•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Трохи анархізму від Жаса

Автор Повідомлення
Жас

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2012, 22:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пріма написав:
Слава Нації!
Смерть ворогам!
Ми неодмінно переможемо! Невже вони думають, що ми пробачимо НКВДістам, КДБістам та комунякам смерті наших прадідів? У мене ті, хто продовжує політику совєтського НКВД, нав'язує брехдиву історію про Україну та українців, викликає таку жагу помсти, що неможна навіть описати! У буквальному сенсі - не можна таке писать на цьому форумі. Але хай знають деякі провокатори, які невідомо для чого заходять сюди.
Слава Укаїні!
Героям слава!

Заходять, що б збирати матеріал і показувати людям справжнє лице
свободівського фашизму. Ось це я писав, ще рік назад, після місцевіх віборів. Вже трохи застаріло-рейтинг знизився.
((((("Свобода" без ретуши.

Попробую изложить максимально коротко суть вопроса, для тех, кто не в теме…...
Лидер партии «Свобода», Олег Тягныбок, будучи депутатом Верховной Рады Украины прошлого созыва был исключён из националистической фракции «Наша Украина» за публичные высказывания типа: « Не нужно боятся…По примеру наших отцов и дедов , нужно брать в руки автоматы и уничтожать врагов Украины, жидов, и москалей, и красную сволочь…»
Первоначально, партия «Свобода» именовалась национал- социалистической. Позже, с тактических соображений, определение «национал-социалистическая» с названия партии исчезло, но цели и задачи не изменились.
Основные программные установки партии «Свобода» опираются даже не на идеологию классического фашизма, а на идеи гитлеровского нацизма. « Украина- для украинцев!». Причём сам Тягныбок не однократно подчёркивал, что для них понятие «украинец» носит не политический, а этнический характер.
Возникнув, как маргинальная региональная партия западных областей Украины, за короткое время «Свобода» превратилась в реальную, влиятельную политическую силу. В последние два года наметился стремительный количественный рост, как самой партии, так и продвижение электоральной поддержки на юг и восток. Сегодня партия имеет свои отделения во всех регионах Украины, в том числе и в Крыму. На последних местных выборах одержала абсолютную победу в Ивано-Франковской, Львовской и Тернопольской областях, получив большинство в местных Советах и сформировав органы власти. Кроме того «свободивцям» удалось провести своих депутатов в местные Советы до этого традиционно считающиеся «нейтральными».
По оценкам различных рейтинговых служб, если бы выборы в Верховный Совет состоялись сегодня, то «Свобода» получила бы около 6% голосов(по всей Украине) и сформировала бы 3-4ю по численности фракцию.
Как не парадоксально, партия «Свобода» получает финансовую поддержку от отдельных представителей олигархического капитала правящей партии «Регионы Украины». Они рассчитывают, напугав страну угрозой фашизма, удержать и укрепить свою власть после предстоящих общенациональных выборов. На похожие «грабли» наступили «жирные коты» Германии в 33-м году. Но история ничему не учит…
Многие политологи и аналитики утверждают, что популярность «Свободы» близка к своему электоральному потолку и вероятность превращения Украины в фашистское государство , сильно преувеличена.
В связи с этим хочу напомнить, что в 1990 году вероятность исчезновения с политической карты мира СССР, уже через год, тоже воспринималась, как нечто абсолютно невероятное и невозможное. Развал Союза стал полной неожиданностью не только для граждан страны, но и для спецслужб и аналитических центров Запада.
В Украинском обществе продолжает нарастать социальное напряжение. Снижается рейтинг не только правящей, но и традиционных оппозиционных партий. В СМИ всё чаще муссируется вопрос о необходимости появления на политической сцене « третьей силы».
Как показали последние выборы, всё больше избирателей, готовы смирится с национализмом, поддержав экономический блок « Свободы». Тягныбок декларирует лозунги по которым уже все давно истосковались; защиту интересов рабочего класса и украинского крестьянства , обещает прижать олигархов к ногтю и поставить национальный капитал под контроль и службу государства, выступает категорически против свободной продажи земли (слова Тягныбока: « Земля, как и воздух и вода, это среда обитания и не может быть объектом купли-продажи…), гарантирует национализацию всех стратегических предприятий, после прихода к власти.
Общее разочарование в традиционных партиях («все они одинаковые») и ухудшение экономической ситуации в стране, может привести к тому, что возможность легитимного или силового захвата власти фашистами станет не только ВОЗМОЖНОЙ, но и НЕИЗБЕЖНОЙ))))
До нових виборів підготую покращений варіант. Благо ви матеріалу даєте достатньо.

[Залишаємо цей допис як приклад того, які реально хворі трапляються часом серед дописувачів нашого форуму. Адміністрація. ]
Трейд

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2012, 23:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас
ви б ще і французам настрочили джинсу, про "фашізм" - де націоналісти майже 20 взяли. або угорцям - де націоналісти при владі. скільки ви коштуєте?
Жас

ПовідомленняНаписане: 28 квітня 2012, 23:48 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Трейд написав:
Жас
ви б ще і французам настрочили джинсу, про "фашізм" - де націоналісти майже 20 взяли. або угорцям - де націоналісти при владі. скільки ви коштуєте?

Я не продаюся...
До речі,Трейд, мій дід був петлюрівським сотником. Після громадянської, більшовики приговорили його до рострілу. Втік. Все життя перебував в напівлегальному стані (змінив призвіще, переїзжав з місця на місце).
Моя тітка в 46-му, в 16 років отримала десятку сталінських таборів за націоналізм. Звільнена по амністії в 54-му(після смерті Сталіна). До речі, її наречений ждав , але тільки вони зустрілися одержав сам десятку і відбув від звінка до звінка. Тому першу дитину вона народила в 40 років, а другу в 42.
Я в 86-му, коли всі навколо розмовляли виключно російською, надягнув вишиванку і так ходив на лекції до інституту. Через пів року мав першу "профілактичну" бесіду в КГБ, а в 89-му мене таки виключили з пятого курсу... На тому "діло" закрите не було.
Та прийшов 91-й і СИСТЕМА розвалилася.
Так довго розказую, що б було зрозуміло.
Тоді я заявляв- я на своїй землі і ніхто не сміє мені вказувати якою мовою мені розмовляти, що носити, які думки висловлювати, кого любити і кого зневажати.
І сьогодні я знову кажу - я на своїй, з діда прадіда, землі.
Я -вільний. І ніхто мені не буде вказувати які фільми дивитися, які думки висловлювати і якою мовою розмовляти.
В "Свободі", як і будь якій організації, що сповідує тоталітарну, фашистську ідеологію, я вбачаю пряму загрозу своїй , особистій свободі.
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 00:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

І сьогодні я знову кажу - я на своїй, з діда прадіда, землі.

Скоро будеш на чужій.
Цитата:
Я -вільний. І ніхто мені не буде вказувати які фільми дивитися, які думки висловлювати і якою мовою розмовляти.

Жас,Людина вільна в межах свого тіла,тобто дальше свого носа вона вже не є вільною. Це я тобі так..по секрету кажу...
Цитата:
В "Свободі", як і будь якій організації, що сповідує тоталітарну, фашистську ідеологію, я вбачаю пряму загрозу своїй , особистій свободі.

Знову ж таки....особистої свободи не існує. Людина живе в середовищі яке на неї впливає,обставини всякі і вона змушена на них якось реагувати,або не реагувати,не враховувати їх. Причому реагувати вона може на них по різному:адекватно (З Богом,За якимись моральними принципами,нормами,правилами які допомагають вижити в цьому Світі) чи то неадекватно (не з Богом,аморально,психічноненормально,не враховуючи наслідків своєї поведінки,що призведе до загибелі,бо не вписується в цей не нами створений Світ). Тобто вже як бачиш людину ніхто не звільняв від відповідальності,а отже вона вже не є вільною в абсолютному сенсі.
Те що ти пишеш - це елементарна шизофренія,бо якщо ти не будеш враховувати потреби своєї сім`ї,вчинки оточуючих,середовище в якому ти живеш,загальноморальний стан в суспільстві - ти загинеш АВТОМАТИЧНО. Тому лібералізм (я ні від кого і ні від чого не залежу) - це шиза...а націоналізм (я несу повну відповідальність за свої дії,вчинки,враховуючи потреби середовища в якому живу і знаючи наслідки,в разі не виконання заповітів своїх батьків..дідів,прадідів,бо інакше я не знатиму що є ДОБРО,а що ЗЛО...не називатиму речі своїми іменами...як то стул...стіл,а називатиму їх меблями,бо інакше це "неполіткоректно"...ітд) - це є максимум адекватності. Ось і все.
Трейд

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 00:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас. жаль що ви не розумієте що ми не на острові живемо. наприклад на півночі сидить один ображений коротишка який і почав своє правління з тузли. а щодо свободи - то в Україні безліч партій. вибирайте інших.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 06:22 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:
мій дід був петлюрівським сотником. Після громадянської, більшовики приговорили його до рострілу. Втік. Все життя перебував в напівлегальному стані (змінив призвіще, переїзжав з місця на місце).
......
Я в 86-му, коли всі навколо розмовляли виключно російською, надягнув вишиванку і так ходив на лекції до інституту. Через пів року мав першу "профілактичну" бесіду в КГБ, а в 89-му мене таки виключили з пятого курсу... На тому "діло" закрите не було.

а можете уточнити - з яких років народження Ваш дід, батько-мати і Ви самі.

Бо щось не дуже зходиться.
Просто цікаво.

Та й щодо вишиванки у 89-му році...

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 14:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

Ти помиляєшся або ти провокатор.

1)Ніхто нікому не вказує які фільми дивитися. Забороняється офіційний показ українофобських пропагандистських фільмів які ображають (більшість) українців. Проте ці фільми ти можеш знайти в інтернеті, так само як і порнуху наприклад ;).
2)В кожній державі є своя мова на якій громадяни тої держави спілкуються. Ніхто нікому не вказує якою мовою спілкуватися, але коли ти будеш спілкуватися іншою мовою тебе просто ніхто не буде розуміти. Ти взагалі не зможеш жити в тому суспільстві.
3)Ти вільний висловлювати свої думки але коли ти цим ображаєш когось то буть готовий получити по пиці у відповідь.

Правильно МіхаельВітман каже що абсолютної свободи не існує, наше довколишнє середовище нас обмежує. А ще свободу деколи користо штучно обмежувати щоб не виникало проблем при взаємодіях з іншими членами суспільства.

4)В Свободи ідеологія націоналістична. Це ідеологія любові до своєї нації. Це так само як любов до своєї сімї, просто на більш глобальному рівні. Ми українці одна велика сім'я.
Марися

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 14:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І мене розмішив цей Жас. У 89 за вишиванку - на співбесіду в кгб...ха-ха-ха. Може, його там за прогули сварили?))

Для інформації: в цей час вишиванка стала модною. Молодь носила її "на випуск"до джинсів. І це було мавпування стилю канадійських українців.

Але мене найбільше цікавить з я кого саме населеного пункту пише цей "патріот"?
І з якою метою тут появився?

Ви ж таки люди, не собаки!

Редаговано: Марися (29 квітня 2012, 15:51)
Марися

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 15:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

З 1986 почався розвал ссср. кгб мало що робити і без студентів у вишиванках. Мій батько казав, що "носити вишиванку було цікаво тоді,коли в ній ніхто не ходив, а не тепер":)

Дещо з історії
"Трагічним поштовхом до пробудження українського суспільства стала аварія на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року. Вона поставила питання: хто головний винуватець катастрофи?

· 13 листопада 1986 року в Києві відбувся перший не санкціонований владою мітинг. В ньому взяло участь понад 20 тис. осіб, основна ідея: хто повинен нести відповідальність за трагедію і її замовчування?

· Восени 1987 року у Києві засновано Український культорологічний клуб, у Львові – культурологічне Товариство Лева, в Івано-Франківську – молодіжне товариство Рух з метою відродження української культури, мови, історії.

· Еліта нації – українські письменники Олесь Гончар, Дмитро Павличко, Іван Драч, Сергій Плачинда – виступили з різкою критикою мовної ситуації в республіці.

· Червень-липень 1988 р. – у Львові відбулися перші не санкціоновані владою мітинги.

· 26 березня 1989 року, на мітингу у Львові вперше піднято синьо-жовте знамено. 1 травня колона львівян вийшла з національними прапорами на демонстрацію.

· 1989 р. – виникають осередки "неформальних" (тобто не підпорядкованих КПРС) об'єднань: "Меморіал", Товариство української мови ім. Т.Шевченка, Студентське братство, Спадщина, Зелений світ та ін.

· В лютому 1989 року відбулася установча конференція ТУМ ім. Т.Шевченка, де було розглянуто проект програми Народного руху України як першої альтернативи програмі КПРС.

· У вересні 1989 року в м. Києві було проведено установчий з'їзд Народного руху України. Учасники з'їзду репрезентували майже 280 тис. членів НРУ. Головою обрано Івана Драча.

· 1 серпня 1990 р. за рішенням міськради Червонограда на Львівщині було демонтовано пам'ятник Леніну. 14 вересня подібний акт привселюдно було зроблено у Львові, 9 жовтня – в Івано-Франківську та в багатьох містах України."
http://histua.com/knigi/aktualni-problemi-istorii-ukraini/osnovni-istorichni-podii-shho-vidbulisya-na-shlyaxu-do-nezalezhnosti-ukraini-v-1986-1990-rr

Жас

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 16:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Залишаємо цей допис як приклад того, які реально хворі трапляються часом серед дописувачів нашого форуму. Адміністрація. ]
Приємно здивований. Що ж розумно. По перше ворога потрібно знати в лице. А по друге , якщо на форумі (дозовано звичайно) присутні такі"реально хворі ", хлопці мають можливість проходити ідеологічний вишкіл...

((а можете уточнити - з яких років народження Ваш дід, батько-мати і Ви самі.))
1897, 1932,1965
((І мене розмішив цей Жас. У 89 за вишиванку - на співбесіду в кгб...ха-ха-ха. Може, його там за прогули сварили?))
Для інформації: в цей час вишиванка стала модною.
))
Я на такі наївні запитання вже відповідав на іншому форумі...
З вашої ласки просто процитую на мові оригіналу.
(((((((((но почему-то мои бабушка и дедушка себя зеками не ощущали.

Я ещё раз убеждаюсь , что жили мы в разных СССР.
Моим так не повезло...
Дед, ещё после гражданской войны,был приговорен большевиками к расстрелу.Бежал.
Тётка в 16 лет получила 10 лет лагерей. Отсидела шесть. В 54-м амнистированная, как малолетка. Да кстати , с лагерей её ждал жених. Но как только она выщла, ему дали 10 лет.
Потом уже она его ждала. Поэтому первого ребёнка родила в 40 лет, второго в 42. Тьху-тьху-тьху, жива ещё и сейчас. Преподаёт в Киевском политехе.

Quote (starbox)
Приведи мне пример идеального общества, в котором НЕ ограничены социальные свободы.

Как известно-"Жить в обществе и быть свободным от общества невозможно". Речь можно вести только о максимально возможной свободе для всех в РАВНОЙ стапени.
Модель такого общества разработана давным давно и называется она - Анархизмом.

Quote (starbox)
В то время мы УЖЕ были членами Демократической Партии России (я в России изначально поступил, потом в Киев перевелся) и поверЬ, ни из университета нас не выгоняли, ни за тунеядство не осуждали, и КГБ с нами профилактически не работало, и не избивали нас так же профилактически за то, что осмеливались мыслить иначе.

Значит сидели тихо, особо не высовывались. Меня впервые пригласили на профилактическую беседу в КГБ в 1986-м году. К 90-му году "дело" разрослось до таких размеров, что не наступи 91-й, фиг знает как бы сложилась моя дальнейшая жизнь. Но о себе не буду...
Юру Анисимова выгнали с института, посадили в дурку (советская психиатрия -особая тема).
"Лечением" подорвали здоровье . Сейчас его уже нет в живых (в этом году было бы 50 лет)
Костя Гулюк, после избиения, два месяца пролежал в реанимации. Выжил. Выгоняли с работы. Арестовывали (правда больше 15 суток кажись не зарабатывал, а потом 91-й)
Могу и дальше продолжать...Ну а тема повального стукачества и всеобщего страха перед КГБ , вообще отдельный разговор. ))))))
Жас

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 16:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Звичайно справа не в одній вишиванці.До вишиванки ще й довгий язик.
До 89-го, я націоналізмом перехворів, як звичайною дитячою хворобою.
То просто була нормальна реакція на радянський тоталітаризм.
Ні, Бандера не мій герой. Вже краще Нестор Махно...
І ще...Првокувати нікого не збираюся,хоч і розумію, що моя присутність на форумі може діяти на нерви.
До речі ...Один із ваших на місцевому форумі, прокоментував події в Дніпропетровську , таким чином-
(((Готуйтеся! Це тільки початок!
Слава Україні!
Героям Слава!)))
і далі
((((Почервоніє вода в Дніпрі від крові москалів і жидів!
Слава Україні!
Героям Слава! ))))
Ото, на мою думку, і є провокацією...Слідкуйте за своїми(вибачаюсь) дурнями.
Всім відповісти просто не маю часу. Якщо, з форуму АДМІНІСТРАЦІЯ не викине, поспілкуємося....
Жас

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 18:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

До речі ( тільки помітив).Марися, читай уважніше. Не в 89-му, а в 86-му.
Між цими роками-ціла єпоха. Не знаю як де, але у нас ГБ працювало активно принаймні до кінця 90-го.
І ще уточнення. В 86-му розвалом ссср і не пахло. Тільки дозовані, ще не сміливі публікації в пресі і як ти пишеш САНКЦІОНОВАНІ владою товариства. Справжні зрушення ппочинаються з 89-го. Того ж року засновується КАС-конфедерація анархістів.
Марися

ПовідомленняНаписане: 29 квітня 2012, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:
Не знаю як де, але у нас ГБ працювало активно принаймні до кінця 90-го.

Прошу уточнити: де саме "у Вас"?? З якого інститу Вас відрахували? За вишиванку, чи за академзаборгованість?

Ви точно не плутаєта націоналізм з чимось іншим, ? Може то вітрянка у Вас була ?

Жас

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 04:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:

Прошу уточнити: де саме "у Вас"?? З якого інститу Вас відрахували? За вишиванку, чи за академзаборгованість?

Ви точно не плутаєта націоналізм з чимось іншим, ? Може то вітрянка у Вас була ?

Я просто в захваті від вашого сарказму і почуття гумору.
Я відчуваю, що вже скоро, ви забажаєте від мене точної адреси і кальку з паспорта.
Та нехай. Давайте все по порядку. По можливості лаконічно і хронологічно.
Житомирський пед.інститут.
86-й. Вишиванка і справді сама по собі сприймалася як єкстровагантна витівка (мабудь....не знаю). В учбовому творі:" Моя мала Батьківщина" я ,якось так вийшло, згадав і Шевченка, і Сибір, і застосував слово"русифікація". Як зараз згадую, нічого там такого аж занадто страшного , з погляду сучасного, не було.
Десь через тиждень,до мене підійшов чоловік, представився, показав
"книжечку" і повідомив , що зі мною хочуть побалакати. Вказав адресу і час. Там вже мені згадали і вишиванку, і приватні бесіди в колі студентів на сумнівні теми. Власне кажучи нічого страшного не відбулося. Як я дізнався, такі бесіди мали "профілактичний" характер.
Я став обережнішим, але рецидиви траплялись і мав ще декілька "бесід",на протязі 86-87 років.
.Поступово відбувалася і єволюція моїх поглядів. Я прийшов до висновку, що по суті своїй націоналізм, не в меншій мірі тоталітарний ніж советська ідеологія.
В 89 відбулася фундація Конфедерацаї Анархістів.( З того часу і по сьогодні я один з активістів анархо-руху.)
Ми займалися випуском самвидаву, прявляли мітингову активність і т.п.
Справді в 89-му притягати по 58-й вже остерігалися. Мене просто викликав ректор і "по-батьківські" запропонував написати заяву.
"Ти ж розуміеш, що всерівно тобі тут не вчитися..." Я відмовився і як правильно ви, мила дівчино, вгадали, вже на слідуючій сесії мав академзаборгованість. В 90-му відновився і спокійно закінчив навчання.
Все? Я дав повну відповідь?

До речі, завдяки вдалій рекламі свободівцями фільму "Матч" , його переглянуть мабуть всі. Подивіться по форумах, яка популярність теми.
Спасибі.
Вибори ж бо на носі. Не розумію. Навіщо вам така антиреклама.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 04:56 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

В 89 відбулася фундація Конфедерацаї Анархістів.( З того часу і по сьогодні я один з активістів анархо-руху.)

О, цікаво.
Я теж загалом симпатизую цій ментальній конструкції. Але так і не уявляю, як вона може виглядати практично, бо навіть як ідеологія вона є нонсенсом.

і ще - прокоментуйте будь-ласка: http://jacob-public.livejournal.com/132839.html

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,