•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Створення ідеології, що об'єднає всю націю

Автор Повідомлення
Південний українець

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2012, 22:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Національний (=націоналістичний) рух українського народу є надто розрізненим, розпорошеним. Великою мірою й через те, що немає чіткої ідеологічної концепції, на яку б могла безальтернативно зорієнтуватися українська молодь, що підсвідомо (здебільшого) прагне вирватися з рабських тенет нав'язаної антиукраїнської освіти, що була нею (молоддю) отримана в юні роки (в школі чи у "вишах" русифікованих міст).
Якщо західноукраїнській пропатріотично налаштованій (до речі, не вся є такою) молоді достатньо почути перші ліпші схвальні "спомини-відгуки" (=звеличення правими політичними силами) про ОУН-УПА та їхніх лідерів, щоб пристати до тієї чи іншої націоналістичної організації практично миттєво, то молодим (не кажу вже про людей зрілого віку) українцям Наддніпрянщини, Донбасу, Слобожанщини чи Причорномор'я важко зрозуміти такі ідеали. І на це є об'єктивні причини: ОУН-УПА діяла вдало в західних областях, а не на їхніх малих батьківщинах + їхнім батькам впритул до 1991 р. втокмачувалося про злочинність цих формувань. Тому багато хто з потенціально патріотично налаштованої молоді відвертається від націоналістичних організацій, що ідеологічно бачать себе спадкоємцями ОУН та діють переважно із Західної України. Це трагедія сучасного українського націоналістичного руху. Я, як людина, що антропологічно відноситься до південного типу українців, знаю це як ніхто, бо бачу це розчарування в очах своїх ровесників. Прагнення до згуртування навколо Великої Національної Ідеї є в їхніх серцях, проте воно поступово згасає. Ті скромні прояви патріотизму, які ви - західні українці - бачите по телебаченню в східних чи південних (та й центральних - українці Наддніпрянщини практично ідентичні у всіх сенсах з українцями Сходу чи Півдня), наприклад, ті ж самі синьо-жовті прапорці на автомобілях під час футбольного чемпіонату Європи - то і є те, що виривається з надр придушуваної віками (цей процес не припиняється й досі) національної самосвідомості. То не лише кволий знак на підтримку національної футбольної збірної, то прохання... ні! - то крик душі! прагнення об'єднання нації під одним прапором - ПІД ІДЕОЛОГІЧНИМ ПРАПОРОМ. Навіть ті українці, що розмовляють російською, не втратили національної ідентичності.
Тому звертаюся не лише до лідерів ВО "Свобода", а й до всіх вас - українці Заходу - не грайте підсвідомо під дудку нащадків розчавлених правителів Хазарії, в планах яких поступово роз'єднати Захід з іншими частинами України нібито через відсутність взаєморозуміння, а подумайте як краще допомогти наддніпрянським українцям знайти шлях до світла, бо вони заблукали через тисячолітнє гноблення...
Ідеологія неодмінно повинна мати історичне підгрунтя (кажу як історик) й це підгрунтя не може обмежуватися хронологічно рамками визвольної боротьби ОУН-УПА. Наш етнос став нацією зовсім не у ХХ чи ХІХ столітті, й навіть не у ХVІІІ-му (тоді ми лише реанімували себе як націю), а у далекому Х-му. Завдяки переможним війнам будь-яка етнічно споріднена спільнота переростає у величне поняття "нація". Славити спершу треба Великого Князя Святослава, далі - Данила (до речі, не ображайтеся, але я не розумію, чому ви - західні брати - так мало згадуєте про нього?) Галицького, далі - Богдана й так далі, не забуваючи про могутніх воїнів з запоріжжя Дніпра.
Не гайте часу, бо втратите момент, коли необхідно буде знову виступити проти того Чудо-Юдо, яке крізь казки дійшло до нас з далекого минулого. Подумайте над цим і дайте створити цю тему на вашому форумі.
АК-74

ПовідомленняНаписане: 03 липня 2012, 22:52 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тобто Святослав ,який воював з болгарами та греками за ЇХ землі, є герой нації ,а Шухевич ,який вмер за свій народ так собі, бо воював проти чиєїсь совєтьської родіни...
Пане історик ,Данило з Богданом для України ,з вашої думки, пухнасті, а Мазепа, Петлюра, їх теж краще не чіпати ,бо вони не вписуються в москальску ідеологію?
Південний українець

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2012, 10:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Зовсім ні. На півдні є місто Одеса. Я не знаю чи є (щоправда вже, на жаль, був) десь вулиця, проспект чи провулок, окрім міст Заходу, названа іменем Романа Шухевича. Я пам'ятаю коли вперше в житті почув за Шухевича: мова йшла про те, у відповідь на звірства поляків у Західній Україні він зі своїми войнами поперерізав чимало поляків. Я не пам'ятаю хто, де це сказав і з яким почуттям, проте в мені прокинулося почуття невимовної поваги до цього чоловіка. Це люда не слова, а діла. До речі, як і Святослав. Це не цямкало Ющенко, якого Захід свого часу так підтримав, це не жидівка юлька грігян, яку Захід (мова, звісно, про український) й досі сліпо підтримує, це навіть не соціаліст Петлюра. Я чудово пам'ятаю як соціалісти Грушевський, Винниченко, Петлюра та інші зволікали с діями щодо зміцнення суверенітету, а схаменулися лиш тоді, коли московська орда вже була мало не в Києві. Так, Петлюра змивав потім своєю кров'ю та кров'ю ынших українців власні помилки та помилки його товаришів по партії, проте не ставить його в один ранг зі справжніми воїнами, серед яких не набагато менш почесне місце займає і Роман Шухевич, якого я, до речі, вважаю більш гідним бути ідолом вузькозорієнтованих лише на ОУН націоналістичних організацій Заходу.
Проте така вузьколобість дає змогу ворогам сказати: а ось бачте, в них і боротьби то майже ніякої не було, десь бігали по лісам поодинокі загони, яких швидко й повідстрілювали НКВДисти.
А ваше обурення викликає у мене подив. Невже ви не бажаєте приймати жодних національних героїв, окрім оунівців. Тоді в мене виникає логічна підозра, що ви б не проти відокремитися від русифікованого Сходу згодом. Якщо так, то ви і ваші однодумці є для мене більшими ворогами, ніж будь-хто: чи то лідери сіоністів, чи їх посіпаки московські та американські імперіалісти. Бо від ворога знаєш чого чекати. Наша історія часто-густо пересипана зрадами своїми співвитчизниками своїх лідерів. Так, шановний АК-74?
Південний українець

ПовідомленняНаписане: 04 липня 2012, 10:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

І ще. Не треба сліпо повторювати брехню провізантійських попів-літописців. Святослав до Болгарії подався передусім не за чужим добром, а передусім задля визволення одного зі слов'янських народів, що призвело б послаблення ще одного сильного ворога Київської держави - Візантії. Ворожі тодішні історики визнають і той факт, що болгари, зрозумівши істинні наміри русів, самі здавали йому свої твердині. Вчіть історію, пане АК-74, бо ви хочете, маючи лише радянську освіту, шукати героїв серед тих, кого ця "освіта" вважала "ворогами народу". :) Неосвіченість - це ще одна наша національна біда
Південний українець

ПовідомленняНаписане: 05 липня 2012, 22:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Читайте "Програму Захисту Українців" і не задурюйте мізки ні собі ні людям. Адміністрація.]
Юрій Батькович

ПовідомленняНаписане: 11 липня 2012, 21:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Південний українець написав:
БУДУ ЩИРО ВДЯЧНИЙ ЗА ВАШІ ПОБАЖАННЯ ДО ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМИ ЄДИНОЇ НАЦІОНАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ.

Не буду багатослівним, побажання Перше - ви так зрозумів "одесит"? Ну то й відповідайте за себе (Пд території). Не треба розповідати маячню про Наддніпрянщину, і особливо прирівнювати її до Донщини. Бо то все одно що рівняти галичанина з гуцулом (та й то "слабенький" приклад). Я з краю котрий дав Україні не менш талановитих та визначних особистостей ніж Галичина, і не бажаю слухати від будь-кого (з Півдня тим паче) подібні речі.

наразі ваша "Південний українець" Ідея Нації більш схожа на Ідею Провокації
Едвін СС

ПовідомленняНаписане: 18 серпня 2012, 07:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаAIMYahoo MessengerMSNICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Донцов - ідеолог українського націоналізму звідки родом?

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2012, 19:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Південний українець написав:

Ідеологія неодмінно повинна мати історичне підгрунтя (кажу як історик) й це підгрунтя не може обмежуватися хронологічно рамками визвольної боротьби ОУН-УПА.
Не гайте часу, бо втратите момент, коли необхідно буде знову виступити проти того Чудо-Юдо, яке крізь казки дійшло до нас з далекого минулого. Подумайте над цим і дайте створити цю тему на вашому форумі.

Ідеологію не можливо створити, вона виникає сама по собі при достатній кількості людей що об'єднані одними матеріальними інтересами, чи то прямо чи опосередковано.
Фашистська ідеологія виходить з того що люди об'єднуються у конкурентній боротьбі з іншими народами за своє місце під сонцем та краще існування.
Комуністичну ідеологію характеризує уявна боротьба за справедливість між людьми, (хача рабство також є справедливим у певну історичну епоху).
Націоналістична ідеологія виходить з максимального покращення матеріального благополуччя народу за рахунок національного піднесення, культури та свідомості громадян.
Базою будь-якої ідеології завжди є економічне життя яке і породжує відповідну ідеологію. ЇЇ не можливо насадити чи придумати, вона сама виникає при усвідомлені достатньої кількості людей своїх економічних інтересів.

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2012, 20:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:
рабство також є справедливим у певну історичну епоху

Коли саме воно справедливе?

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Микола_К

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2012, 20:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
Микола_К написав:
рабство також є справедливим у певну історичну епоху

Коли саме воно справедливе?

У первісному суспільстві також були війни між племенами, тоді у полон не брали, а просто убивали тих хто програв. От епоха рабства крім того що вона збільшувала загальну кількість людей, так вона ще їх і розділила і вже певна частина людей могла займатись не добуванням їжі, а освітою, наукою, мистецтвом і т.д. що безумовно є прогресом людства по відношенню до первісного суспільства.

ПовідомленняНаписане: 21 серпня 2012, 20:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Освіта, наука, мистецтво - це одне, а становище рабів - це інше.

Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Микола_К

ПовідомленняНаписане: 22 серпня 2012, 21:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
Освіта, наука, мистецтво - це одне, а становище рабів - це інше.

Це дві сторони однієї медалі, відомі непоодинокі випадки коли відміняли рабство, то багато рабів просило їх залишити в рабстві. Рабство виникає не від бажання людей володарювати чи ще чимось, це ступінь розвитку суспільства. Коли в теплому кліматі знараддями праці є мотика чи лопата, то виникають рабовласницькі відносини як найкращі відносини економічного управління та розвитку, коли б велику кількість професорів та інших наукоців, занесла доля на безлюдний острів достатньо довго, і із знарядь праці в них була лише лопата, то в такому суспільстві неодмінно виникають рабовласницькі відносини. Такі відносини залежать не від людей, а від ступеню розвитку знарядь праці. Розподіл праці дає свої результати коли один гне спину з ранку до ночі за двох, то принайні один хто не працює має змогу вірші писати чи займатись дослідництвом і т.д. бо коли б працювали всі порівну то після тяжкої праці ніхто б віршів вже не писав і т.д.
У помірному кліматі при малій продуктивності праці виникає кріпацтво, як аналог рабства.
Україна досягнула капіталістичного ступеню розвитку, якій притаманна демократія, ілюзія керування суспільством через "рівні" вибори. Капіталізм оснований на інтересі, через це керувати таким суспільством природньо інтересами. Чиновник тоді буде відстоювати наші інтереси коли ми йому будемо платити зарплату на свій розсуд. Потрібно не скільки обирати чиновників, скільки платити їм зарплату за результатами опитування, тоді він буде старатись догодити більшості не через боязнь, а природньо, через те що це йому буде вигідним.

ПовідомленняНаписане: 23 серпня 2012, 08:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Микола_К написав:
...то багато рабів просило їх залишити в рабстві.

приклад?

Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Микола_К

ПовідомленняНаписане: 25 серпня 2012, 16:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
Микола_К написав:
...то багато рабів просило їх залишити в рабстві.

приклад?

Посилання я не наведу, та у моїй памяті це відклалось ще із шкільних часів.
Звичайно, якщо уявляти рабство як наглядача з нагайкою та раба, що тяжко працює недоїдає та недосипає, тоді це виглядає дивним, але це літературний прийом, на справді коли раба купували, вибираючи найкращого, платили за нього, то любили його не менше ніж наприклад коня чи корову, розуміючи що голодний раб багато роботи не зробить. Рабовласник був зацікавленим у фізично сильному, не хворобу рабі, через це і піклувався про нього відповідним чином. Також на рабовласнику лежала відповідальність про відповідний ритуал поховання раба після його смерті.
Достатньо згадати римських гладіаторів, цих улюбленців римських жінок, вони також були рабами, і не голодували і т.д.
Але у нас капіталізм, оснований на матеріальних інтересах, і національна ідея не може бути основана не на матеріальному інтересі значної кількості українців.

ПовідомленняНаписане: 27 серпня 2012, 22:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
приклад?

Жиди коли бродили по пустелі з Мойсеєм, почали шкудувати за єгипетським рабством.

Або зара наші совки та хруні шкодують за ковбасов в СРСР.

Мені молодим помирати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"