•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чужі пам'ятники на Нашій землі..

Автор Повідомлення
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 08:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Ви помиляєтеся. Україна це ще не українська держава. За неї нам ще треба поборотися.

А які головні і обов"язкові ознаки УКРАЇНСЬКОЇ України?
верба

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 08:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
... інтереси Марчука, Кравчука, Плюща при цьому врахували, а ось інші нікого геть не цікавили.

Ніхто не принесе бажаного на блюдечку. Але інтереси перерахаваних тоді збігались з нашими інтересами. Відірватись від репресивної величезної машини в ході реалізації таємно спланованого і реалізованого плану по розвалу неадекватної в зовнішніх і внутрішніх поступках імперії- було прогресом. Це давало нам шанс, який залишається і зараз.
Перший крок - усвідомити цей шанс і мету.
Навіть в малому, як тут.
Ну недоцільно в країні з бідним населенням будувати непотрібні нам чужі символи, коли свої дороговкази не мають зреалізованого матеріального образу.

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 09:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думаю, якби люди ТОДІ знали, якою саме буде "незалежна Україна", вони б думали геть інакше. Добре пам"ятаю казочки Кравчучка про майбутнє "щастя". Ну, у нього щастя зараз більше, ніж треба.

А щодо пам"ятників, то тут велику роль мають відігравати місцеві громади. Вони краще знають, кому пам"ятник потрібний, кому ні.
Не знаю, чи є в Вінниці пам"ятник Петлюри, але я вважаю, що він там може і має бути - при тому я особисто до Петлюри ставлюсь дуже погано. Але - хай буде.
Думаю, що і пам"ятник Павлу Скоропадському має бути, і в Києві теж.
Пам"ятник Ольжичу в Житомирі - а може і в Києві - має бути. І так далі. Але це мають вирішувати місцеві громади, це раз. І два - пам"ятники мають бути хорошими в художньому розумінні. Простіше - КРАСИВИМИ. Не великими, а саме красивими.
верба

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 09:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Коли вже ставити пам"ятник іноземцям, то першим в списку має бути англійський кореспондент Ґаррет Джонс, який оприлюднив світу про голодомор, чим спас від голодної смерті мільйони українців.
Вірогідно, саме за це в нього забрали життя.
Тому йому пам"ятник з вдячності мають поставити хоча б ті, чиї батьки залишились жити ціною його життя.
Моргенштерн написав:
... щодо пам"ятників, то тут велику роль мають відігравати місцеві громади. Вони краще знають, кому пам"ятник потрібний, кому ні.
...

Думаю, що якщо спитати громаду, то будуть стояти пам"ятники великому поширювачу інформації про Україну сірій масі світу- Кличкам, Пиву, ...

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 10:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Не знаю, чи є в Вінниці пам"ятник Петлюри, але я вважаю, що він там може і має бути

Або десь на Галичині, яку він полякам віддав
Леонід

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 13:45 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:
Не знаю, чи є в Вінниці пам"ятник Петлюри, але я вважаю, що він там може і має бути

Або десь на Галичині, яку він полякам віддав

от що мені в Вашій кацапській наглості подобається, пане Іване, що Ви прямі неначе прутень збудженого кобеля. ;) Пам'ятник ілічу, який віддав весь Далекий Схід, разом з українцями, що там мешкали, на поталу японцям, має стояти в центрі Києів. А Петлюра, в Галиччині. Де ж логіка?

ПовідомленняНаписане: 20 липня 2012, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Який схід?
кому віддав?
Случ

ПовідомленняНаписане: 24 липня 2012, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Створення Національного військового меморіального кладовища

5 квітня 2012 року Кабмін ухвалив постанову "Про утворення Організаційного комітету з питань створення і забезпечення функціонування Національного військового меморіального кладовища" http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/348-2012-%D0%BF

20 липня в Києві пройшла прес-конференція по створенню Меморіалу http://photo.ukrinform.ua/ukr/current/p ... ?id=478589

Ось відео - http://www.youtube.com/watch?v=iHY9pg27n-Y

В оргкомітеті одним з троьх заступників голови є Вадим Колесніченко, він же член Антифашистського комітету України і Міжнародного антифашистського руху, він же організатор виставки «Волинська різня – польські та єврейські жертви ОУН-УПА», він же автор "мовного" закону і голова Ради ВГО «Правозахисний громадський рух «Русскоязычная Украина»!
Савєцкі чєлавєки серйозно взялися за Україну. Треба якомога довше блокувати реалізацію цього "проекту", до часу, коли в Україні влада буде належати українцям.

ПовідомленняНаписане: 29 липня 2013, 20:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У Києві зникла встановлена Міхалковим дошка Столипіну
http://www.istpravda.com.ua/short/2013/07/29/132201/

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2013, 20:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Голова Держдуми хоче пам'ятник в Україні
Пам'ятники преподобному Сергію Радонезькому буде встановлено на Куликовому полі, а також у Білорусі, Україні й у Казахстані.
http://www.istpravda.com.ua/short/2013/07/31/132400/

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2013, 21:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
Пам'ятники преподобному Сергію Радонезькому буде встановлено на Куликовому полі, а також у Білорусі, Україні й у Казахстані.
http://www.istpravda.com.ua/short/2013/07/31/132400/

Це ганьба.
А полякам вони не хочуть поставити цього пам"ятника?

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 12:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:

Принизливо...

Взаглі, я не розумію політику Москви, вони свідомо і наполегливо принижують українців, і одночасно розмовляють про якісь братськи почуття, політичні. митні союзи, рускаї міри. Кажуть не плюй в колодязь..., а тут не то що плюють, а просто гадять.
Олекса300689

ПовідомленняНаписане: 01 серпня 2013, 12:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Случ написав:
У Києві зникла встановлена Міхалковим дошка Столипіну
http://www.istpravda.com.ua/short/2013/07/29/132201/

Смерть ворогам Української державності! Це лише початок! Скоро прийдуть часи, коли усі окупаційні пам'ятки будуть знищені, а на їх місці постануть нові меморіали ім. Шухевича та Бандери, а на місці Київських "хрушьовок" розіб'ють парки на честь визволення від кацапської окупації.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2014, 20:39 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

карта свіжих зносів пам'ятників упирю-бланку :

Image

ПовідомленняНаписане: 25 квітня 2014, 19:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Демонтовано пам'ятник Сагайдачному в Севастополі.
ImageImage

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"