•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Класичний чи сучасний націоналізм

Автор Повідомлення
Чорний Сотник


Повідомлень: 159
Звідки: Крим

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2012, 15:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Класичний чи сучасний націоналізм
Ідея націоналізму минулого – сильна національна держава, яка здійснює управління суспільством в інтересах нації (націократія). Але сформована під тиском практики та досвіду ідея націоналізму сучасного – це, навпаки, управління суспільством в інтересах нації не державою, яка себе скомпрометувала, але самім суспільством, громадянським суспільством, шляхом самоорганізації населення, повстаннями, референдумами, Інтернет референдумами, рішеннями громад, майданами, присяжними, самодисципліною громад і таке інше, що не пов’язане з насильницьким обмеженням свободи і волі людини і нації державою.
Політичний сенс даної ідеї сучасного націоналізму - зведення політичного життя на рівень органів місцевого самоврядування, органів самоорганізації нації, точніше, невладної, недержавної самоорганізації нації, повстання проти держави, встановлення влади майданів, референдумів, зібрань громад, громадянського суспільства.
Сперечатися з питання: “організація” або “не організація” спротиву диктатурі влади; ця проблема ніколи не була предметом спору для серйозних націоналістів. Перед нами постає не питання вибору «організація» або «не організація», а скоріше питання форми цієї організації. У різноманітних успішних сучасних революційних організацій є одна загальна риса - вони по своїй суті розвиваються “знизу”, замість того щоб їх конструювали “згори”. Це - соціальні рухи, яки несуть в собі творчий революційний образ життя з революційною теорією нації, а не політичні партії, існування яких невіддільно від навколишньої буржуазної середи, а вся ідеологія скорочена до непохитних випробуваних і перевірених програм, яки ніколи не виконуються. Націоналісти намагаються зробити все можливе, щоб побудувати вільне суспільство, без наслідування системи національної і соціальної несправедливості, без класів і продажной влади в цілому. Ці рухи утворяться у нації навколо близьких груп братів і сестер, у яких спроможність діяти звичайно базується на ініціативі, вільних переконаннях, і глибокої особистої відповідальності за судьбу нації, а не на бюрократичному апараті держави або партії, що реалізувався в покірному членстві і що управляється жменькою “лідерів”.
В природі все що припиняє боротьбу, приречено на винищення. Людина, нація - частина такий же природи, має чи людина і нація право здатися? Ми не повинні здаватися! Доки в наших головах є думки про нове майбутнє нації, ми - не здалися, ми - не мертви, ми - Люди! ми – Нація. Якщо тобі не байдуже, якщо ти всією душею і тілом недугуєш і тебе болить за батьківщину, за народ, за близьких, за націю, ТИ - Є ВОЛЯ НАЦІЇ! Брати і сестри, настає складний період в житті як для нас, так і для нації, якщо ти почуваєш в собі сили для ОПОРУ, ти один з нас! Наш ворог – ця українофобська держава, ця корумпована державна система, цей неоколоніальний державний апарат, що готовий вижати з нас все, до останньої каплі крові і поту, для яких нація - це просто худоба і бидло, а країна - це товар! Ти як і всі Ми, можеш все змінити, все ще в наших силах, потрібне тільки не мовчати, а зближатися і об'єднуватися навкруг революційної еліти нації... Якщо величезна нація здається без бою, розпали вогонь і нація повстане!

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET