•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Що таке " українська нація " ?

Автор Повідомлення
Наталля Петрівна

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2014, 14:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вільний вітер написав:

на це ніхто не хоче дати відверту відповідь ,чому ,та тому ,що прийдеться пояснити як Русь перетворилася на Україну .

А для чого давати відповідь на це запитання??? Яке це має значення?

Все в світі розвивається змінюється. нема нічого вічного.

Важливо одне - на цій землі 10 тисяч років тому назад жили люди і зараз живуть їхні потомки тут. Змінювалась назва країни, племені, річок, міст, одні зникали, інші народжувались. І не має значення як вони називались і як ці назви утворювались і знакали.

На даний час є факт - є країна Україна в її нинішщніх кордонах і є нація - українці. До речі саме поняття нація з"явилось лише два століття тому і кожна нація переживає СВІЙ час розвитку і СВІЙ шлях розвитку. А зараз настав час української нації. Все решта не важливо.

І ще хочу добавити. що російян і російськомовних не 1/3. Росіян в Україні лише 14%, а не 30. Громадян, які рідною мовою вважають українську в Україні 70%. 20% громадян вважають рідною - російську. І 10% громадян вважають рідною однорчасно українську і російську.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2014, 15:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
10 тисяч років тому назад жили люди і зараз живуть їхні потомки тут

круто
я наприклад не знаю де жили мої предки 200 років тому, за часів Наполеона
А до часів Хмельницького може прослідкувати рід хіба що Віктор Ющенко
це якісь 400 років тому
а деякі несвідомі вчені взагалі говорять що колись тут жили якісь іраномовні сармати
років 1500 тому кочові напівдики племена бродили
нажаль жодних докУментів не залишили
уже мовчу про готів і гунів
пів сучасної України було під османською імперією
але я вірю що мої потомки - представники древньої української нації жили тут 10 000 років тому - на Богом даній землі!
Градижчанин

ПовідомленняНаписане: 12 грудня 2014, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не блазнюй, Дядя Ваня.

ПовідомленняНаписане: 30 липня 2015, 08:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ. Фільм Валерія Бебика

https://www.youtube.com/watch?v=GKQm3XyqblA

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику