•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Трохи анархізму від Жаса

Автор Повідомлення
Марися

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 07:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

8
.Поступово відбувалася і єволюція моїх поглядів. Я прийшов до висновку, що по суті своїй націоналізм, не в меншій мірі тоталітарний ніж советська ідеологія.

Я ж кажу, то вітрянка була)))

Про названий Вами фільм.
Ніщо так не єднає українців ,як приниження зі сторони окупанта. Наслідки тієї "антиреклами"скоро і Вам стануть помітними.

Принагідно. величезне СПАСИБІ хлопцям! Тільки активний захист своєї честі може вселити надію в людей, що не все втрачено.Мільйони людей відчули,що є кому відстоювати правдиву історію УКраїни і кількість симпатиків ВО "Свободи" побільшало, однозначно.

Вчора була дуже гарна картинка на центральних телеканалах:))))

Ви ж таки люди, не собаки!
Жас

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 07:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:

Я теж загалом симпатизую цій ментальній конструкції. Але так і не уявляю, як вона може виглядати практично, бо навіть як ідеологія вона є нонсенсом.

Барабас, ця "ментальна конструкція" з 17-го по 21-й рік, успішно воювала з білими, з німцями, з більшовиками та петлюрівцями і користувалася безумовною підтримкою населення на контрольованій території.
Так само ця "ментальна конструкція" з 36-го по 39-й протистояла силам світового фашизму в Іспанії.

БАРАБАС написав:
і ще - прокоментуйте будь-ласка: http://jacob-public.livejournal.com/132839.html

Мені імпонує такий стиль поведінки.
До засадничих принципів анархізму між інших входять - Братерство,Солідарність, Взаємодопомога.

""Разве возможно, чтобы один был счастлив, если все остальные грустные?""
Я перефразував би: " Хіба можна бути вільним, якщо поряд з тобою хоч один раб?"
Жас

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 08:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марися написав:

і кількість симпатиків ВО "Свободи" побільшало, однозначно.

Я не буду переконувати вас в протилежному.
Але майте на увазі, що бажання бачити не те, що є, а те що хочеться, переоцінка своїх сил та не вміння робити необхідні висновки, в багатьох випадках закінчуються поразкою.
Тоді, коли я писав ОТУ коротеньку статтю, загальноукраїнський рейтинг "Свободи" коливався між 4 та 6%( при прохідному барєрі-3).
Сьогодні він впав і в кращому для вас випадку навряд чи підніметься перед виборами до Верховної Ради вище 4% ( при прохідному-5).
"Свобода" проведе своіх людей до Ради, але тільки по мажоритарним округам.
Мої прогнози майже завжди збуваються. Перевіримо. Чекати до виборів вже не дуже довго. Запямятаємо, що я говорив сьогодні.
Вадим Сова

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 09:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

Так само ця "ментальна конструкція" з 36-го по 39-й протистояла силам світового фашизму в Іспанії.

Як совковий підручник читаю. Участь італійського контингенту відіграла певну допоміжну роль в Іспанській Консервативній Революції, однак не настільки щоб називати усіх противників Республіки "фашистами", присутність радянських військових не дає ж нам права (та й навіть думки такої нема) називати республіканську армію "російською"?!! І Ви надзвичайно перебільшуєте роль анархістів в Іспанській Республіці 30-х років минулого століття, вони мали місце, однак не провідне.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 10:50 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:
БАРАБАС написав:

Я теж загалом симпатизую цій ментальній конструкції. Але так і не уявляю, як вона може виглядати практично, бо навіть як ідеологія вона є нонсенсом.

Барабас, ця "ментальна конструкція" з 17-го по 21-й рік, успішно воювала з білими, з німцями, з більшовиками та петлюрівцями і користувалася безумовною підтримкою населення на контрольованій території.

Так, я знаю - успішно, але недовго.

Крім того - "протистояти" не є "стояти", тобто якщо анархізм може бути антагоністом пануючої державної системи аж до збройної боротьби, йому все-одно нема чого протиставити їй в більш тривалій перспективі.

Саме це і маю на увазі.

Редаговано: БАРАБАС (30 квітня 2012, 10:56)
Жас

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вадим Сова написав:
Жас написав:

Як совковий підручник читаю. Участь італійського контингенту відіграла певну допоміжну роль в Іспанській Консервативній Революції, однак не настільки щоб називати усіх противників Республіки "фашистами", присутність радянських військових не дає ж нам права (та й навіть думки такої нема) називати республіканську армію "російською"?!! І Ви надзвичайно перебільшуєте роль анархістів в Іспанській Республіці 30-х років минулого століття, вони мали місце, однак не провідне.

Не тільки в совкових підручниках, а і більшості інших видань простежується приниження ролі анархістів в Іспанській революції або навіть спроби повністю про них не згадувати.Це і зрозуміло, для державників, будь-якого кшталту, анархізм -природний ворог.
Короткий історичний екскурс...
Ще на Женевскому конгресі антиавторитарного Интернаціоналу в 1873 г делегація Іспанії представляла, по їх твердженням, 300 000 членів( в данному випадку, я теж вважаю, що це було перебільшенням). Одначе, відомо що до 1882 році в Андалузії було страчено понад 27 000!!! членів анархістської ФТИР, в ході компанії бородьби проти террорестичної "Чорної руки", що свідчить про масовий характер анархо-руху.Такий обективний автор як ДЖ. Бренар відмічає, що в деякі періоди анархо-синдикалістського руху в 20-х роках минулого століття нараховувалось від 1 до 1,5 млн. членів, хоча і уточнює , що число стійких активістів було близько 200 000.
В часи Іспанської Республіки анархісти повністю контролювали Каталонію і Арагону, а під кінець і деякі інші райони та Мадрід.

Без матеріальної та організаційної допомоги Германії, Португалії та особливо Італії , путч 36-го взагалі був би неможливий.
Власне кажучи, події в Іспанії були пробою сил, репетицією перед Другою світовою.

Редаговано: Жас (03 травня 2012, 21:38)
Вектор

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 12:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Анархістів в Європі чекає та ж доля що і в Іспанській Републіці, чи то Гуляйполя в Україні. Шансів вижити майже нуль.

БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2012, 16:55 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

БАРАБАС написав:
і ще - прокоментуйте будь-ласка: http://jacob-public.livejournal.com/132839.html

Мені імпонує такий стиль поведінки.
Як це ? :))))

Це ж і є первісний (племінний чи родовий) націоналізм в найпростішому прояві. А націоналізм для Вас, за Вашими ж словами, є
Цитата:
не в меншій мірі тоталітарний ніж советська ідеологія.

Невже ж ви не бачите протиріччя з власними ментальними конструкціями ?

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2012, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
Як це ? :))))
Це ж і є первісний (племінний чи родовий) націоналізм в найпростішому прояві. А націоналізм для Вас, за Вашими ж словами, є
Цитата:
не в меншій мірі тоталітарний ніж советська ідеологія.

Невже ж ви не бачите протиріччя з власними ментальними конструкціями ?

Насправді до націоналізму, навіть в в найпростішому прояві, те що побачив антрополог, ніякого відношення немає.
Всі діти належать до одного єтносу.
От якби, ми умови єксперементу змінили ... Наприклад долучили, ще групу білих дітей і групу китайців і одержали б два варіанти:
1) Діти розділившись на ТРИ групки, взявшись за руки , побігли до корзини,( кожна група поборюючи одна одну), то такий стиль поведінки справді можна було б назвати - націоналізмом у нейпростішому прояві.
2) Всі діти перемішалися і взявшисьза руки побігли до корзини - інтернаціоналізм у нейпростішому прояві.
Мені більш подобаеться другий варіант. От і все. Ніякого протиріччя з "ментальними конструкціями" не бачу.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2012, 14:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:

Мені більш подобаеться другий варіант. От і все. Ніякого протиріччя з "ментальними конструкціями" не бачу.

З вами все ясно. Попри ваші потуги до фантазерства, мушу зауважити - сильно сумніваюсь, що тим дітям навіть спаде на думку хапати за руки білих і китайців аби разом бігти за фруктами, бо у дітей набагато гостріше, ніж навіть у дорослих, розвинуте відчуття "свій-чужий". Крім того, вочевидь, той антрополог був здивований такою поведінкою, бо саме у білих та у китайців він нічого подібного не зустрічав.
Втім, якщо вам цікаво всупереч елементарній логіці і людській природі, розвивати концепції, що є несумісні з сучасними (діючими) суспільними законами і практикою соціальних відносин, робіть краще це наодинці.

Бо мені вже набридло доводити очевидне.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2012, 18:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якби за день-два в группу ввести декілька білих дітей , то я впевнений ,що їх би взяли за руки. Хоч ви правильно підмітили, що ксенофобія, поділ на своїх і чужих, націоналізм має глибоке атавістичне, інстинтивне
походження. Тоді як риси притаманні людині є продуктом суспільного виховання.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2012, 19:01 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:
Якби за день-два в группу ввести декілька білих дітей , то я впевнений ,що їх би взяли за руки.

Не треба підміняти впевненість фантазіями. Поспілкуйтесь краще з дітьми в кримських сільських школах де одночасно вчаться українці і татари, або, ще краще, проїдьтесь теренами колишньої сересерії і попитайте про "інтернаціоналізм" десь на Кавказі або в Середній Азії. Та навіть поцікавтесь як з цим зараз в Німеччині чи у Франції.
А до того часу припиніть, будь-ласка, дурний флуд. Бо вже і так виглядаєте неадекватом.

ПовідомленняНаписане: 03 травня 2012, 21:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Флуд. Адміністрація.]
Липа

ПовідомленняНаписане: 06 травня 2012, 10:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жас написав:
Хоч ви правильно підмітили, що ксенофобія, поділ на своїх і чужих, націоналізм має глибоке атавістичне, інстинтивне
походження. Тоді як риси притаманні людині є продуктом суспільного виховання.

Вам, необхідно проводити свою агітацію на жидівських форумах, саме там найбільша ксенофобія і т.п. Ізраїль однозначно расистська держава.
Руками наших предків, створена ця країна, і не зрозуміло чому ми маємо ділитись своєю спадщиною, це те саме як би батько який важко працював все своє життя лишив би половину своєї хати циганам? Такого ніколи не буде, так чому це відбувається на державному рівні? І де б ми були як би Святослав, Хмельницький, Шухевич і Бандера були б толерантими мультікультурними геяфілами ( вибачаюсь за слова, які вже давно стали новими матюками)
Жас

ПовідомленняНаписане: 07 травня 2012, 14:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[ Низка образ учасників форуму, що перемішана з меншовартісним белькотінням. Перше і останнє попередження перед баном. Адміністрація. ]

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,