•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Пані чи " дєвушка " ?

Автор Повідомлення
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

верба написав:
МіхаельВітман написав:
А в моєї сапки вік поважний- більше ста років....тому і не вилазить. Імпотенція. :)

Сто років це раритетна річ. Використовувати таку сапку по призначенню - марнотратство.

А ще вила. В роботі-класна річ. Ковалі ще ті були. Надійна річ. Нещодавно на нових вилах зламався зубець. Так що хош не хош - а раритет прийдеться за призначенням використовувати. І імпотенція їм поки не загрожує...принаймі років ще на 1000 :)
сопілка

ПовідомленняНаписане: 05 жовтня 2013, 19:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жора Волин написав:
Шкода написав:
Поки від вас дочекаєшся якогось рішення,
я вже сама встигну 150 разів забити цвяха у дірочку .
І навіщо вам 150 цвяхів в одній дірочці ПАНІ Шкодо? ;)

Як приємно свободівці чогось навчилися якщо я правильно мислю.
Шкода

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2013, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

сопілка написав:
Жора Волин написав:
Шкода написав:
Поки від вас дочекаєшся якогось рішення,
я вже сама встигну 150 разів забити цвяха у дірочку .
І навіщо вам 150 цвяхів в одній дірочці ПАНІ Шкодо? ;)

Як приємно свободівці чогось навчилися якщо я правильно мислю.

Вам що цвяха бракує в якомусь місці? Наприклад,у тєм"ячку?

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2013, 03:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Дівчино, дай води напиться...(с) чому "дєвушка", а не "дівчина"?

На мою думку - старших за віком - пані... а серед молоді - "пані" - якось ріже вухо. Краще - дівчино.

Мені молодим помирати
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 13 жовтня 2013, 05:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Дєвушка"- це з москальської дєрєвні, добре хоч не: "дєвка".

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 10:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пані-звернення до заміжних,до не вданих-панночко,а дєвка-це та,що по при дорогу стоїть з припіднятою ногою))
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 11:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
панночко

ріже і слух і очі
не уявляю щоб так зверталися
навіть на ЗУ сомніваюсь що кажуть "панночка" :)
зі
між іншим пані в метрі і трамваї не їздять :)
і пани теж
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 11:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пропоную родинно-общинне звернення -
брате, сестре, але лише для антропологічно прийнятних типажів
для інших - громадянин і громадянка (громадяночка - якщо антропологічний тип не підходить але симпатичний)
вар. № 1 - брате (сестро), посунься, я зараз виходжу
вар. № 2 громадяночко, передайте дві гривні будь-ласка водієві
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

як варіянт до групового звернення - тягнибоківське "товариство"
"Товариство, посуньтеся, ще трьом треба влізти" (в маршрутці)
"Товариство, приготуйте проїздні, на лінії контроль"
"Товаришу, я за Вами займаю, а сам відійду на хвилинку за хлібом"
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Стосовно "панночи", то не знаю як зараз, а років десять назад, коли до нас приїзджали з західної частини України, то зверталися саме так.

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
Стосовно "панночи", то не знаю як зараз, а років десять назад, коли до нас приїзджали з західної частини України, то зверталися саме так.

можливо, але я чув таку термінологію виключно в творах славного сина українського народу Миколи Васильовича Гоголя
в реалі - не приживеться, як і "пані" з "паном"
хіба що по приколу
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гарно було б якби хоч на вчительок говорили "пані". Можливо, така собі, пані Наталя, після такого звернення посоромилася б говорити мовою і тоном тітки з базару.
Як на мене, то звучить пристойно: "пані вчителько", " пан вчитель", "пане професоре".

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 14:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Як на мене, то звучить пристойно: "пані вчителько", " пан вчитель", "пане професоре".

мабуть
в альтернативній реальності
цікаво було б вивчити аспекти вжитку термінології - все-таки це звернення носить певний клясовий присмак, тобто були пані, а були і не пані, тобто певний буржуазна шляхетність давала право бути панею і навпаки
сумніваюсь що сільські представники плебсу були панами і панями
ну яка прости Господи пані з мадам Янукович? Або колгоспник Ющенко, хоч і коріння у нього від гетьманів?
АК-74

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2013, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:

мабуть
в альтернативній реальності
цікаво було б вивчити аспекти вжитку термінології - все-таки це звернення носить певний клясовий присмак, тобто були пані, а були і не пані, тобто певний буржуазна шляхетність давала право бути панею і навпаки
сумніваюсь що сільські представники плебсу були панами і панями
ну яка прости Господи пані з мадам Янукович? Або колгоспник Ющенко, хоч і коріння у нього від гетьманів?

Колись у 90-х я був присутній при дискусії:"Пан чи не пан?"
І мене переконав аргумент, якщо ти у своєму житті сам собі пан,то і в очах оточуючих ти пан,а якщо в тобі холопська сутність,то як не крути ,а бидло і лишиться бидлом.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2013, 09:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
пан,то і в очах оточуючих ти пан,а якщо в тобі холопська сутність,то як не крути ,а бидло і лишиться бидлом.

якщо ти "пролєтарій" - то тисячу разів будеш вважати себе паном, але як був холопом, так і є
буржуазно-капіталістична система передбачає касту панів і холопів, і тисячу разів холопи будуть називати одне одного панами, суті це не змінить :)

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,