•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

9 травня -сучасна ФСБешна міфологія і псевдоХерої

Автор Повідомлення
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2012, 14:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

АК-74 написав:
Іван_Київ написав:

Хіба з точки зору радянської імперії це було не правильне придушення?

Так з чиєго погляду ви дивитесь на історію?
Закінчуйте свою ФСБшну пропаганду
Ні, високо взяли. Бачно почерк "Секурітате" та "Штазі", агент не знає що їх вже не існує.

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2012, 14:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:
Так з чиєго погляду ви дивитесь на історію?

З погляду здорового глузду насамперед.
Ну і поменше всіляких табу і брехливого сорому. Я не розумію коли при згадуванні Гітлера або Муссоліні починають у декого трястися руки, і він починає верещати про Голокост і німецькі злочини проти людства вимахуючи червоним прапором. Але ви ведете себе так само коли мова йде про СРСР

Якраз я можу сказати ,що за Радянської системи будувались дороги, навіть по селам,ну а тепер їх навіть не ремонтують(Міжгірря не рахую),в медицині не було стільки апаратури,але попадати в лікарню було тоді не страшно,але це рівень соціального захисту в той час і в нашому алігархічно-феодальному суспільстві,хоча ставити в плюси комунякам ,що вони проводили електрику чи асвальт по селам дурість,тому що рівень соціального захисту навіть у тих самих чехів був вищий,це був виклик епохи,виклик прогресу,за яким союз всеодно не встигав,а щодо афганців...
УНСОвці добровільно і свідомо йшли на війну в Абхазію чи Придністров"я, а Афган це болюча рана для тих чиї родичі у віці 18-20 років,не встигнучи пожити ,покохати ,приїхали в цинку з виконання інтернаціонального обов"язку, та- вони герої, але їх життя залежало від примх дядів у високих кабінетах, які не цінували ні їх життя не всіх решта, іна жаль нічого в нашій державі не змінилося...
А щодо чехів, купіть тур до Праги, походіть ,помахайте червоним прапором,покричіть ,що ви нащадок тих ,що були там танками у 68 і не збираєтесь посипати голову попілом,може вам стане легше.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2012, 15:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
помахайте червоним прапором,покричіть

Нє, махати прапором і кричати - то не моє :)
Цитата:
хоча ставити в плюси комунякам ,що вони проводили електрику чи асвальт

Погоджуюсь, але все пізнається в порівнянні.
В союзі ми пацанами ходили на фотогурток і возилися з хімікатами намагаючись досягти того, щоб на фотопапері проявилася світлина з твоєю пикою, збирали радіо, яке без елементів живлення ловило якусь дурнувату радіостанцію, і це було чудо, зараз підлітки як не курять травку, то п"ють пиво, або сидять в інтернеті за порнухою, я не кажу що зараз немає толкових, або тоді не пили (хоча скажу, якби спіймали в школі з пивом, то був би шкандаль на увесь район, а шо таке трава і шо її можна курити - таки ні, не знали) - але мова іде про залальні ТЕНДЕНЦІЇ. І те що Україна в першій трійці по дитячому алкоголізму - досить красномовний факт.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2012, 15:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
які не цінували ні їх життя не всіх решта, іна жаль нічого в нашій державі не змінилося...

хочете сказати це якась дикунська радянська забаганка і в інших країнах по другому? Та завжди так було і у всі часи.
Якби Вам у 1991 сказали що незалежність буде коштувати 6 мільйонів життів, буде демографічна криза, епідемія сніду і туберкульозу, доведеться пожертвувати атомною зброєю і армією, пройти через бандитські 90-ті а в результаті Президентом через 20 років стане зек з неповною середньою освітою то Ви проголосували б за збереження СРСР?
Думаю ні
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 06 липня 2014, 00:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Советские "освободители". Массовые изнасилования и убийства детей.

https://www.youtube.com/watch?v=feieP1xxeRk#t=165

http://www.xliby.ru/istorija/neizvestnye_liki_voiny/p5.php
Горе переможеному....
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2015, 13:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://patrioty.org.ua/nu-nasilovali-i-chto-rosiyskiy-veteran-rozkazav-yak-gvaltuvali-nimetskih-divchat-i-zhinok-pid-chas-viyni-video/

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,