•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Фаріон

Автор Повідомлення
Глечик

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2014, 20:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний д.Ваня, Тягнибок займався б не тим самим що ляжко.
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
Шановний д.Ваня, Тягнибок займався б не тим самим що ляжко.

я краще промовчу
по позбавлюсь останнього цікавого спілкування
у нас чим більше демократії тим менше свободи слова
уже скоро у в"язницю кидати будуть за неправильну точку зору :)
жартую звичайно
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 14 травня 2014, 13:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/14/7025324/
У Київраду йде колишній фальсифікатор виборів
...за списком Радикальної партії Олега Ляшка

от вам ціна всього популізму і демагогії
і запальних промов

причому ціна абсолютно конкретна і матеріяльна
без всякої абстракції
Глечик

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 00:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В Україні рівень свободи слова один із найвищих в світі (це якщо об'єктивно).
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 10:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Глечик написав:
В Україні рівень свободи слова один із найвищих в світі (це якщо об'єктивно).

якшо об'єктивно, то рівень свободи слова в Україні один з найнижчих в світі (це якшо об'єктивно)
Дядя Ваня

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 10:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ВСІ ЗМІ мають власника, і пишуть рівно те що цей власник дозволить
"чесні" журналісти як і "чесні" ЗМІ - великий міф
можна звичайно при бажанні нарити будь-яку інформацію (чи буде вона 100% вірною і неупередженою?) - але 99 % громадян не замюслюються зайвий раз і споживають ту інформацію яку їм надають (насправді - нав"язують)
останній приклад - рейтинги і опитування які свідчать про те що народ України зненацька дуже полюбив П.О. Порошенка - з усіма витікаючими наслідками
або АТО - хто знає, що там діється насправді?
всі брешуть, потім перебріхують
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 10:46 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Дядя Ваня написав:
рейтинги і опитування які свідчать про те що народ України зненацька дуже полюбив П.О. Порошенка - з усіма витікаючими наслідками

вони свідчать лише про те, що Порошенка зненацька дуже полюбили олігархи.

ПовідомленняНаписане: 15 травня 2014, 16:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:

якшо об'єктивно, то рівень свободи слова в Україні один з найнижчих в світі (це якшо об'єктивно)

Ваше таке бачення ще раз підтверджує силу західної пропагади, яка не менш брудна, ніж пропаганда русскага міра ім.Гундяєва!

Почитайте законодавство ЄС, чого там не можна критикувати і виявиться, що половина риторики Свободи була би поза законом.

Там така свобода слова, як порошенко улюбленець народу.

А тепер прошу конкретні факти з фото протестів, різких оцінок в статтях, які не трапилися б в Україні.

Нагадати вам як зняли Дригало кілька років тому за допис в фейсбуці її хлопця?

Нагадати Вам, яку "цінну" інформацію вивчають дітки на культурнам сападє з 5 рочків? Валєалогияатдихаєт!
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Інфекція рошен вдарила по людях – Фаріон"
http://portal.lviv.ua/news/2014/05/26/174228.html

«Інфекція рошен вдарила по людях. Голосувати за міністра в уряді регіоналів, за співтворця Партії регіонів та есдеків, за безнаціональне створіння... І це після стількох смертей одержимих людей на Майдані. Це навіть не божевілля. Це національне самознищення способом садомазохізму», - написала нардеп.
драбина

ПовідомленняНаписане: 26 травня 2014, 19:20 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

МіхаельВітман написав:

якось на барикадах я її не бачила.

І в Донецьку останнім часом також. Тому про смерті хай не триндить.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 02:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ірина Фаріон: Я жму лапу Коломойському
http://visty.in.ua/news/intervyu/news_2962/

Результати виборів показують, що Україна радикалізується без ідеології. Мені здається, що це не є добрий сигнал, бо ідеологія – це клей для будь-якого суспільства.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 05:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

драбина написав:
МіхаельВітман написав:

якось на барикадах я її не бачила.

І в Донецьку останнім часом також. Тому про смерті хай не триндить.

А якби ви її бачили, вона ж у вас дома не живе? Хіба у сні.

ПовідомленняНаписане: 09 червня 2014, 05:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Ірина Фаріон: Я жму лапу Коломойському
http://visty.in.ua/news/intervyu/news_2962/

Результати виборів показують, що Україна радикалізується без ідеології. Мені здається, що це не є добрий сигнал, бо ідеологія – це клей для будь-якого суспільства.

Мабуть, ідеологія таки є, можливо не усвідомлена.

ПовідомленняНаписане: 17 червня 2014, 03:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Адептам антифаріонської пропаганди:

https://www.youtube.com/watch?v=IkQvxcYgkDg

https://www.youtube.com/watch?v=IkQvxcYgkDg

Я, під враженням від журналістських розслідувань про дії кремлівських троллів-провокаторів у інтернеті, нікому нічого не доводитиму. Тому навіть не читатиму, що відповідять троллі. Все одно Ви тут не для того, щоб обчищати ліберастські мізки від нальоту.

Йой, мишка скаче неконтрольовано вже катзна в котре і видаляє мій текст. Видно, хтось ломиться в комп...

Мені знайома полька сказала, що поважає Ірину Фаріон (треба сказати, що вона взагалі дивна натура. Водночас і "кресов'ячка", і не ігнорує фактів про Волинь, хоча й є пропілсудські настрої), хоча Тягнибока як вогню боїться чомусь...

Купую на базарі дещо у пердставниці ще іншого західнослов'янського народу. Теж поважає і підтримує, бачить в Свободі надію для своєї рідної мови поряд з українською мовою.

Тож чому одні кацапи такі? А бо правди бояться. Бо на брехні витворено-виселекціонувано їх як явище.

Згадую, хай і несимпатичного мені, недолугого абсолютно, але тут з ним погоджуюся, Макаревича:
Не стоит прогибаться под измєньчивый мір
Пусть луччєон прогньотся под нас
верба

ПовідомленняНаписане: 22 вересня 2015, 17:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Фаріон свого часу закидали, що вона мовним питанням була каталізатором війни зі сходом.
Моя думка, що завдяки таким борцям за мову, війна йде в Донецьку, а не в Києві і Львові.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,