•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

деросіянизація

Автор Повідомлення
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 15:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
На думку нових правих (на відміну від "старих правих",які є насамперед дуполизами Америки) здорове суспільство розглядає себе як організм. І в такому організмі не може бути ніяких партій.......

рудименти анархізму ? чи нежиттєздатний ідеалізм ?

І де Ви бачите здорове суспільство ? Не в черзі за кілом гречки, випадково ?

Редаговано: БАРАБАС (07 червня 2012, 15:18)
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 15:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Нормальна диктатура. З кастовим суспільством і з меритократією.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 15:19 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

О-о-о... !!!

То це - інша справа :)

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 16:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тамплієр написав:
...невже мені, противсіху і лібералу українська Україна дорожча за усіх инших патріотів?

Щоб мати українську Україну - треба мати українську владу (управителів народним майном), які служитимуть народу, а не олігархам-окупантам.

А щоб мати свою владу - треба гнати звідтіля усіх тих олігархів і їх задолизів. Гнати без права повернення і чим частіше, тим краще. Цивілізований і мирний шлях тільки один - через регулярні референдуми про довіру.
Тягнибок уже пообіцяв такий закон, залишилось тільки усунути цю бандитську владу, щоб прийняти і цей, і всі інші необхідні закони.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 16:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
О-о-о... !!!

То це - інша справа :)

Зайдіть на Велесову Слободу і почитайте ідеологів нових правих ("нувель друа" французькою) - П"єра Кребса, барона Лохаузена, а головне Алена де Бенуа. Ну, із класиків, звичайно Карла Шмітта. Там всі ці ідеї висловлені в мільон разів краще, ніж у мене. Розумні люди. Звичайно, на Заході теж є розумні люди (як і в Росії), але ні там, ні там, вони не "мейнстрім".
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 16:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Народ не має компетенції, щоб знати, що робить той самий президент, наприклад.

+1000
у нас кожна куховарка знає як правильно керувати державою і що мовинен робити кабінет міністрів у розрізі міністерств
потім куховарка доварює борщ і іде голосувати за Юлю бо у неї гарні платтячка, а зараз взагалі Вона обіжена і побита

Цитата:
Розумні люди. Звичайно, на Заході теж є розумні люди (як і в Росії), але ні там, ні там, вони не "мейнстрім".

добре все на папері і в ідеалі, чудово читати Ніцше і Бісмарка
а як доходить до практики - захід отримує Гітлера
Вартовий

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 18:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Тамплієре, поздоровляю вас, ви - лібераст.
А Україні, в першу чергу, потрібні десіонізація і деліберастизація.
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вартовий написав:
Пане Тамплієре, поздоровляю вас, ви - лібераст.
А Україні, в першу чергу, потрібні десіонізація і деліберастизація.

я ліберал.
а ви читати не вмієте.
хіба не таким як ви написано в першому пості хто я?
чи ви з тих хто матчасть не читає?

окрім того вам гризня на користь чужої держави цікавіша ніж єднання заради ствредження української мови.
нічим иншим не можу пояснити небажання про мову шукати силу але бажання шукати за що вгризнути.

в принципі зрозуміло.
у вас мова є, вам харкати на ті регіони де її немає.
по суті ви є мовними олігархами.
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 19:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
тамплієр написав:
...невже мені, противсіху і лібералу українська Україна дорожча за усіх инших патріотів?

Щоб мати українську Україну - треба мати українську владу (управителів народним майном), які служитимуть народу, а не олігархам-окупантам.

А щоб мати свою владу - треба гнати звідтіля усіх тих олігархів і їх задолизів. Гнати без права повернення і чим частіше, тим краще. Цивілізований і мирний шлях тільки один - через регулярні референдуми про довіру.
Тягнибок уже пообіцяв такий закон, залишилось тільки усунути цю бандитську владу, щоб прийняти і цей, і всі інші необхідні закони.

ну от ситуація.
щоб ви чи ми не казали а люди будуть голосувати.
просто будуть і все.
тобто вони виберуть тих, ХТО ВЖЕ ВИБРАНИЙ ОЛІГАРХАМИ І З ТИМИ ОЛІГАРХАМИ ВЖЕ ДОМОВИВСЯ.
це всі без виключення політики роблять.
і націоналісти також.

чи правильно це,,,,?
я б вам сказав що про це думають ліберали та противсіхи але сенс...
ви мене всерівно не зрозумієте.

отже мова про те, що партії, які не оприлюднюють до копійки свої фонди апріорі продалися олігархам.

але мені, противсіху і лібералу це неважливо.
мені важливо шоб те, що обіцяно людям було виконано і найбільше важливо щоб українська мова ствердилася.
тому я незважаю на власне несприйняття вашої ідеольогії а шукаю союзників.
бо для мене українська Україна важливіше ніж вам доказати що ви помиляєтеся.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 21:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тамплієр написав:
...мені важливо шоб те, що обіцяно людям було виконано і найбільше важливо щоб українська мова ствердилася...

А для того потрібно, щоб виборець міг покарати не тільки тих, що не виконують обіцянок та присяги, але і тих, що тільки роблять вигляд що виконують.
І "ідеольогія" приблизно така: http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_13830.php
Щоб не збирати підписи багато разів, краще одразу вимагати проведення таких референдумів про недовіру владі щорічно до тих пір, поки не отримаємо нормальну владу.

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 23:11 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Правдослов написав:
тамплієр написав:
...мені важливо шоб те, що обіцяно людям було виконано і найбільше важливо щоб українська мова ствердилася...

А для того потрібно, щоб виборець міг покарати не тільки тих, що не виконують обіцянок та присяги, але і тих, що тільки роблять вигляд що виконують.
І "ідеольогія" приблизно така: http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic_13830.php
Щоб не збирати підписи багато разів, краще одразу вимагати проведення таких референдумів про недовіру владі щорічно до тих пір, поки не отримаємо нормальну владу.

лінк не коментую самі знаєте чого.

карати депутатів - це файна юкрайна. та спецзагін був для цього.

вам же скажу таке - відповідальність як і монетка має дві сторони.
якщо депутат гівнюк то як назвати те, що в голові того, хто гівнюка від людини не може відрізняти,?

прекрасно пам'ятаю ненависть помаранчевих на адресу ющенка.
як і ненависть заюльків на адресу своїх тушок.
тож питаюся - ви готові руку на відсіч дати що не буде ваших тушок,,?

тож вважаю що крайній ступінь ненависті нелогічний.
бо щоб кидати каменюку в грішника самому треба бути без гріха.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 07 червня 2012, 23:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тушки зникнуть разом із БЮТ, ФЗ і НУНС
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 00:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
тушки зникнуть разом із БЮТ, ФЗ і НУНС

ви впевнені що свобода не заведе тушок,,?
історія зі снєгірьовим нічого вам не підказує, нє,,?

не зарікайтеся.

всі ми люди.
і ви, до речі, теж.
а людині властиво помилятися.

і тільки тимошенко і, як недавно стало відомо кожемякін, ніколи не помиляються.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 00:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

тамплієр написав:
ви впевнені що свобода не заведе тушок,,?
впевнений.
Правдослов

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 01:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А мене ні тушки, ні імітатори не цікавлять. Мене цікавить результат і можливість (у разі негативного результату) "подякувати" їм так, щоб наступним не було повадно так працювати.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,