•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Диктатура ? А що таке - диктатура ?

Автор Повідомлення
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 13:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А що, политична нація, держава, буржуазна еліта, а НАТО та ЕС - це просто данина моді.

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 14:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
А всі ці свободи, демократії, прави людини - це лише прикриття світових олігархічних структур.

Скажіть будь-ласка, хто буде боронити країну?
Раби чи еліта?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 14:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Думаю, навпаки. І чого б це цілком колись комуністичний професор, який ніколи не мав жодного відношення до яких небудь дисидентів ось так став націоналістом і консерватором? Тому що, він понад усе прозахідна людина, а для маскування цього використовує всі ці гасла націоналізму і консерватизму? Я би скоріше так подумав. Я не проти Заходу самого по собі, як не проти і Сходу. Я проти односторонньої прозахідної орієнтації. І в НАТО Україні немає чого робити. Гарматним м"яском вона вже багато сторічь працює, досить.
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 14:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:
А всі ці свободи, демократії, прави людини - це лише прикриття світових олігархічних структур.

Скажіть будь-ласка, хто буде боронити країну?
Раби чи еліта?

Найманці. Бажано зі Сходу. Краще за все, белуджі, пуштуни з Зони прикородонних кочових племін. Вони безжальні, жорстокі, і їм на всіх начхати. Вони не місцеві. Всілякі дурниці на кшталт національної або релігійної солідарності тут їм чужі. Їм покажуть кого вбивати і вони миттєво зроблять з якихось там ворогів держави в натурі картину художника Верещагіна "Апофеоз війни".
Час масових армій давно пройшов. Прийшов час приватних воєних компаній.
Яўнут

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 14:21 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ще можна папуасів з Новой Гвінеі, вони ворогів держави з'їдять, щоб тіл не залишалося.

ПовідомленняНаписане: 16 серпня 2012, 14:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Краще за все, белуджі, пуштуни з Зони прикородонних кочових племін.

На верблюдах? :)

Цитата:
...Їм покажуть кого вбивати і вони миттєво зроблять з якихось там ворогів...

за гроші я так розумію...
а що як у ворогів більше грошей?
Біжить пуштун робити апофєоз війни з ворога - а той йому в зуби пачку єврів - і ви бачите в бінокля як загін пуштунів без всякої національної і релігійної солідарності біжить уже робити з вас вєнігрєт.
Як Вам така альтернатива?
Моргенштерн

ПовідомленняНаписане: 17 серпня 2012, 07:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо папуасів. Цікаво, але саме так. Папуаси саме так вибороли незалежність Папуа-Нової Гвінеї і Тимора-Леште. Хоча індонезійці мобілізували на їхнє придушення мусульманських радикалів зі всього світу (на Тиморі навіть аль-каїдівців), папусаси їх перебили і з"їли.

Треба дещо зазначити. Зі сверхдержавами з атомними бомбами ніяка держава, у якої бомби немає, не впорається. Тому, щоб не витрачати свої сили, Захід все частіше використовує приватні воєнні компанії. Саме вони - найманці - при підтримці авіації - розбили нібито такі патріотичні війська Каддафі. Час масових армій, сформованих ВФР, пройшов.

А ТУТ найманці потрібні не стільки для оборони від зовнішніх ворогів, скільки для придушення сепаратизмів, антидержавних і антиурядових заколотів тощо. Бо якшо наберуть "своїх", то у них, так саме як у наших чиновників, на першому плані хто? Правильно, земляки та куми! Ну, так він сепаратист і ворог держави, але ж він мені допоміг кабанчика різати, як я буду його бити?! Це те ж саме, що у Ющенковичів - цей родич, цей кум, цей сват, цей брат, цей куратором був у КГБ, з цим разом бражку пили, ну, то осьвсіх цих на посади і призначимо. Ні, цього не має бути. І чиновники, і силові структури мають бути професійними. І якщо ці професіонали не будуть чомусь "слов"янами" (ой, яке горе), але будуть добре робити свою роботу, то тим краще.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,