•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Фаріон

Автор Повідомлення
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2012, 23:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

по моєму фаріон - це постать що виросла над партією.
зараз дивлюся її на вєлікой палітікє - готовий аплодувати.
тим більше що націоналістичної риторики немає і вона просто як бальзам на души східняків.
прості, зрозумілі слова.
українська мова - державна.
російська - мова нацменшини.
зрусифікованих українців треба деросіянізувати.
ну і так далі.

але мені головне - це те, що вона так само як я вважає що деросіянизація - це найголовніша проблема в Україні.

погано що нас, що так вважають так мало.
Липи

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 00:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бачив, п. Фаріон, трохи емоційно, але підтримую 100%. Занадто довго ми йшли напоступки, треба нарешті показати хто в домі господарь.
тамплієр

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2012, 00:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Липи написав:
Бачив, п. Фаріон, трохи емоційно, але підтримую 100%. Занадто довго ми йшли напоступки, треба нарешті показати хто в домі господарь.

мені насрати на емоції.
аби людина казала по ділу.

я взагалі проти НРАВИЦЦЯ\НЕ НРАВИЦЦЯ.
незай хоч квазімода буде бальотуватися аби правильні речі і дії робив.
зм

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2012, 17:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Наш форум - не смітник. Не варто пхати сюди різне лайно.Адміністрація.]
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2012, 00:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

клацав увечері по каналах. на "Інтері" (який принципово не дивлюсь) щось варнякав Колєсніченко. мене ледве не вивернуло...
а потім в твітері читаю, що там виступає Фаріон! єдина людина, з-за якої я теоретично міг би голосувати за "Свободу" (але не буду). перемкнув назад на "Інтер" - а там уже заключні виступи... :-(
що ж... в цьому вся "Свобода"... я мабуть повинен був через свої телепатичні здібності здогадатись, що увечері на "Інтері" Фаріон... не здатні ні зробити розсилки по електронній пошті... не здатні зробити розсилки по смс... не здатні надрукувати листівки... не здатні себе прорекламувати... не здатні... ой, ні, стоп, прапорцями вимахуєте славно, коли окупанти дозволяють...
здається, казав... і ще раз повторю: моя сім'я на цих виборах не голосуватиме за "Свободу". це мінус чотири голоси. якраз через пасивність і бездіяльність... вимахуйте далі
Гайдамака.

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2012, 05:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:
я мабуть повинен був через свої телепатичні здібності здогадатись, що увечері на "Інтері" Фаріон... не здатні ні зробити розсилки по електронній пошті... не здатні зробити розсилки по смс... не здатні надрукувати листівки... не здатні себе прорекламувати... не здатні...

Виступ І. Фаріон був проанонсований на головній сторінці ВО Свобода у розділі "анонси". Тож треба просто навчитися читати, чи поміняти окуляри. Тоді "проблеми" зникнуть. Не треба дякувати. ;)
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2012, 12:51 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Алексіан написав:

що ж... в цьому вся "Свобода"... я мабуть повинен був через свої телепатичні здібності здогадатись, що увечері на "Інтері" Фаріон... не здатні ні зробити розсилки по електронній пошті... не здатні зробити розсилки по смс... не здатні надрукувати листівки... не здатні себе прорекламувати... не здатні...

не плачте. Дивіться : http://www.youtube.com/watch?v=WAyKbSAOAjY

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2012, 14:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гайдамака. написав:
Виступ І. Фаріон був проанонсований на головній сторінці ВО Свобода у розділі "анонси".
Деяким ідіотам треба ложечкою до самого писка подавати...
Марися

ПовідомленняНаписане: 29 вересня 2012, 21:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я зрозуміла, чому у списку "Свободи" майже самі хлопці. Бо таким калєснічєнкам треба відразу в чоло давати. Аргументовані дискусії з такими вести - як горохом в стіну кидати...

Ірина Фаріон дуже цінна для нації, України і партії, тому не треба витрачати її інтелектуальний та духовний потенціал на різних там кісєльвих з шустерами.

Її треба слухати,цитувати, конспектувати ...
а тут діамантом цвяхи забивають.

Ви ж таки люди, не собаки!
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2012, 22:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Гайдамака. написав:

Виступ І. Фаріон був проанонсований на головній сторінці ВО Свобода у розділі "анонси". Тож треба просто навчитися читати, чи поміняти окуляри. Тоді "проблеми" зникнуть. Не треба дякувати. ;)

обов'язково скажу про це своїй 68-річній тітці - щоб частіше заходила на сайт "Свободи". вона, до речі, теж колись за вас голосувала. так що ще мінус один голос. продовжуйте вимахувати прапорцями...
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2012, 22:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
Деяким ідіотам треба ложечкою до самого писка подавати...

вах! щиро вдячний за дружню толєрантну відповідь. це ще одна причина того, чому інтелігентні люди ніколи не опустяться до того, щоб за таких голосувати...
Слухач

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2012, 23:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
вах! щиро вдячний за дружню толєрантну відповідь. це ще одна причина того, чому інтелігентні люди ніколи не опустяться до того, щоб за таких голосувати...

Тобто ви не будете голосувати за політичну силу, через те що на вашу думку, вам не дуже чемно відповіла незнайома вам людина на форумі цієї партії?)))
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 12:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вах-іди звідси нах...

Вибачте,а що ще оцьому йолопу побажати?
Казбек хрєновий.

Слава Україні!
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 14:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Слухач написав:

Тобто ви не будете голосувати за політичну силу, через те що на вашу думку, вам не дуже чемно відповіла незнайома вам людина на форумі цієї партії?)))

ні, передусім через те, що партія ця мертва, абсолютно бездіяльна... таке враження, що більшість - послідовники Ющенка...:-( а ще деякі чомусь вважають, що щось собою представляють, якщо мають багато дописів на форумі. так і мої студенти: 17-річні сопляки чомусь думають, що без них планета перестане існувати
Алексіан

ПовідомленняНаписане: 07 жовтня 2012, 14:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Вах-іди звідси нах...

Вибачте,а що ще оцьому йолопу побажати?
Казбек хрєновий.

Слава Україні!

ха-ха. Владімір, який слово "Галичина" пише з маленької літери - ще й щось комусь бажає... Свободівці, серед вас є взагалі адекватні люди?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,