•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Харків позаду

Автор Повідомлення
ТайгерЮА

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2012, 17:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановнi панове,

1. Роботи ВО Свобода у м. Харків НЕ видно.
Самотні півгодинні акції протесту перемоги у виборах 2012 не принесуть.
Одна зустріч в м.Харків з Олегом Тягнибоком перемоги у виборах 2012 не принесе.
2. Є численні недоробки в освітленні програми об'єднання навіть в Інтернет.
Форуми, соціальні мережі тощо - Порожні (ні повідомлень ні ключових слів).
3. Олег Ярославович при зустрічі з Кисельовим сказав, що соціальна справедливість для живуть українців важливіше, ніж відновлення історичної справедливості (не завжди однозначною - мій коментар). Жителі сходу України за соціальну справедливість, стабільність і порядок, але вони поки не готові змінити десятиліттями вбівашіеся в голову ідеологічні принципи за короткий час. Зробіть будь ласка лозункі і слогани зрозумілі для жителів Харкова.
4. Розгорнути намет за 5 хвилин і через 10 хвилин бути скрученими міліцією - гаряча новина, але нечисленна по аудиторії та не зовсім зрозуміла для обивателів.

Можливий варіант акції в Харкові, який був би зрозумілий мені:
Висадити дерева на пустирях міста, яких і в центрі багато. Прикладом може служити пустир перед стадіоном Металіст. Слоган «Влада рубає - ми творимо і дбаємо про екологію». Йде в піку до масових вирубок дерев. Під час акції з принесеного магнітофона грає патріотична музика, чи є вільні лопати для помічників з перехожих, на кожне дерево вішається бирка з сімволікойі слоганом, дерева садять люди в одязі з символікою, поруч на асфальті малюється під трафарет слоган. Такий захід можна і потрібно проводити щодня в різних районах м. Харкова. Вартість: 5-10 дерев, лопати, батарейки для магнітофона, бирки для дерев, балон з фарбою, листівки на під'їздах будинків за 1-2 дні до початку акції.

Другий варіант може бути під гаслом «Влада забирає і обіцяє - ми годуємо людей вже зараз». Орендувати військову кухню на колесах і польовою кашею годувати людей під патріотичну музику в сибботу і неділю в різних районах міста. Витрати теж адекватні.

З повагою,
ТайгерЮА
Харків, Україна
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2012, 22:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Гарна ідея, шановний ТайгерЮА.
Думаю, що буде дуже гарно, якщо ми з Вами її будемо разом втілювати в життя. Знаєте, де "свободівський" офіс? Якщо ні, заходьте: Сумська, 39, 4 поверх, офіс 147. Метро Університет.
Разом будемо працювати.
Слава Україні!
ТайгерЮА

ПовідомленняНаписане: 05 квітня 2012, 14:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Красно дякую за запрошення - обов’язково зайду. Наразі готовий допомогти зробити макет листівки та поширити в мережі Інтернет матеріали про висаджування дерев, годування польвою кашою та інші практичні та еффективні акіціі ВО Свобода в Харкові.

P.S. Я добре пам’ятаю 1989 рік, коли в парку а Харкові виступали двое бандуристів під козацькими прапорами і співали українських пісень. Тоді треба було бути достить хоробрим щоб стояти поряд з нимим і просто слухати музику, бо це вважалось майже як зрада Радянському Союзу. Це ще одна, не дуже коштовна, ідея. Запросити музик, що будуть співати патріотичні пісні під гаслом "Влада лише обіцяє європейське життя - ми робимо його таким вже зараз". Звичайно гасло треба відполірувати.

З повагою,
ТайгерЮА
Харків, Україна
ТайгерЮА

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2012, 09:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Львові відбулася акція "Подаруємо місту калинове намисто"
http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/029139/

Шановні друзі, на вулиці вже тепло, коли візьмемося за лопати та мітли, щоб показати, що ми, браття, козацького роду? Пока влада тільки дає обіцянки - ми це можемо зробити.
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2012, 17:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Чекаємо макетів листівок. І готуємося до екологічної акції.
ТайгерЮА

ПовідомленняНаписане: 08 квітня 2012, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Швайка написав:

Надіслав чернетку листівки на Email. Звичайно чернетку треба ще доопрацювати, але важливо прийняти щось за базіс. В мене немає логотипа ВО Свобода в векторній формі - буду вдячний за CDR15 або великий TIFF.
ТайгерЮА

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2012, 14:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний Ігор,

Чи Ви отримали мого листа з чернеткою листівки?

З повагою
ТайгерЮА
Ігор Швайка

ПовідомленняНаписане: 23 квітня 2012, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ТайгерЮА написав:
Шановний Ігор,

Чи Ви отримали мого листа з чернеткою листівки?

Так, одержали.
Приходьте, будемо разом втілювати цю акцію в життя. Адресу вище я вже зазначав.
Лео сан

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 15:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Швайка написав:

згоден з Тайгером що в нас активності непомітно,я ось взагалі чекаю на відповідь на мій запит до Свободи вже понад місяць(((
Взагалі , населення вІдноситься до Свободи як до екзотики ,бо немає акцій ,спрямованих на популярізацію українства у регіоні.
Гуманойд

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2012, 21:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лео сан написав:

згоден з Тайгером що в нас активності непомітно

От побачиш на наступних виборах Свобода набере на багато більше голосів
Лео сан

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2012, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

я в це щіро вірю)))
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 20:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я не вірю в те,що то Свобода.Що б ся переконоти прошу харків*ян зареагувати...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bYriYaM3m2U

Слава Україні!
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 22:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
А я не вірю в те,що то Свобода.Що б ся переконоти прошу харків*ян зареагувати...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bYriYaM3m2U

Шо тут доводити? Вистачить просто подивитись попередні виступи Свободи в Харкові. http://www.youtube.com/watch?v=rn-_hAi_WTA
Жодного разу не звучали якісь подібні речі. Слова тупо розраховані на те,щоб показати примітивно мислячим людям,що от яка Свобода "страшна". Розрахунок на людські стереотипи. В один прекрасний момен група проплачених людей вигукує незв`язані нелогічні,але такі слова,які творять негативний образ в людей. З таким самим успіхом можна було б поматюкатись,поплюватись ітд,засняти і викласти в інтернет. Той хто розуміє всі ці технології ніколи на таке не поведеться,проте це дуже добре,що жиди застосовують такі примітивні малоефективні методи.
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2012, 22:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну й чудовенько.А ту ганчірочку треба показувати,ось як вороги під нас косять....Хоч окрему тему розпочинай Увага-ЛЖЕСВОБОДА!!!!....

Слава Україні!
Дима Золочівський

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2013, 17:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лео сан написав:
Взагалі , населення вІдноситься до Свободи як до екзотики ,бо немає акцій ,спрямованих на популярізацію українства у регіоні.

Зараз у місті якийсь культурний і політичний вакуум. Екс-більшовікі комунізм вже не будують , але з усіх сил святкують цілих три « визволення від німецько-фашистських загарбників » − 9 травня, 23 серпня і 4 листопада. Міськрада ще при Кушнарьова публічно оголосив «козака Харько» засновником міста, а зараз після закону про другу державну мову старанно займається «антифашизмом». Його духовні спадкоємці Допа і Гепа щосили намагаються бути схожими на європейців, чим вже ввели в оману багатьох місцевих євразійців, хоча обидва з чуток івриту не знають.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,