•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

деросіянизація

Автор Повідомлення
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2012, 22:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

щоб не було зайвих запитань, що відволікають від суті відразу скажу...
я патріот, українець, ліберал і противсіх.
прошу обговорювати особистості якщо кортить, окремо від теми.

на форумі щоб спитати одне запитання.
нав'язувати свою ідеольогію, тролити, писати за гроші, казати неправду та прикидатися пеньком не буду.

тож запитання.

мені не підходить ваша програма як і вам не підходить моя, все чесно.
але я так само як ви хочу щоб ця держава була українською.
вирішення проблеми бачу в деросіянизації, причому дієвої а не імітації.
тож хочу спитати...

чи можливо створити щось таке спільне між вами, націоналістами і нами, лібералами для досягнення саме цієї мети і при цьому щоб ми не чіпали инших питань?

тобто якщо мислити шаблоном взаємовигоди то за безумовну деросіянизацію 600-700 тисяч голосів вам достатньо?
просто у нас більше немає, всього нас 1 мільйон але гарантувати увесь мільйон неможливо, самі розумієте.

вимоги до товару - деросіянизація повинна бути безумовною, тобто її повинна проводити така людина, яка у нас не викличе заперечень.
у вас це фаріон, як мінімум а як максимум ваших людей не знаю...
у нас кандидатури не бачу.

тож чи можлива угода?
Липа

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2012, 22:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Якесь в мене відчуття дежавю.
Щось таке я вже читав....)))))))))))))))))))))

Ні треба дурних провокацій, розмовляй хоч на турецький.
Справа в тому, що в Україні порушуються права українців.
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 05 червня 2012, 23:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липа написав:
Якесь в мене відчуття дежавю.
Щось таке я вже читав....)))))))))))))))))))))

Ні треба дурних провокацій, розмовляй хоч на турецький.
Справа в тому, що в Україні порушуються права українців.

розмовляй хоч на турецький.
для цього иснують турецькі форуми.
нє?

Справа в тому, що в Україні порушуються права українців
порушуються.
але мені доводилося бачити неодноразово як хитрі політики обіцяли всі проблеми одни махом вирішити.
тож вважаю за розумне краще зробити один крок але зробити а не імітувати чи взагалі не робити.

отже все ще своє запитання вважаю актуальним.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 11:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:

а неукраїнців не порушуються?
Чи ви будете вирішувати проблеми лише українців?
Взагалі то як казав Богдан Бенюк на якомусь ток-шоу, не піддавшись на провокацію "Україна для українців" - Україна - для ГРОМАДЯН України.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 12:05 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:

.

ВО "Свобода" насьогодні є націоналістичною партією Українців.
Після того, як Свобода очолить державу і, таким чином, візьме на себе всю відповідальність за стан справ в Україні, вона, безсумнівно, почне опікуватись і громадянами України з числа нацменшин згідно конституції та діючого законодавства.

Шо ще не ясно ?

І якщо це вам не подобається, можете скаржитись в армянскоє зємлячєство. А будете провокувати - довго тут не затримаєтесь.

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 12:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:

Взагалі то як казав Богдан Бенюк на якомусь ток-шоу, не піддавшись на провокацію "Україна для українців" - Україна - для ГРОМАДЯН України.

формально націоналісти деклярують захист етноукраїнців в першу чергу. тож захищати права инших етносів вони будуть коли буде закінчено з захистом етноукраїнців.
в очєрєдь, сукіни дєті, в очєрєдь!
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 21:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

чесно вичекав добу.

відсутність відповіді - теж відповідь.

отже націоналістам допомога лібералів для здобуття української України не потрібна.

думаю цілком логічно буде якщо ні ви ні ми її не будемо мати.

бо бог карає нерозумних.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Хто тобі дав право говорити від імені лібералів?

ніхто тебе і твою дивакувату тему не сприймає тут серйозно, та й по всьому.
Марибор

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 23:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

тамплієр написав:

чи можливо створити щось таке спільне між вами, націоналістами і нами, лібералами для досягнення саме цієї мети і при цьому щоб ми не чіпали инших питань?

ні, зачепити деякі все одно прийдеться
Трейд

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

сьогодні по плюсах, в програмі гроші репортаж. кинуте риглом бидло бігає по києву в пошуках своїх грошей які їм обіцяли та не заплатили, за мітинг в тому стойлі яке ригло організувало під радою 5-го.

тому перше не будьте бидлом.

а по друге говоріть частіше українською.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 23:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Їм заплатять через два тижні, на другому читанні.
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 23:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Хто тобі дав право говорити від імені лібералів?

ніхто тебе і твою дивакувату тему не сприймає тут серйозно, та й по всьому.

ви читали уважно чи аби прочитати?
я написав що є противсіхом.
противсіхи - кожен сам по собі але єдині у своїх діях та мотивах.
тож саме віді мені противсіхів я і виступаю.
те, що противсіхи є лібералами, думаю, ніхто не буде заперечувати.

від імені инших лібералів я фізично не можу виступати бо вони об'єднані в партії, отже у них є зверхники. як і і приймають рішення про надання будь-кому пропозицій.

а дивакувата тема, мабуть, тільки вам.
мені питання мови вже років десять ввижається найголовнішим з усих питань.

в будь-якому разі ви висказалися і я вас почув.
тож дайте висказатися і иншим.
Вартовий

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
вирішення проблеми бачу в деросіянизації

Необхідна умова - відсторонення від влади касти виродків. Вирішимо це питання і деросіянизація станеться природним шляхом тільки з невеличкою допомогою.

Цитата:
отже націоналістам допомога лібералів для здобуття української України не потрібна

Лібералів не існує, бо справжній лібералізм помер десь на початку 20 століття. На сьогодні існує лише злоякісна форма цієї ідеології - неолібералізм, як інструмент глобальної фінансової олігархії, отже дозвольте мати сумніви, щодо щирості вашого прагнення "здобуття української України".
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 06 червня 2012, 23:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Марибор написав:
тамплієр написав:

ні, зачепити деякі все одно прийдеться

для чого зачіпати?
щоб мати привід не шукати компроміс у питанні захисту мови?
адже відразу сказав що у вас і у нас програми не можуть бути узгодженими.
то чому не узгодити СПІЛЬНІ ТЕЗИ?
чому з ваших 100 позицій і наших 100 позицій не узгодити одну позицію і зробити невирішеними 99 у вас і у нас?
чи ви вважаэте що тільки разом з усією отією *** літак буде намагатися злітати?
але ж то анекдот а не правда.
нащо з серйозного питання анекдот робити?
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 00:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вартовий написав:
Цитата:
вирішення проблеми бачу в деросіянизації

Необхідна умова - відсторонення від влади касти виродків. Вирішимо це питання і деросіянизація станеться природним шляхом тільки з невеличкою допомогою.

Цитата:
отже націоналістам допомога лібералів для здобуття української України не потрібна

Лібералів не існує, бо справжній лібералізм помер десь на початку 20 століття. На сьогодні існує лише злоякісна форма цієї ідеології - неолібералізм, як інструмент глобальної фінансової олігархії, отже дозвольте мати сумніви, щодо щирості вашого прагнення "здобуття української України".

Необхідна умова - відсторонення від влади касти виродків
в 2004 році відсторонили касту виродків і що,,,,?
прийшла каста боягузів і зрадників.

в будь-якому випадку якщо буде ТУТ більшість то ТАМ буде меншість і влада зміниться.

Лібералів не існує, бо справжній лібералізм помер
дозвольте мати сумніви, щодо щирості вашого прагнення "здобуття української України"

більше схоже на спробу втекти від обговорення питання аніж на пошук союзників.

ліберали в україні є так само як і націоналісти. заперечувати це - це заперечувати що сонце світить а вночі темно.

а ваші закиди щодо моєї чесності це міряння пісюнів з метою встановити хто є більш україністим українцем.
я не хочу повторювати тезу про те, що цю хворобу закидають націоналістам.
я вам кажу - мені хочеться щоб мій син виріс в україномовному середовищі.

тож замість пошуків за що вчепитися ви дивіться що вам пропонують.

вам не пропонують дружбу.
вам пропонують союзництво.
ми самотужки не здатні здобути українське поле.
ви теж не можете.
принаймні на сьогодні.
то чому не можна об'єднати всіх заради певної мети?

упа хіба не об'єднала всі народи під прапором боротьби проти єдиного ворога,,?

тим більше що ворог у нас єдиний.

і ще.
більшовики щоб здобути владу залучили допомогу есерів.
чому заради здобуття мови ви не можете залучити допомогу противсіхів?

я б вам ще на десять сторінок розказав би як це жити в місті, де немає української і де пам'ятник упа реулярно нищиться.
але ви так зажралися там у себе з українською що просто не розумієте як нам тут на сході без неї.
ситий не розуміє голодного.

але це наші проблеми, проблеми східняків, нам їх і вирішувати.
єдине що нам треба і ми сподіваємося що це треба і вам - це київ український і поступ українського з києва на терени.

принаймні я не бачу иншої можливості українізувати харків.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,