•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Ґеї в суспільстві

Автор Повідомлення
Мономах

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2012, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Я Пан Володимир з міста Вебстер штату Нью Йорк тут десь менше року тому прийняли закон, котрий дозволяє таким людям брати шлюб. Я особисто непідтримую одностатевих стосунків і нерозділяю тих поглядів, навіть тому що нехочу щоб якийсь ґей дивився на мене з пожадливістю! А ось що Святий Апостол Павло написав до Римлян і в тому числі до самого понтифіка і всіх католиків в тому числі. В сучасному англійському перекладі. "21 Вони знають Бога, але вони не дають йому честь, що належить йому, і не подякували його. Замість цього, їх думки стали повна нісенітниця, і їх порожні уми повні темряви. 22 Вони кажуть, що вони мудрі, але вони дурні, 23 замість поклоніння безсмертному Богові, вони поклоняються зображення виглядає як смертні чи птахів чи тварин або рептилій. 24 І так Бог дав їм більше робити брудніших речей і в їх серця бажання, і вони роблять ганебні речі один з одним. 25 Вони замінили істину Божу брехнею, вони поклоняються і служать тому, що Бог створив, а не сам Творець, який повинен бути похвалив назавжди! Амінь. 26, оскільки вони роблять це, Бог дав їх в ганебну пристрасть. Навіть жінки перетворили природне вживання їх статі неприродним актів. 27 Таким же чином чоловіки відмовитися від природних сексуальних стосунків з жінками і палали від пристрасті один до одного. Чоловіки роблять ганебні речі один з одним, і в результаті вони накликають на себе покарання, якого вони заслуговують за їх порушення. 28 Бо ті люди відмовляються мати на увазі, істинне знання про Бога, він дав їх на пошкоджені уми, так що вони роблять те, що вони не повинні робити. 29 Вони наповнені всіх видів зла, нечистоти, жадібності, і навпаки, вони повні заздрости, убивства, бійки, обманів, і злості. Вони плітники 30 і злословлять один одного, вони ненависні Богу, нахабні, горді, і хвалькуваті, вони думають про іні способи як робити зло, вони не слухатються батьків, 31 не мають совісті, вони не виконують свої обіцянки, і вони не проявляють доброти і жалості до інших. 32 Вони знають, що Закон Божий говорить, що люди, які живуть на цьому шляху заслуговують смерті. Тим не менш, вони не тільки продовжують робити ці самі речі, але вони навіть схвалюють інших, які роблять їх." Римлянам 1:21-32
А що скажуть українські націоналісти з даного приводу?

ПовідомленняНаписане: 11 квітня 2012, 17:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Закон Божий говорить, що люди, які живуть на цьому шляху заслуговують смерті.

то шо ще не ясно ?

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2012, 15:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мономах написав:

Гадаю, що Закон про одностаттеві шлюби приймуть і в Україні - це лише справа часу. Скоріш за все Захід не дозволить нашій країні проводити незалежну політику щодо сексуальних меншин і змусить прийняти закон, котрий дозволяв би одностаттеві шлюби. Змусити Україну підкоритися цим вимогам буде не складно - треба лише нагадати про величезні зовнішні борги, та налякати тим, що "нового траншу" не буде.

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2012, 10:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мономах написав:
Я Пан Володимир з міста Вебстер штату Нью Йорк тут десь менше року тому прийняли закон, котрий дозволяє таким людям брати шлюб. Я особисто непідтримую одностатевих стосунків і нерозділяю тих поглядів, навіть тому що нехочу щоб якийсь ґей дивився на мене з пожадливістю! А ось що Святий Апостол Павло написав до Римлян і в тому числі до самого понтифіка і всіх католиків в тому числі. В сучасному англійському перекладі. "21 Вони знають Бога, але вони не дають йому честь, що належить йому, і не подякували його. Замість цього, їх думки стали повна нісенітниця, і їх порожні уми повні темряви. 22 Вони кажуть, що вони мудрі, але вони дурні, 23 замість поклоніння безсмертному Богові, вони поклоняються зображення виглядає як смертні чи птахів чи тварин або рептилій. 24 І так Бог дав їм більше робити брудніших речей і в їх серця бажання, і вони роблять ганебні речі один з одним. 25 Вони замінили істину Божу брехнею, вони поклоняються і служать тому, що Бог створив, а не сам Творець, який повинен бути похвалив назавжди! Амінь. 26, оскільки вони роблять це, Бог дав їх в ганебну пристрасть. Навіть жінки перетворили природне вживання їх статі неприродним актів. 27 Таким же чином чоловіки відмовитися від природних сексуальних стосунків з жінками і палали від пристрасті один до одного. Чоловіки роблять ганебні речі один з одним, і в результаті вони накликають на себе покарання, якого вони заслуговують за їх порушення. 28 Бо ті люди відмовляються мати на увазі, істинне знання про Бога, він дав їх на пошкоджені уми, так що вони роблять те, що вони не повинні робити. 29 Вони наповнені всіх видів зла, нечистоти, жадібності, і навпаки, вони повні заздрости, убивства, бійки, обманів, і злості. Вони плітники 30 і злословлять один одного, вони ненависні Богу, нахабні, горді, і хвалькуваті, вони думають про іні способи як робити зло, вони не слухатються батьків, 31 не мають совісті, вони не виконують свої обіцянки, і вони не проявляють доброти і жалості до інших. 32 Вони знають, що Закон Божий говорить, що люди, які живуть на цьому шляху заслуговують смерті. Тим не менш, вони не тільки продовжують робити ці самі речі, але вони навіть схвалюють інших, які роблять їх." Римлянам 1:21-32
[quote][i]Добри день.Я хочу запитати особисто пана Тягнибока:пане Олеже,Ви маєте медичну освіту і знаєте шчо сексуальна орієнтація то не є вибір людини.А питання моє таке:якшчо ваша партія прийде до влади шчо ви будете робити з геями?Я сам гей,мені дуже подобається ваша програма і я готовий голосувати за вас,але...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 18 квітня 2012, 21:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

анатолій с , звернися в Партію Рагугонів, там одні підараси, тому ви порозумієтеся. Отримаєш там більш кваліфіковану допомогу і поради.

Щоб я тебе жопотраха тут більше не бачив.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2012, 23:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Погляд, хочу дещо поспілкуватися,з приводу ханжества
у цій гілці, бо в іншій гілці кнопки не правильні:)
Може, дає взнаки, що я зростала у совєтьські часи,
і таки привчили,
що партійна сивмоліка не сумісна з еротикою
Тим більш, треба чесно сказати-це дуже пошла світлина,
там нема навіть нічого артистичного, одна ганьба, нажаль.
Не професійно, аматорська фотка.

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2012, 13:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="анатолій с"]
Мономах написав:
Цитата:
[i]Добри день.Я хочу запитати особисто пана Тягнибока:пане Олеже,Ви маєте медичну освіту і знаєте шчо сексуальна орієнтація то не є вибір людини.А питання моє таке:якшчо ваша партія прийде до влади шчо ви будете робити з геями?Я сам гей,мені дуже подобається ваша програма і я готовий голосувати за вас,але...

Гомосексуалізм - це відхилення психічне , а не політичне. Хоч у пана Тягнибока і медична освіта, навряд чи він поміняє карьеру політика на роботу психіатора...
То скажіть, чому політики мають шось робити з геями особисто?
Геїв і евреїв чомусь турбує одне питання "Що з нами будуть робити?"
Думаю, нічого протизаконого нізким робити не будутьБ і це стосується не тільки геїв.
Чи може вас турбує заборони гей-пропаганди? Не будуть геїв по ТВ показувати? А супутникове нащо? А канали расіськой пидерації? Все там побачите, що Свобода може заборонить.... Не турбуйтесь, завжди буде шматочок підераціі з расеянами, куди ожна поїхати, відвести хтиві бажання на повну. :-) аТец кіРіл павенчает - сам мабать такий, так що все буде пучком.

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 08:11 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Новина з розряду тих, що якби не телерепортаж, то я б подумав, що це дурний жарт :

лесбійське "подружжя" всиновило хлопчика (!) і тепер з допомогою лікаря (!!!) роблять з нього дівчинку .

http://www.newstube.ru/media/dve-lesbiyanki-iz-ssha-gotovyat-syna-k-smene-pola

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 08:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У нашого суспільства стійкий імунітет проти гомосексуалізму. Бо у нас дуже гарні дівчата. Поодинокі нездорові випадки сприямаються поблажливо і з жалем. Це нормальне сприйняття гетеросексуальної особи. Агресивність ненависть і бажання убити пі... гея - це пояснюється виключно латентним гомосексуалізмом - приклад в культурі - "Краса по американськи" режисера Мендеса, з Кевіном Спейсі, якого вбиває агресивний гомофоб який насправді був гомосексуалістом. Пояснення теж цілком логічне - кожен чоловік сприймає інших чоловіків (самців-гетеросексуалів) - як потенційних конкурентів у боротьбі за самицю. Чоловік-гомосексуаліст таким конкурентом не є, тому і не є потенційним ворогом, його можна лише пожаліти. Агресивність до гомосексуалістів пояснюється тим, що гомосексуаліст є потенційним конкурентом для латентного гомосексуаліста (показушного гомофоба). Такі "гомофоби" як правило тероризують жінок (дружин) бо їх не люблять, а обружуються щоб покаанати що вони гетеросексуали.
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 09:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іване, з Вамі все добре ?

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 09:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Іване, з Вамі все добре ?

Тьху тьху,
вашымі малітвамі :)
Ви теж хочете перевішати всіх геїв?
Я негативно відношуся до гей-парадів, бо це ідіотизм, але ще більший ідіотизм вважати що хтось побачивши цей простигосподи парад стане гомосексуалістом :) Взагалі помоєму побачивши цей парад фріків є шанс отримати пожиттевий імунітет від гомосексуалізму - уявляєте - ідуть такі пацанчікі, і бабуся з онучком - осьо, каже, Вовчику, будеш погано вчитися і не будеш слухати маму і тата - виростеш як оці дяді - і Вовчик перелякано біжить додому вчити уроки і слухатися маму з татом.
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 10:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
...
Ви теж хочете перевішати всіх геїв?
...
Ні, я бажаю всіх звезти на безлюдний острів без доступу до інтернету.

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 10:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ні, я бажаю всіх звезти на безлюдний острів без доступу до інтернету.

В будь-якому разі зліквідувати...
Що Ви боїтесь називати все своїми словами?
Такі всі сміливі на форумах а як на ток шоу - так починаєте шось толерантно говорити про і не проти уманських євреїв, і що Гайтана дуже талановита, і шо зовсім не до зброї... :)
Яка нафіг пропаганда?
Візьміть телепрограму і тицьніть мені пальцем - де пропаганда?
Та у нан в суспільстві тавро гея - це хрест на всій суспільно-політичній діяльності, яскравий приклад Ляшка, якого ніхто не сприймає інакше як клоуна і посилають нах в прямому етері :)
Можете назвати хоч одного пі... гея, який це визнає і користується повагою в суспільстві? Помоєму проблема гомосексуалізму дуже перебільшена.
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 10:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Мілко з телесеріала "Не радись красиваю".

ПовідомленняНаписане: 10 серпня 2012, 10:27 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:

Такі всі сміливі на форумах а як на ток шоу - так починаєте шось толерантно говорити про і не проти уманських євреїв, і що Гайтана дуже талановита, і шо зовсім не до зброї... :)

Не брешіть.
І про підарів і про Гайтану і про Умань Свобода свою точку зору висловлювала цілком офіційно і публічно.

Щодо "не до зброї", то таки до зброї, і навіть ви самі це розумієте.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,