•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Васильківські "терористи"

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2012, 16:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Васильківських „терористів” 9 місяць незаконно тримають під вартою в жахливих умовах Лук’янівського СІЗО. Нагадаю їх(Сергія Бевза, Володимира Шпару, Ігора Мосійчука) звинувачують у підготовці теракту (підриву пам’ятника Леніну у Борисполі) і незаконному поводженні зі зброєю і вибухівкою. Справа явно сфабрикована.
Ми кожного дня чуємо про проблеми Багіні, і практично нічого не знаємо про справу Васильківців.

Ось недавні записи одного із них:
Цитата:
Хотів про це написати вчора але... Вчора я пережив два сердцевих напади і саме через це та фізичну втому (я не спав дві доби) події 7 травня я описую зараз. Як відомо 7 травня о 14.00 мало відбутись чергове судове засідання у справі так званих "Васильківських терористів" де я Сергій Бевз та Володимир Шпара фальсифікаторами з СБУ призначені підсудними. О 10.30 нас вивели з камер і помістили в із...ольоване приміщення на першому поверсі Лукянівського СІЗО (так звані бокси). В цьому приміщенні де відсутні вікна та вентиляція в цей момент вже знаходилось 200 - 250 вязнів. Майже всі палили. Через задуху та величезну кількість тютюнового диму дихати не було чим. Близько 13.00 прибув конвой і нас перевели в автозак. Коли автозак вже стояв перед воротами з СІЗО в тюрмі було оголошено тривогу. Причиною оголошення тривоги стала спроба самогубства одного з неповнолітніх вязнів який заплутався у власному житті. Під час тривоги згідно інструкцій ворота СІЗО не відчиняються і нам довелось близько години сидіти в розпеченому на сонці автозакі. Саме в цей час зі мною і трапився перший сердцевий напад. На очах у конвоя я вжив без води 4 сердцевих пігулки. Після прибуття в Києво - Святошинський суд Київської області нас помістили в камеру 2,5 на 4 метра без вікон де вже змаходилось до двадцяти вязнів. Знову ж таки майже всі палили і дихати не було чим. Коли нас завели в зал судових засідань ми почали виконувати державний гімн України. Не піднялися зі своїх місць пані прокурор (це при тому, що вона представляє державне обвинувачення) та свідки - українофоби які по суті справи нічого не свідчать, натомість поливають нас брудом. Після виконання гімну мама Сергія Бевза намагалась передати нам пляшку мінеральної води. Конвой відмовився бо їм заборонили нам передавати будь, що співробітники СБУ. Мені стало знову погано і я попрохав суддю викликати швидку допомогу. Лікарі швидкої встановили, що я не можу приймати участь в судовому засіданні. Через деякий час нас відконвоювали до СІЗО, де після обшуку нас знову закрили в душних боксах. Близько двох годин нас утримували в цій душогубці. Причиною як нам пояснили тюремники став візит до СІЗО омбусмена Валерії Лутковської. Після того як я повернувся до камери зі мною трапився другий сердцевий напад. Вживши ліки я не міг заснути до 4 ранку через сердцевий біль. Ось так у мене минув день між життям і смертю. Цирк в суді ледь не перетворився на смерть у СІЗО. Але завдяки Божій допомозі ЖИТТЯ ТРИВАЄ, ТОЧИТЬСЯ ВІЙНА!

Цитата:
ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ КОЛИМИ НАД БУХЕНВАЛЬДОМ У СІЗО. В цілому тихий, спокійний, вихідний день. Вихідний від обшуків, конвоїв та судів. Порадувала погода. В камері не душно. За останні дні вперше спав спокійно. Майже всі чергові працівники СІЗО зранку вже пяні. Одна така червонопика потвора прочитавши на моїй футболці напис "В Ідеї Нація міцна" почала волати "НКВД нє спіт. Мало вас фашистов мой дед с...трєлял. І я стрелять буду". Я зауважив потворі, що його стріляти не потрібно він незабаром і сам подохне від горілки. Мою турботу про його здоровя цей вертухай не оцінив і перервавши прогулянку мене знову кинули до смердючої камери. Сьогодні в мене апофеоз психозу з приводу всеохоплюючого совєтського піару на всіх телеканалах. Якщо так триватиме далі розібю телевізор. А так весь день читав роман Івана Багряного "Людина біжить над прірвою".

Редаговано: Шугай (14 травня 2012, 11:40)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 10:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Вчора в камері був обшук. Шукали заборонені електроприбори (електрочайник, електроплитку). Я обходжусь без цих благ тюремного побуту бо не бажаю принижуватись перед адміністрацією вимолюючи на них дозвіл. До того ж я вмію добре готувати домашні страви (борщ, супи, уху, смажанину, каші інше) на звичайному кипятильнику. Ще панам наглядачам не сподобалась наявність в мене консерв (це ті які зібрали люди в рамках акції "Сидять не ті!"), розчинної кави та туалетної води. Нащастя забрати ці "тюремні скарби" наглядачі не наважились. На виході один з прапорщиків помітивши на запясті моєї руки тризуб поцікавився: "невже я дійсно люблю Україну?". А почувши ствердну відповідь дуже здивувався. І чого б це?
Пані Луся

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 11:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Жах. І це по двадцяти роках незалежності. Нічого не змінилося…

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

читають, падлюки, дописи цього сайту, і вже трусять лук'янівку, щоб і слуху звідти не виходило.

ПовідомленняНаписане: 11 травня 2012, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Леонід написав:
читають, падлюки, дописи цього сайту, і вже трусять лук'янівку, щоб і слуху звідти не виходило.

Та їм "пофіг".
Там також бізнес. За кращу камеру -плати, за телефонні послуги - плати... До цього плати за кожний рік зменшення терміну від максимального до мінімально можливого по статті звинувачення, по зміні статті, до цього торгівля за відмову в порушенні справи.
Чим більше люди будуть знати про "порядки" і можливі утиски, тим більше "бабла вони накосять".
І навіщо їм країну піднімати в стан зайнятості кожного, хто тоді сидіти буде і приносити їм гроші по зрозумілим їм потоках?

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2012, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук написав:
ВІТАЮ УКРАЇНСЬКЕ ЖІНОЦТВО З ДНЕМ МАТЕРІ! Українські жінки, матері завжди були, є і будуть стовпом всього українства. Найголовніше призначення жінки дароване їй Господом це материнство, продовження роду. Саме завдяки матері ми зявляємся на світ, робимо перші кроки. Саме матері сіють в наші душі перші зерна честі, людської гідності, любові та патріотизму. З материнським молоком на генетичному... рівні нам передається любов до України, до рідної землі в обороні якої ми пізніше готові віддати життя. Саме завдячуючи українським жінкам, матерям безперервно підтримується кровно - духовний звязок між мертвими, живими і ненародженими українцями творячи цілу українську націю. Тяжко переоцінити роль матері в житті людини. Мати не зрадить, не кине а навпаки завжди, в саму тяжку хвилину підтримає і словом, і ділом. Перебуваючи у в'язниці, ще раз і з новою силою відчуваєш материнську любов і турботу. На жаль особисто я рано втратив маму і надзвичайно про це шкодую. Щодня пригадую її блакитні очі, теплий погляд і ті мудрі поради які Вона мені давала. Саме мамі я завдячую всіма, чеснотами що маю. В цей сонячний травневий день від щирого серця вітаю всіх українських жінок, матерів з святом. Зичу міцного здоров'я, любові та поваги діточок і чоловіків. Окремо з найбільшими вітаннями звертаюсь до моєї коханої дружини, мами моєї любої донечки Христинки. Люба, кохана, рідненька Гануся вір добро обов'язково переможе зло а правда переможе кривду. Я обов'язково здолавши всі випробування повернусь до дому і Бог обов'язково дарує нам омріяного синочка. Зі святом тебе кохана! Зі святом всіх українських матерів!

Сьогодні о 12 годині відбувається чергове судове засідання.

Ігор Мосійчук написав:
Сьогодні знову їду в цирк. Вистава під головуванням судді Юрія Бурбели і назвою суд над "Васильківськими терористами" почнеться о 12.00 в Києво - Святошинського суду Київської області. Наші захисники заявлять відвід судді Бурбелі який він звичайно відхилить. Хіба можна себе рідненького відводити, ще й на передодні спроби отримати пожиттєвий статус. Знову нас спробують взяти на поруки народні деп...утати України і депутати Васильківської міської ради. Знову суддя Бурбела залишить нас за ґратами бо так велять йому фальсифікатори з СБУ. І нарешті суддя Бурбела через перекладача спробує допитати свідка сталініста В. Шестакова який за завданням СБУ поливатиме нас брудом але по суті справи свідчити не буде. ЖИТТЯ ТРИВАЄ, ТОЧИТЬСЯ ВІЙНА!
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2012, 02:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А,взагалі,я б на місці адмінів на головній сторінці створив розділ,ну,наприклад,свободівці-жертви репресій,чи якийсь такий і там були б світлини хлопців і короткий опис,кого і за що затримали.Це було б принаймі чесно,відносно них,бо якщо не в змозі їх підтримати й захистити,то хоча б зробимо їх героями.Кожен зміг би зайти і подивитись скільки і кого запроторили за грати і що робиться.А то десь по закамарках згадуємо про них.Хтось чужий зайде і відразу бачить-стільки-то переслідуються владою,а значить дійсно боряться.

Слава Україні!
Шугай

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2012, 13:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Суд над "васильківськими "терористами" 14.05.2012. Суддя Ю.С. Бурбела прийняв рішення допитувати свідків обвинувачення у закритому режимі. Родичі підсудних і самі підсудні відмовляються залишити зал. Конвой силою витягає їх із клітки.

http://www.youtube.com/watch?v=Riho0VPCQ9Y

Ігор Мосійчук написав:
Вчорашні дії громадянина Юрія Бурбели який покищо працює суддею Києво - Святошинського суду Київської області мене не вразили а шокували. Внутрішньо я був готовий до суддівського безпрєдєлу. Я припускав, що вчорашнє судове засідання стане суцільним порушенням кримінально процесуального кодексу. Але я навіть подумати не міг, що громадянин Бурбела який тимчасово виконує функції судді і виносить рішення та вироки іменем України під час виконання державного гімну сидітиме, длубатимеця в носі і нервово хіхікатиме. А вже черєз декілька хвилин винесе попередження підсудним, їхнім захисникам та всім присутнім за виконання державного гімну Укаїни. І на, що ж розраховує цей громадянин?
Гапон

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2012, 19:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Можливо сподівається на довічне "царювання" ПРдунят.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2012, 09:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук написав:
Звертаюсь з пропозицією до тих хто нас ( так званих "Васильківських терористів") підтримує і поділяє наші погляди. Є думка за день до початку або і в день початку ЄВРОчемпіонату з футболу розбити протестне наметове містечко під Києво - Святошинським судом. Це дасть можливість націоналістам не тільки приводячи до табору іноземців розповідати на конкретному прикладі про українське кривосуддя а й мат...и свій штаб під відкритим небом організовуючи акції протесту під відкритим небом. Які акції? Наприклад перекриття траси Київ - Бориспіль. Або організація антирежимних флеш мобів в фан зонах та місцях проживання іноземців. І звичайно акції протесту на НСК "Олімпійський". Пропоную обговорити ці та інші пропозиції по акціях протесту під час ЄВРО. В нас немає коштів на організацію цих акцій але разом з однодумцями ми зможемо багато. Я вірю! А Ви?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 29 травня 2012, 12:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук написав:
Сьогодні поки що суддя Юрій Бурбела перевершив сам себе. В суд мене не конвоювали і навіть не поцікавились моєю згодою на те, щоб мене захищав той чи інший адвокат. Коли моя дружина заявила Бурбелі, що я захищатиму себе сам то воно посміхнулось і заявило, що цього не буде і воно призначить мені державного (читай СБУшного) адвоката. Поки воно викликало цього адвоката моя дружина уклала угоду про мі...й захист з одним з адвокатів "Святошинських робінгудів". Після перерви здивований Бурбела змушений був окрім державного адвоката допустити і мого нового адвоката. Звичайно адвокати попросили оголосити перерву і надати їм можливість зустрітись зі мною і ознайомитись з матеріалами справи. Бурбела сказав, що знайомитись з матеріалами справи адвокати будуть в перерві між засіданнями. Мій новий адвокат з цим звичайно не погодився і як результат оголосив два відводи Бурбелі які той звичайно відхилив. Оце тепер чекаю коли воно усуне і цього адвоката...
Шугай

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2012, 11:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: Сьогодні о 12.00 суддя (тимчасово) Бурбела розпочне головування в черговому акті циркової вистави під назвою процес над так званими "Васильківськими терористами". Мене в цей цирк не доставлять адже Бурбела позбавив мене права на захист видаливши з залу суду чи то пак цирку до винесення нам вироку. Окрім цього в порушення всіх законів, без моєї згоди Бурбела призначив мені "мусорського" адвоката. Ц...ей громадянин до мене в СІЗО не прийшов, моєї згоди на свою участь в моєму захисті не питав а сам активно знайомиться з матеріалами нашої кримінальної справи. Натомість вчора мене відвідав адвокат Олег Веремеенко з яким моя дружина і я сам уклали угоду на мій захист. Так от йому суддя не надає можливості знайомитись з матеріалами кримінальної справи по нашому обвинуваченню. Я звичайно написав заяву про відмову від "мусорського" адвоката але Бурбелі чхати на мої заяви і на закони України. Сьогодні в цирк імені Бурбели буде доставлено моїх побратимів Сергія Бевза та хворого Володимира Шпару. До слова адвоката Володі в суді сьогодні не буде. В нього інша справа в іншому суді яка була призначена раніше. Переконаний злочинцю Бурбелі чхати на це все і він в порушення моїх та Володі прав на захист почне допит свідка а також спробує усунути від участі в справі мого адвоката Веремеенка. ЖИТТЯ ТРИВАЄ ТОЧИТЬСЯ ВІЙНА!
Шугай

ПовідомленняНаписане: 31 травня 2012, 11:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: Недавні події в Броварському суді де антинародний режим намагається засудити до довічного увязнення Героя України Віталія Запорожця показали, що обєднавшись українська громада може активно протистояти цьому режиму. Сьогодні все Київське СІЗ0 з захопленням слідкувало за подіями в Броварському суді. Особливо мені сподобалась пані Тетяна в кріслі головуючого судді. Взагалі дівчата з Братства св. Лук...и були на висоті. Мене чесно потішила активність в залі Броварського суду пані Євгенії Соцької з Василькова. За це я їй навіть пробачаю, що Вона свого часу добровільно пішла давати покази до СБУ в яких негативно характеризувала підсудних у справі так званих "Васильківських терористів". Переконаний, що тільки відкинувши внутрішні суперечності націоналісти зможуть знищити систему і перемогти антинародний режим. Боротьба триває! Слава Україні! Слава Віталію Запорожцю!

http://www.youtube.com/watch?v=3KJ64tDjMbQ
Шугай

ПовідомленняНаписане: 01 червня 2012, 11:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: Вчора мене здивував суддя злочинець Бурбела. Вчорашнє засідання у справі так званих "Васильківських терористів" було перенесено через відсутність захисника підсудного Вови Шпари, який в цей час перебував в іншому судовому засіданні. На диво Бурбелині помічниці надали право моєму адвокату знайомитись з матеріалами нашої кримінальної справи. В той же час злочинець Бурбела не побажав усунути із справ...и "мусорського" адвоката залученого ним нібито для мого "захисту". Під час коротесенького засідання по залу суду бігала СБУшна криса з відеокамерою знімаючи адвокатів. І це в той час коли злочинець Бурбела зробив судові засідання закритими та заборонив відеозйомку у залі суду. В той же час двері суду "надійно" охороняли маски шоу. Серед них були і Грифони помічені вчора під час бійки в Броварському суді. Охорона на дверях поводила себе перелякано. Мабуть боялась появи Лисиці і К.))) Принаймні вони про це шипотілись між собою. Чергове судилище над так званими "Васильківськими терористами" злочинець Бурбела призначив на 7 червня. Для нас це велика нагода в переддень ЕВРО 2012 показати іноземцям звірину суть українського кривосуддя.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 03 червня 2012, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: Вчора мені стало відомо, що Апеляційний суд Київської області прийняв до розгляду скаргу мого захисника Оксани Мельник на ухвалу злочинця Юрія Бурбели, щодо її усунення від мого захисту і моє видалення із судової зали до закінчення слухання справи по суті. Апеляційний суд зобовязав злочинця Бурбелу передати йому нашу справу для розгляду скарги. Так як це рішення Апеляційного суду прийнято 29 травня то цим і пояснюється вміняєма поведінка злочинця Бурбели 31 травня в судовому засіданні по так званій справі "Васильківських терористів".

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,