•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Васильківські "терористи"

Автор Повідомлення
Шугай

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 11:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: НЕДОТОРКАНІ ПРИЗНАЧИЛИ ГРОМАДЯНИНА БУРБЕЛУ СУДДЕЮ НА ПОЖИТТЄВИЙ ТЕРМІН Вчора Верховна зРада, спокійнісенько без жодних заперечень призначила суддею на пожиттєвий термін громадянина Бурбелу який розглядає в Києво Святошинському суді кримінальну справу так званих "Васильківських терористів". Розглядає він цю справу з усіма можливими порушеннями законів. Зрозуміло, що більшість голосувавших за... Бурбелу нардепів входять до провладних фракцій або являються тушками. Ті ж декілька опозиційних депутатів які проголосували за Бурбелу зробил це не знаючи за кого вони голосують. Це свідчить про якість роботи цих народних обранців. Питання інше. Де були інші опозиціонери? З повідомленнь ЗМІ стало відомо, що в цей час опозиціонери ділили посади в обєднаній опозиції. Ось так недоторкані провладні нардепи при мовчазній згоді своїх колег від опозиції вчора засудили нас за сфабрикованою СБУ справою. Зараз Бурбелі залишилось лише визначити терміни нашого увязнення. І голосуй за них після цього?
Шугай

ПовідомленняНаписане: 10 червня 2012, 23:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: ПРО ПРАВОЗАХИСТНУ ДІЯЛЬНІСТЬ В УМОВАХ УВ'ЯЗНЕННЯ Чим увязнена людина може займатись в СІЗО? Кримінальники грають в карти на гроші і дуже часто звертаються до рідних з проханням погасити картярський борг. Були випадки коли вязнів які не змогли розрахуватись за картярським боргом інші вязні позбавляли чоловічої гідності. Кримінальмики п'ють чефір (надто міцний чай), від чого їхні обличчя стають ...темними, масово випадають зуби. Більшість вязнів цілими днями зомбуються дивлячись телевізор. Я та мої побратими по справі так званих "Васильківських терористів" Сергій Бевз та Володимир Шпара в карти не граємо, чифір не пємо а по телевізору дивимось лише випуски новин. Свій вільний час ми як правило витрачаємо на читання книг, гру в шахи та спілкування з Богом. Окрім цього я ще займаюсь правозахистною діяльністю. Допомагаю адекватним вязням чия вина сумнівна складати скарги, заяви, клопотання по їхніх кримінальних справах. Маю перші успіхи. За підготовленим мною клопотанням звільнено на підписку про невиїзд мого співкамерника Артура і все це всупереч рекомендаціям його адвоката. Цей батько чотирьох дітей з Вишгорода потрапив в ДТП де другою стороною була впливова високопосадова особа. Найгуманніший український суд чотири роки розглядав цю справу і вирішив засудити Артура до шести років позбавлення волі. Апеляційний суд Київської області, розглянувши апеляційну скаргу в цій справі вирок скасував і направив її на повторний розгляд у суд першої інстанції. А Артур був звільнений на підписку про невиїзд і повернувся до родини у Вишгород.

Інший мій співкамерник Борис з Вишневого звинувачувався в крадіжці з підприємства десяти кілограмів міді. Він з дружиною ростить двох маленьких дітей. Родина бідна і оплатити адвоката немогла. Більше того суд пропонував звільнити Бориса під заставу але родина не знайшла на це коштів. Але дякуючи Богу, моїм порадам та відповідно підготовленим мною клопотанням Борис отримав так званий умовний термін і зараз перебуває в родинному колі. Але є категорія справ де я ніколи і нізаяких обставин вязню допомагати не буду. Ось наприклад сьогодні за допомогою до мене звернувся вязень з сусідньої камери. Це нігер з Нігерії якого обгрунтовано звинувачують в контрабанді наркотиків з Таджикістану і Афганістана. Нігер який є батьком пяти дітей від українки і протягом пятнадцяти років нелегально проживав в Україні хоче, щоб не проводили його ектрадицію до Таджикістану і надали йому статус біженця в Україні. Ось таке клопотання стосовно цієї особи, не зважаючи на його дітей я складати ніколи не буду. І можете мене після цього назвати расистом але допомагати цьому нігеру я не буду.

Я привів лише декілька епізодів мого тюремного життя. А таких епізодів трапляється декілька на день. Я їх старанно занотовую і мрію написати книгу під робочою назвою "Сповідь Васильківського "терориста" куди увійдуть не тільки мої та побратимів спогади а і вірші написані мною в Лукянівському СІЗО.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 11 червня 2012, 11:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: ЕВРО І РЕПРЕСІЇ Сьогодні збірна України з футболу зіграє свій перший матч в рамках ЕВРО 2012 з футбольною командою Швеції. Дивитись я цей матч буду по телевізору в смердючій камері Лукянівського СІЗО куди мене запроторили за сфабрикованою справою так званих "Васильківських терористів". Був би я на волі, обовязково пішов би дивитись цей футбольний матч на Олімпійський стадіон. А так ... Окрім... великого футболу сьогодні в Києві відбудеться два політичних судових процеси. О 10.00 Печерський районний суд Києва продовжить судити Ганну Сінькову (Лисицю) за смаження яєшні на вічному сатанинському вогні. О 12.00 Києво Святошинський районний суд Київської області судитиме так званих "Васильківських терористів" (Сергія Бевза, Володимира Шпару і мене). Мене на суд не повезуть а тому я дивитимусь футбол і недивлячись ні на, що вболіватиму за збірну України!
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 14 червня 2012, 13:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Треба було в терористи людей правильної національності брати. Відразу би весь світ затарахтів би.

Ось як Давід Крамер захищає своїх "Тимошенко" і "Луценка"

http://www.unian.ua/news/509221-direktor-freedom-house-kaje-scho-evro-moje-stati-soromom-dlya-yanukovicha.html
Шугай

ПовідомленняНаписане: 15 червня 2012, 12:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мосійчук: НА БАТЬКІВЩИНІ ЯНУКОВИЧА В ЄНАКІЄВО АКТИВІСТИ ОРГАНІЗАЦІЇ "ПАТРІОТ УКРАЇНИ" АТАКУВАЛИ ФАРБОЮ ОФІС ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Цими днями група активістів Організації "Патріот України" атакували фарбою офіс "Партії регіонів" на батьківщині Президента України Віктора Януковича в місті Єнакієве Донецької області. Нажаль троє активістів Єнакієвського осередку Організації "Патріот України" були затрима...ні правопохоронними органами. Проти затриманих порушена кримінальна справа по статті хуліганство. В порушення кримінально процесуального кодексу затриманих допитували оперативни СБУ. Хоча стаття хуліганство під юрисдикцію СБУ не попадає. Допити проходять з усіма можливими порушеннями і звичайно без адвокатів. Звертаюсь до всіх друзів з проханням якнайширше поширити цю інформацію. Цим ви допоможете українським патріотам яких пресує антинародний режим. Події в Єнакієві засвідчують, що спротив режиму поширюється на всю територію України в тому числі рідне Януковичу Єнакієве
Шугай

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2012, 19:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Виродки вирішили "перекрити повітря" одному із "Васильківських терористів":

На сьогоднішньому засіданні, як повідомив мені один із захисників, суддя Бурбела розглянув клопотання Мосійчука про відмову від послуг адвоката Дідори – і відхилив його. Тобто – класичне порушення права на захист.

Далі клопотання подала прокурорка. Вона заявила, що сторона обвинувачення провела оперативно-розшукові заходи і встановила, що Мосійчук у Лук’янівському СІЗО нібито користується телефоном та Інтернетом. Вона не навела жодних доказів цього, але суддя Бурбела постановив перевести Ігоря Мосійчука до Березанського СІЗО. Березань – місто на Київщині, там є колонія, вочевидь, кажуть адвокати, там є й СІЗО або якісь камери попереднього утримання. Захисники, звісно, були проти цього, бо це ускладнить їхнє спілкування з підзахисним, але суддя Бурбела звично на це не зважив.

http://www.bilozerska.info/?p=8224
Шкода

ПовідомленняНаписане: 18 червня 2012, 19:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугаю, ну я не знаю що тут дописати...
Мені і так дуже боляче за всих людей які загинули,
яких страшно катували у всі століття вороги на нашій
власній землі.
Ну що тут пояснювати, всі все знають,
у мене сердце крається , за ті муки яки прийняли люди,
щоб я зараз спокійно тримала синє-жовтий прапор.
Я кажу від серця, і запам"ятай мене такою,Шугай.

ПовідомленняНаписане: 21 червня 2012, 01:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олена Білозерська: 21 червня 2012 р. о 12.00 біля офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбудеться акція з вимогою не допустити фізичного знищення політв’язня та журналіста І. Мосійчука.
Напередодні 18 червня 2012 р. суддя Бурбела прийняв рішення перевести підсудного І. Мосійчука із Київського СІЗО в Березанську колонію. Прокурор повідомила про те, що начебто встановлено, що Мосійчук користував...ся мобільним телефоном та Інтернетом в Київському ізоляторі. Жодного доказу, який би це доводив, вона в суді не надала!
Якщо факт порушення режиму в СІЗО встановлено, арештованих можуть покарати, перекинувши хіба що до карцеру чи у камеру посиленого контролю. Але аж ніяк не вивозити в колонію суворого режиму, де відбувають покарання злочинці.
Захист та рідні І. Мосійчука вважають, що це робиться з метою посилення морального та фізичного тиску на підсудного.

Раніше І. Мосійчук був видалений із залу суду до кінця розгляду справи. Також було усунуто 2 адвокатів. Суддя призначив Мосійчукові нового захисника А. Дідору. Підсудний відмовився від послуг цього адвоката, бо не довіряє йому. Однак, суддя, грубо порушуючи право Мосійчука на захист, постановив, що п. Дідора продовжуватиме захищати його в суді.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 23 червня 2012, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

21 червня дружини і друзі так званих «васильківських терористів» пікетували офіс омбудсмена Валерії Лутковської, вимагаючи, щоб Ігоря Мосійчука не переводили до Березанської колонії і щоб було дотримане його право на лікування та захист.
http://www.bilozerska.info/?p=8298
Адміністрація
ВО Свобода
ВО Свобода

ПовідомленняНаписане: 24 червня 2012, 19:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Допис переміщено із теми: http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=14483

Олесь Вахній: Розмова напередодні етапування Ігоря Мосійчука: 18.06.12., суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Бурбела Ю. С. ухвалив рішення про переведення Мосійчука Ігоря Володимировича для подальшого утримання під вартою до СІЗО Березанської виправно-трудової колонії №85. Випадок нетиповий для України хоч-би тим, що судовий розгляд кримінальної справи відносно Ігоря якого звинувачують в спробі підірвати пам'ятник Леніну в м. Бориспіль Київської області, ще не скінчився.
Доки відбувається паперова тяганина (рідні оскаржують без перебільшення ідіотське рішення челядника постокупаційної адміністрації) й очікування етапу, Ігор погодився відповісти на кілька запитань.

Вітаю! Друже, як здоров'я? Літня жара в камері не допікає?
-Спека звичайно велика. Задуха. Проте я в “трійнику”, тож до найгіршого ще далеко. Пару днів тому, мене обстежив лікар медичної частини СІЗО, й повідомив що я потебую лікування в закладах Міністерства Охорони Здоров'я. Саме про це він пообіцяв повідомити Уповноважену з Прав Людини Валерію Лутковську, чиї представники відвідували мене та інших підсудних у справі так зв. “васильківських терористів”. А взагалі, через задуху в мене почастішали серцеві напади.

Кілька тижнів тому, суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Юрій Бурбела, прийняв рішення про видалення тебе з судової зали до кінця судового розслідування. Які тому причини? Здається ти не перекривляв його, не показував непристойних жестів й не вдавася до актів “зневаги суду”.
-Формальною причиною тому є виконання державного гімну України напередодні кожного судового розслідування, а також вітання через грати з дружиною. Реальною ж причиню вважаю особисту неприязнь Юрія Бурбели до мене. В часі процесу я неодноразово вказував йому на порушення вимог КПК (Кримінально-Процесуального Кодексу) яких він припускався. Ще однією причиною є мої стосунки з колегами Бурбели міста Василькова. За моїм депутатським запитом було повернуто інвесторам квартири які загарбали двоє суддів Васильківського міськрайонного суду. Ще один, через ряд моїх публікацій та звернень подав у віставку. Бурбела навіть не приховує того що прагне будь-що ув'язнити мене.

18.06.12., суддя Бурбела задовольнив клопотання прокуратури про переведення тебе з Київського СІЗО до іншого ізолятора. Які тому причини?
-Прокуратура не навівши жодних доказів звинуватила мене (і це в часі моєї відсутності в судовій залі) в порушенні режиму утримання. А саме в користуванні мережею Інтернет та мобільним зв'язком.

Розумію що згідно практикованого нині, прийнятого ще в 1960р. КПК, прокуратура зобов'язана підтримувати висунуте або видумане органами досудового слідства обвинувачення. Проте читаючи інформаційні повідомлення про хід судового розслідування, дохожу висновку що дії прокуратури заходять набагато далі “підтримки обвинувачення”. Поділишся своїми думками з приводу її такої упередженості?
-Справа в тому, що ані прокуратура, ані суд в нашій справі нічого не вирішують. Від самих початків і донині, вона фальсифікувалася і надалі фальсифікується співробітниками СБУ. Вони не можуть змиритись з власною непрофесійністю та безпорадністю яку вони допустились в часі “формування доказової бази”.

Доречі, з згаданих вище звітів, довідався що заступник прокурора цікавився в тебе фактом знайомства зі мною. Невже це злочин?
-Я знайомий з тобою вже близько 20 років. Ніколи цього не приховував і не цурався. Воно ні для кого не є таємницею. Так само як не є таємницею й причини мого, Сергія Бевза й Володимира Шпари арешту. Я не лікар, і з цієї причини не можу коментувати параноїдальний стан обвинувачення.

Гаразд. Причина упередженості прокуратури зрозуміла. Вона бездумно виконує замолення СБУ. Але ж нині, в Україні мало не на кожному кроці репетують про незалежність судів й суддів. Ти її відчуваєш?
-Ні, не відчуваю. Навпаки, стверджую, що суддя Юрій Бурбела повністю залежний від працівників СБУ, які напередоні кожного засідання відвідують його кабінет й дають консультації з приводу ведення судового розслідування.

Ти подавав клопотання до суду з проханням дозволити брати участь в подальшому судовому розслідування? Гадаєш, задовільнять?
-Вже відмовили.

Факт упередженості прокуратури й суду по вашій справі нині ні в кого не викликає сумніву. Ти морально готовий до того, що впродовж кількох місяців доведеться бути цілком ізольованим від рідних, спільнообвинувачених Володимира Шпари й Сергія Бевза, й побачити всих лише в часі виголошення складеного швидше за все ще до початку судового розслідування вироку?
-Цілком готовий. Запевняю: системі не вдасться зламати мене ні за яких обставин.

Останнє питання. Менш ніж за рік за гратами опинились значна кількість керівництва та активістів “Патріоту України”. Тобі не здається що висунуте тобі, Володимиру Шпарі й Сергію Бевзу обвинувачення, напад на офіс “ПУ” в Харкові, в наслідок якого за гратами опинились Володимир Білецький, Ігор Михайленко та Віталій Княжевський, порушення кримінальної справи й арешт Євгена Кравчуна який виконував обов'язки голови Харківського осередку “ПУ”, спроба арешту його наступника Вадима Герасименка, є актом цілеспрямованої ліквідації опозиційної режимові організації?
-Я в цьому глибоко переконаний. Спочатку система розгромила УНА-УНСО, потім позасистемних “автономних націоналістів” і “скінхедів”, більше року тому було завдано удару ВО “Тризуб”, нині надійшла черга й до “Патріоту України”.

Ігорю! Зичу тобі сталевого здоров'я, наснаги, принциповості й перемоги.
-Слава Україні!
Розмовляв — Олесь Вахній
Шугай

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 15:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олена Білозерська: Як повідомив мені щойно громадський активіст Олесь Вахній, сьогодні близько 18-ї вечора з Лук’янівського СІЗО забрали "васильківського "терориста" Ігоря Мосійчука і вивезли у невідомому напрямку. Імовірно - у Березань, адже туди ще кілька засідань тому розпорядився етапувати його суддя Юрій Бурбела. Родичі підсудних намагалися не допустити етапування Ігоря, навіть зустрічалися з омбудсменом. Схоже..., це нічим не допомогло.

Подробиці, які розповів Олесь Вахній: по Мосійчука прийшли троє охоронців і кінолог з собакою і замовили його на вихід з речами. Йому стало погано, він покликав лікаря. Лікар прийшов, але, навіть не оглянувши Мосійчука, сказав, що той здоровий і може їхати. Ігор не хотів їхати, його скрутили і вивезли силою.
Оскільки етапи майже ніколи не бувають так пізно ввечері - схоже, Ігоря відправили спецетапом, у бобику.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 27 липня 2012, 00:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сьогодні мого чоловіка Ігоря Мосійчука етапували в колонію №85 м.Березань.Покидьки есбеушники та цей злочинець та кат Бурбела зробили злочин проти людини позбавивши його лікування, та для того щоб продовжити над ним тортури.Прошу всіх не байдужих підтримати мого чоловіка та нашу родину. Успіх-це ще не крапка,невдача-це ще не кінець,єдине,що має значення-це мужність продовжувати боротьбу!!! Слава Україні !!!
Ганна Мосійчук - 25.07.2012
Шугай

ПовідомленняНаписане: 19 серпня 2012, 20:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Олена Білозерська:

АНОНС КОМІТЕТУ ВИЗВОЛЕННЯ ПОЛІТВ’ЯЗНІВ:

Друзі! 23 серпня Комітет визволення політв’язнів проведе акцію на захист репресованих окупантами активістів і керівників ВМГО "Патріот України". Саме в цей день, рік тому, СБУ розпочала репресії проти цієї організації, які не припиняються й дотепер. Це справа так званих "васильківських терористів". Влаштовуються провокації, порушуються "висмоктані з пальця" кримінальні справи, застосовуються незаконні методи дізнання. Але це не зупиняє "патріотівців", вони і у в’язниці не здаються, пишуть, говорять, ідуть на вибори, змагаються за нашу УССД. Наше ж завдання - їм допомогти, бо каток репресій не зупиняється, і в ролі "терориста" може опинитись кожен з нас - тільки за те, що любить Україну.

Отже, 23 серпня о 13:00 закликаємо всіх прийти до будівлі СБУ за адресою: м.Київ, вул. Володимирська, 35. Там відбудеться акція "1 рік в катівнях системи". Вимоги акції: припинити репресії і звільнити всіх політв’язнів. Не будь байдужим - підтримай патріотів. Разом ми - сила!!!

Координатор КВП Микола Коханівський (097) 496-45-04

АНОНС ВО "СВОБОДА":

23 серпня 2012 року Всеукраїнське об’єднання «Свобода» проведе акцію на підтримку «Васильківських терористів». Цього дня виповниться рівно рік, як Володимир Шпара, Ігор Мосійчук та Сергій Бевз, який є членом ВО «Свобода», перебувають в ув’язненні по сфабрикованих звинуваченнях у підготовці теракту у Василькові.
Акція розпочнеться о 13:00 біля Центрального управління Служби безпеки України по вулиці Володимирській, 35, біля станції метро «Золоті ворота».

Прес-служба Київської міської організації ВО «Свобода»
Шугай

ПовідомленняНаписане: 15 січня 2013, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ігор Мірошниченко про "васильківську справу"
http://www.youtube.com/watch?v=0nMrLFCSJDo

Андрій Іллєнко
http://www.youtube.com/watch?v=RGlM-8sUEgg
верба

ПовідомленняНаписане: 23 серпня 2013, 18:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А хлопці досі сидять.
Олена Білозерська. «Васильківська справа». Суд 7.08.2013. Оголошення висновків експертів (конспект суду). http://bilozerska.livejournal.com/751668.html

Цікаві матеріали.
В вилученій СБУ "компроментуючій інформації" листівці " Патріот України" інформація мала стати для СБУ питаннями професійної діяльності, а не як доказ злочину.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,