•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Диктатура ? А що таке - диктатура ?

Автор Повідомлення
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 17:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

[Виділено окремою темою. Адміністрація.]

А хіба не має право кожен дивитися, слухати і читати те, що він хоче? Не зважаючи на те що комусь це не подобається?
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 17:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
А хіба не має право кожен дивитися, слухати і читати те, що він хоче? Не зважаючи на те що комусь це не подобається?
Може, тільки в собі вдома в наушниках, не засмічуючі другим мізки.

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:

Ні.Не має.
Хтось давно питав,щи схвалите якщо ВО Свобода запроторить
дектатуру?
Так, це схвалюю.
По-перше! Ні мені, ні таким самим як я українцям нічого не загрожує,
навпаки! нарешті ми будемо господарями на своїй землі.
По-друге, і головне.
Чого це ми маємо ліберантичати з дітьми і онуками тих,
хто знущався над українцями,які намагалися боронити
цю нашу землю?
Їх батьки і діди катували наших патріотів,
а деякі ще досі живі мабуть...
А тепер діти цих катів живуть на моїй Житомирщині,
Київщині...(додайте свій край...)
Якого дідька, я буду іх шкодувати?
Чекати пекла для них-це дуже шикарно:)
Вони повинні ще тут розплатитися,
і не гребе...чи діти це будуть, чи онуки.
Хто шкодував моїх українців молодих?
Їх батьки вбивали найкращий цвіт Української молоді:(
Тому, немає бути у нас жалю до виблядкіх енкеведістів-
мажорів і бидла.

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 19:14 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Іван_Київ написав:

Ні.Не має.
Хтось давно питав,щи схвалите якщо ВО Свобода запроторить
дектатуру?

а що таке диктатура ?

Ось Моргенштерн якось викладав : http://www.velesova-sloboda.org/archiv/pdf/schaumburg-lippe-byl-li-gitler-diktatorom.pdf

Цікава доволі книжечка.

ПовідомленняНаписане: 15 серпня 2012, 20:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Що стерли?:)
Ой, якби я переймалася.
Всім буде здрастє.
Рано чи пізно:)

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 08:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
По-друге, і головне.
Чого це ми маємо ліберантичати з дітьми і онуками тих,
хто знущався над українцями,які намагалися боронити
цю нашу землю?
Їх батьки і діди катували наших патріотів,
а деякі ще досі живі мабуть...
А тепер діти цих катів живуть на моїй Житомирщині,
Київщині...(додайте свій край...)
Якого дідька, я буду іх шкодувати?
Чекати пекла для них-це дуже шикарно:)

заморите голодом онуків і правнуків?
якась патологія їй-Богу
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 08:31 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А чого ВОНИ мають ліберальничати з ВАМИ? Ось і буде війна всіх проти всіх. Тому ніякому "народу" ніякої влади давати не можна, бо за мить один другого переріже. Влада у еліти. Еліта наказує, народ підкорюється. Не підкорюється -в газові камери!
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 08:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо можливої диктатури "Свободи" - тут недавно тішилися з приводу вбивства "диктатора" (лівійського націоналіста) Каддафі. Чомусь казали шо це доля Януковича. Невже Янукович становить загрозу? Історія з МВФ і пенсійним віком показова. Тримають його (як і Кучму разом з Ющенком) досить міцно і за потрібні місця.
Тепер уявіть що буде з "диктатором" який насмілиться кинути виклик діючому стану і глобалізованій економіці дикого споживання, покладе край нежадній експлуатації (і трудових і природніх ресурсів, тощо)?
А якщо згадати про сальдо торгівельного балансу? (вітання Ющенку!)
А якщо уявити можливі санкції і інші важелі впливу і тиску?
Доведеться Диктатору вводити воєний націоналізм, але думаю і це не врятує від кари "світової спільноти". З іншого боку без диктату і згортання "демократії" нічого не зробити для соціальної (і національної, якщо хочете) справедливості. От з цим питанням я не можу розібратися. Можете допомогти?
Цитата:
Ось і буде війна всіх проти всіх

Абсолютно вірно. Громадянська війна.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 09:24 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Щодо можливої диктатури "Свободи" - тут недавно тішилися з приводу вбивства "диктатора" (лівійського націоналіста) Каддафі.

Тут не тішилися. Можете перечитати відповідні гілки. Це - по-перше.

А по-друге : хибні уявлення про минуле (нав'язані жидівською парадигмою історичної науки, до речі) породжують хибні очікування майбутнього.
Бо насправді ніколи в історії (навіть серед варварів, що захоплювали Рим) не було намірів знищувати народи чи етноси під корінь - будь-якому переможцю було найважливіше зберігти трудові ресурся і перейняти та засвоїти технологічні та інші новації підкорених. Саме тому вожді варварів так легко ставали імператорами Римської імперії і починали активно засвоювати матеріальну культуру колишньої метрополії, асимілюючи місцевих, або навіть асимілюючись самі.

І по-третє - в якості неабстрактного прикладу : http://barabas-open.livejournal.com/102286.html

p.s. Моргенштерне, Ваші людиноненависницькі схильності останнім часом мене лякають. Як у Вас стосунки з сусідами і співробітниками - Ви ще не всіх перестріляли ? Бо у Шкоди наприклад, я так розумію, скоро вже мало хто залишиться.

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 11:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В мене аж ніяк немає людиноНЕНАВИСНИЦЬКИХ поглядів. Я навпаки всіх люблю. Ось тільки до влади не хочу допускати ніякого "народа". Народ тут вже накермував з 1917 року. Нехай сидить в хліву і мичить. А правити має еліта.

Вигадані французькими сатаністами-ілюмінатами і атеїстичними євреями підхоплені ідеї демократії, рівності, прав людини, свободи (цього слова взагалі не було до кінця 18-го сторіччя ні в російській, ні в українській мовах, була лише слобода як тип поселення) - це ворожі, підривні, антидержавні ідеології. Вони мають бути повністю заборонені. Має бути кастово-ієрархічне суспільство. Народ не є суб"єктом влади. Він є її об"єктом. Суб"єктом є еліта. Вона керує. Народ виконує те, що йому кажуть. І аж ніяк не навпаки.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 11:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Тут не тішилися. Можете перечитати відповідні гілки. Це - по-перше.

Ідеолог сучасного українського націоналізму точно тішився.

так все-таки по диктатурі - пан Тягнибок неодноразово наполягав що він не є демократом (продовжуючи грати в "демократичні" ігри).
Чи можливо навести лад в Україні демократичними методами?
Вважаю що ні.
Цитата:
Народ тут вже накермував з 1917 року

гм... а ДО 1917 бущо щось інше? Помоєму була Малоросія з малоросами.
Цитата:
Має бути кастово-ієрархічне суспільство. Народ не є суб"єктом влади. Він є її об"єктом. Суб"єктом є еліта. Вона керує. Народ виконує те, що йому кажуть. І аж ніяк не навпаки.

угу. Саме "кастово-ієрархічне суспільство" Каста олігархів і їх прислужників проти бидла
Ви описали сучасний стан речей. "Еліта" при владі, народ виконує. І слухняно тицяє піпарці в урни періодично, вважаючи що щось змінює (по наївності). Здається єдине не влаштовує - що "еліта" це не ви
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 11:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
...свободи (цього слова взагалі не було до кінця 18-го сторіччя ні в російській, ні в українській мовах, була лише слобода як тип поселення)...

Де про це детальніше почитати?

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане Моргенштерн, дозвольте поцікавитися, Ви особисто - це "еліта", чи "народ"?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 12:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

гм... а ДО 1917 бущо щось інше? Помоєму була Малоросія з малоросами.
-----

Звісно ж було інше, був цар, німець, а не якийсь там недороблений "високодуховний слов"янин", були чиновники, переважно зі зросійщених німців, представники народу, який має здібності до адміністративного керування, яких у "східних слов"ян" і близько немає. А потім, з 1917, богоносці полізли до влади, гуляй Расєя. Високодуховність поперла. Шариковщина. Вона і зараз триває.

Каста олігархів і їх прислужників проти бидла

------
Так олігархи ж вихідці з цього самого бидла, партійці, "я приїхав із села, електричка привезла", це ж ніяк не можна порівнювати з елітою у тій самій Російській Імперії. Це не еліта, а просто люди, у яких багато грошей.

Чи можливо навести лад в Україні демократичними методами?

-----
Ні, в усякому випадку ні - через дурні "вибори" і пришелепкуваті "парлЯменти". Владу не здобувають на виборах - її беруть. Згадайте Франко, Муссоліні, Піночета.

Пане Моргенштерн, дозвольте поцікавитися, Ви особисто - це "еліта", чи "народ"?

-----
Звичайно, народ. Я і не претендую на елітність. Я хочу вірно служити еліті. Але я не хочу, щоб до цієї "еліти" потрапляли всякі бидлюки, які сруть в моєму ліфті, ставлять машини на газонах або їздять по тротуарам. Еліта має бути елітою. Буде тут Франко чи Муссоліні - буду йому вірний і лояльний.
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 12:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Моргенштерн написав:
...Буде тут Франко...
Ви маєте на увазі Івана чи Франсіско ?

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови