму репертуарі:
:) Шерше ля фам

Красуня киянка і німецький кавалер

не знаю, де ви взяли ту фігню, але мушу зауважити : коли німці гнали повнолітніх київських дівчат на роботи до Німеччини, то їхні лікарі під час медоглядів були вражені тим, що майже всі вони були цнотливими.

Це - з повоєнних спогадів німецького генерала факт.Він ще додав - в Німеччині на той час це було рідкістю.

ПовідомленняНаписане: 19 вересня 2015, 20:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

не знаю, де ви взяли ту фігню, але мушу зауважити : коли німці гнали повнолітніх київських дівчат на роботи до Німеччини, то їхні лікарі під час медоглядів були вражені тим, що майже всі вони були цнотливими.

Це - з повоєнних спогадів німецького генерала факт.

Ту фігню я взяв з оцієї книжки: ImageImage
Це карикатура друга автора, який споглядав це власними очима.
Те, що українські дівчата були цнотливі, яких гнали у Німеччину - я знаю. Але автор розповідає про те, що відбувалося тоді в Києві. Мені це нагадало початок 90-х рр.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 01 жовтня 2015, 17:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Саудівська Арабія...А де ж хвеміністки?Чи тойво,FEMEN?

http://www.israelvideonetwork.com/woman-beheaded-in-broad-daylight-in-moderate-muslim-nation-while-police-watch/

Гугля переклала...

У цьому графічному відео, знятого в Саудівській Аравії біля міста Мекки, жінка покараний за те, що у скоєнні чоловік стверджує це вбивство його 7-річна дочка.

Засуджений жінка вивели перед натовпом серед білого дня і обезголовлений в середині партії. Це невідомо, чи був чи не вона давала належного процесу в ході її захист, але система Саудівської справедливість, як правило, щодо жінок-дискримінаційний підсудних.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 04 грудня 2015, 09:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Війна і жінка.....

http://zvamynews.blogspot.com/2015/12/18_3.html

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2017, 13:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід Шокало написав:
Жінки Миколаївки під Слов’янськом не дали терористам поставити блокпости

http://censor.net.ua/news/291439/jiteli_nikolaevki_pod_slavyanskom_ne_dali_terroristam_postavit_barrikady_jenschin_davili_mashinami

НЕ ЗАБУТИ Б НАГОРОДИТИ ПІСЛЯ ПЕРЕМОГИ !

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"