•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чому такий неживий цей форум ?

Автор Повідомлення
мирун

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2012, 14:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[quote="БАРАБАС"]
мирун написав:
...то подумав ось тут і почнеться діалог,та пошук істини за котрою і буде власне вибудовуватись наше майбутньє...

якщо ви вважаєте пропаганду баптизму, що тут її намагались проводити, пошуком істини

І якщр Вам це важко зрозуміти, то це є ваша особиста проблема, але не проблема Свободи чи цього форуму.
==================================================================================================== Карабас ти тут як тут...! Ти видно і є той банер котрий гне не партійну а свою політику. Ну щож гадаю добре що деукого з"явилось бажання тебе вичислити і це не так вже і паршиво. Я зайшов на цю тему,і не сказав жодного слова стосовно віри... ,чого ти чіпляєшся???. Я висвітлював проблеми котрі оточують кожного з нас,може ти вніс якусь корисну пропозицію? чи ідею як боротись з такою системою?.. Чого ти проти вітру піну пускаєш? Покажи на що ти здатен і люди потягнутьсяч за тобою! Тиж тільки лиєш бруд і нічого від тебе чикати. Так довго непотягнеш!

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2012, 14:58 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

в мене нема бажання з вами сперечатись та й, з огляду на кількість граматичних помилок, спілкуватись взагалі, але мушу зауважити : свою бидлячу звичку тикати незнайомим людям залиште для місцевих алкашів, які вам, вочевидь, ближчі й рідніші.
Взагалі саме люди з Вінниці чомусь мене найчастіше дивують на цьому форумі.
Чи це аура така ?

ПовідомленняНаписане: 22 квітня 2012, 15:23 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

бомба написав:
Дехто тут трохи відстав від сучасності. Ми живемо в епоху інтернету тому "триндіння" на форумі не менш важливе за реальні дії (вийти на вулицю і постояти з плакатами?) і точно одне одному не заважає.

а я Вам так скажу - коли на форумі вперше з'являється нова людина і пише щось типу - от Свобода молодці, риги - козли, смерть москалям і дулю їм, а не трубу, а ми, українці, такі нещасні чи ще щось подібне, то це можна прочитати один раз і то виключно з вічливості та солідарності. Але коли ця людина стає постійним відвідувачем форуму і по п'ять разів на день пише одну й ту саму депресивну банальщину, обсмоктану тисячу разів в різних послідовностях в усіх темах, і ти, заходячи на форум, щоб прочитати щось нове, важливе та інформативне, чомусь задаєш собі лише два питання :
1. чи ця людина взагалі адекватна
2. чи здатна ця людина сказати хоч щось нове, заради прочитання чого іншим учасникам взагалі варто заходити на цей форум.

Я бачив тут різних людей - і дуже ерудованих та освічених, яким є що сказати і чиї посилання та інфа завжди є надзвичайно цікавими та конструктивними. Ці люди залишили після себе велику кількість тем, що їх можна перечитувати багаторазово. Але ж ці люди, помічаючи тут натовп дурних флудерів вищезгаданого типу, почали тут з'являтись все менше і менше....

Бо ж є ще дуже багато місць в мережі, де набагато вартісніше для користі справи, щось писати. Звісно, якщо писати є що.

Єдине, що тішить - це невеличке коло однодумців, багато з яких вже знайомі особисто, бо ж зустрічаються поза межами форуму та на акціях Свободи (з плакатами, до речі), і з якими іноді можна тут пожартувати та відвести душу. І одне одному дійсно не заважає.

Але ж одночасно будь-яке намагання Адміністрації якось заспокоїти депресивних флудерів, щоб не створювали безглуздих та беззмістовних випорожнень, на які шкода витрачених кліків та часу, викликає у цих самих флудерів, як бачимо, несамовите обурення.
А інтернет, на жаль, має таку особливість - в ньому дуже важко відокремитись від ідіотів, що прагнуть змарнувати твій час.
Тому хай краще форум буде порожнім, або отримує на день лише одне - два повідомлення, але такі, що їх дійсно цікаво та корисно прочитати, ніж його будуть наповнювати безграмотні блазні з ознаками старечого маразму і надмірними амбіціями когось тут виховувати та вчити жити.

Щиро сподіваюсь, що мої друзі, які це прочитають, зрозуміють мене без образ.

Нова тема Цю тему зачинено

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,