•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід
   
 Зовн. політика США після Другої Світової війни щодо України.

Автор Повідомлення
С. Макс-к


Повідомлень: 51
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 16:55 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Корисна інформація. Тільки не пам'ятаю, щоб коли-небудь її висвітлювали "наші ЗМІ".

_________________
Я, соціал-націоналіст і в мене є обов'язок - бути борцем за правду і справедливість.
НАРОД, ЄДНАННЯ, СВОБОДА.
РІВНІСТЬ в ПРАВАХ і ОБОВ'ЯЗКАХ.
Свенц


Повідомлень: 54
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2012, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
то до бою має стати 100% українців щоб перемогти, а не 10% як зараз.


Не встане 100%, але й залізо не відразу загартовується... Сьогодні 10,44%, завтра буде 25,55%, ну а потім фантазія у поміч. Це цілком реальний сценарій. Наприклад в Нью Йорці, де я голосував, за ВО Свобода віддали голоси всі з ким я мав розмову - 100%)))
Свенц


Повідомлень: 54
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2012, 22:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Щодо США. Я переконаний в тому, що Америка (разом з Канадою) мають стати нашими стратегічними союзниками. Для цього існують всі умови: потужна Українська діаспора в обох країнах, політична зацікавленість патріотично налаштованих Американців в сильній Україні, ну і нарешті мілітарний та економічний потенціал США буде нам тільки в пригоді. Багато Американців переконані в тому що Україна здатна створити міцний блок держав навколо себе (Україна, Польща, Білорусь, Литва, інші Балтійськи нації) як противагу РФ, але так само і Західній Європі і Туреччині.
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 24 грудня 2012, 23:58 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Свенц написав:
Щодо США. Я переконаний в тому, що Америка (разом з Канадою) мають стати нашими стратегічними союзниками.

Ви їм про це повідомили ?

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Свенц


Повідомлень: 54
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 00:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Барабас, а навіщо ж сарказм? Ви з моєю тезою не згодні? Якщо просто подивитися на економічну карту світу, то стає зрозумілим де найбільші ринкі, та звідки можуть прийти інвестиції в майбутньому. У Китаї, нащастя, дуже мала українська громада, навпаки у США та у Канаді - потужна. Тобто, лобіювати інтереси України зручніше в Америці і в цьому наша перевага.Відповідаючи на ваше запитання - так. При нагоді я завжди пропагую Україну.

P.S. США ще за Рейгана визнали Голодомор геноцидом Українського народу, я вже не кажу про Канаду. Це щодо питання про друзів та ворогів.
Моргенштерн


Повідомлень: 1815
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 08:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Патріотично налаштованим американцям на Україну начхати, вони навіть не знають про її існування. Україна не може бути ринком, бо ринок це там, де щось купують, а у українців немає грошей.
І головне: Америкою керують аж ніяк не "патріотичні американці".
БАРАБАС


Повідомлень: 9512
Звідки: Ялта-Ужгород. Україна.

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 08:55 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

Свенц написав:
Барабас, а навіщо ж сарказм? Ви з моєю тезою не згодні? Якщо просто подивитися на економічну карту світу, ...


одна з відзнак націоналізму - тверезий розрахунок на власні сили.
Щодо споживчого ринку - також.

_________________
Свобода - тверда як меч.
Або вона у тебе є, або тебе нема.
Свенц


Повідомлень: 54
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 23:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
одна з відзнак націоналізму - тверезий розрахунок на власні сили.
Щодо споживчого ринку - також.


Дякую за ваш екскурс в політичну теорію, але я не шукаю "глибокіх" відповідей, а нормального діалогу. Однак я з вами не згоден. По-перше, розраховуючи тількі на власні сили у міжнародному просторі, і насамперед це стосується економіки, Україна ризикує опинитися в ізоляції. По друге, націоналізм це не статична рідина, він тече, змінюється. Наприклад націоналізм ХІХ сторіччя не є рівнею націоналізму ХХІ. По третє, ми живемо в глобалізованому світі, і цього процесу не зупинити. Ми повинні знайти баланс, от я вам і наведу приклад.

Уявімо собі, що Україна національна держава (а вона такою буде); в 2050 році провадить самостійну зовнішню політику, без союзників! А у Африці є така чудова країна як Нігерія. Населення України, якщо ситуація буде більш менш сприятливою сягне 45-50 млн, а Нігерії - 450 мілійонів ( http://esa.un.org/unpd/wpp/index.htm). Звичайно що всім тим неграм стане затісно в своїх пустелях, і вони попруть до Європи. Навіть 200,000-300,000 цих добродіїв в Україні буде достатньо щоб суттєво вплинути на демографію нашої Батьківщини. Але українці вирішують депортувати всіх нігерійців; вони це роблять. Наслідком цього є політична ізоляція з боку ООН наприклад, а потім і економічне ембарго. Так для того щоб взагалі негірійців не було в Україні, потрібно мати однодумців насамперед у сусідніх країнах, а також своє лоббі в глобальних державах. Тому що в майбутньому розмір населення та ВВП будуть мати вирішальне значення в наддержавних утвореннях (ЕС це демонструє), а не суверенні права національних держав. Нам потрібно добряче підготуватися до цього, і можливо встати на чолі держав у Східній Європі де у України переваги у всьому вище зазначеному окрім ВВП, що безумовно є свідченням злочину сучасної української еліти.
Свенц


Повідомлень: 54
Звідки: США

ПовідомленняНаписане: 25 грудня 2012, 23:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Патріотично налаштованим американцям на Україну начхати, вони навіть не знають про її існування. Україна не може бути ринком, бо ринок це там, де щось купують, а у українців немає грошей.
І головне: Америкою керують аж ніяк не "патріотичні американці".


Як висловився Тягнибок на одній із передач, можна казати що пляшка напів порожня, а можна - напів повна. По факту і демократи і республіканці патріоти США. Питання в тому хто більший. Звичайно, мені імпонують республіканці, але їх стратегія на останніх виборах була жахливою. Вони оперлись тільки на білу частину населення, але не збагнули що демографічно Америка змінилася суттєво (наразі 73% є білими в США). Це також стосується мого попереднього посту до Барабаса.

Звичайно, що ніхто з Американців за Україну в вогонь стрибати не буде. Але разом із тим панове, перепон задля України для стратегічного партнерства з США немає! Ми не Росіая, вони хотіли би нас бачити сильною державою. Все залежить тількі від нас самих.
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2012, 11:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Україна для США - лише територія. Як і більшість інших країн.
Країна третього світу. І якщо, припустимо, для інтересів США буде вигідно розділити/ліквідувати/модифікувати/тощо Україну - рука не здригнеться аж ніразу.
Ви хоч дисертацію захістіть - але в альтруїзм США я не повірю ніколи.
Цитата:
стратегічного партнерства з США немає

і в чому, цікаво, полягає СТРАТЕГІЧНЕ партнерство?
Отаке щоб руками помацати. Щось матеріальне і корисне?
Наприклад - авіпромисловість нехай допоможуть розвивати. Або повний атомний цикл, щоб від москалів не залежати... чи там - гелікоптери (з нашим то потенціалом!!) нехай закажуть, ми їм зробимо! Чи ще якусь воєнщину... ми їм (США) продукцію - вони нам - доляри!
Бо поки що співпраця з США полягає в "утєчкє мозгов" з України. Ви вчимо - потім туту - і до Америки. А нам - дулю з маком.
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 26 грудня 2012, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Звичайно що всім тим неграм стане затісно в своїх пустелях
гм.... а в університеті знають що Ви негрів неграми називаєте? :)

Цитата:
Наслідком цього є політична ізоляція з боку ООН наприклад, а потім і економічне ембарго.

ми того... як сильно зайнтегруємося - то попісяти криво буде достатньо щоб отримати ізоляцію і економічне ембарго. Україна цікава поки є що викачати - а викачають - і виплюнуть. І ні про яку незалежність мови не буде. 2050 - чудово - припустимо продуктова криза - пшениця потрібна - опа, Юкрейн - черноземи - гів мі пліз - шо, нє? ви того, не балуйтесь, ато зверху ембарго, внутрівєнно ізоляцію а по голові - бомбу. І потече українське зерно туди куди потрібно. Це так, чисто гіпотетично. А так я взагалі і за демократію, і за толерантність і за загальнолюдські цінності. Тілько оті Ваші альтруїстичні байки студентам читайте.
дід Володя


Повідомлень: 4757
Звідки: Галичина

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2013, 22:03 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Україна на перехресті стратегічних викликів.

http://firtka.if.ua/?action=show&id=31393
Сергій Гребенюк


Повідомлень: 24
Звідки: Черкаська обл.

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2013, 11:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Знайшовши одну з гілок, де говорять про реальне становище, скажу і про свої погляди з бажанням зав’язати конструктивний діалог.
Всі погляди на рівність держав, патріотизм, та взагалі високий політ мрій про Величну Україну – фантазії наївних обивателів.
З перегляду форуму складається враження, що ми ватага школярів, які ганяємо туди-сюди. І хоча школярі дебелі, з кулачищами та гикають так, що Україна тремтить – школота є школота.
У свій час пролунає відповідний дзвоник – вийде директор, і вся безстрашна рать бігенько так, овечками, займуть місця згідно написаного розкладу. Тому, що крім крутих розмов, які ми круті, а якщо ми разом ми мабуть крутіші за поросячий хвіст, і крутіше нас тільки яйця, і вище нас тільки «звйозди», існує така річ, як економічна вигода та прагматизм. І їй, як директору, байдуже, що там діти про себе думають - у неї свої плани і свій розклад.
Даний рОзклад, або розклАд, ставки гри, хто в цій грі грає та головне - хто грає в ігри, а хто власник казино, зрозуміли в Росії та Білорусі. В Росії лоханулись, як і ми, але тепер там зміцнюється патріотичний рух, де активність базується на реальних даних про оточуючі речі. В Білорусі взагалі не допустили чужих гравців вмішуватись в їхню гру.
«А як же конкуренція, вільний розвиток, ринок – вони ж відсталі люди» - кажуть багато хто.
Але попробуйте конкурувати з любою західною комерційною структурою – Вас з'їдять відразу, а їхня держава допоможе, і ще й скаже «Ату вас, - конкуренція, вільний розвиток, ринок – нічого особистого, тільки справи». Або завалять, щоб не морочитись, що особливо помітно в торгівлі зброєю – від авіа аварій з конструкторами, до «вибивання» держав з цього сектору ринку.
В Україні про це знають, але не хочуть говорити, патріотично лижучи зад і говорячи, - оце велике сонце нам засвітило, воно нас зігріє.
Повертаючись до ігор патріотів, потрібно знову сказати, що любою діяльністю повинен керувати прагматизм.
Тверезе бачення ситуації, постійне вияснення причин і наслідків та головне, постійне питання – «Факти, факти, які факти?».
Такої тверезої оцінки та головне, конкретних економічних пропозицій і основ на яких вони базуються, не видно в опозиційних партій.
Добре, прийшли ви до влади, розігнали канцелярських щурів, повигонили всіх ворогів і що? Ваші наступні дії?
«Кинул взор свой князь Киевский, повел рукой, и полились реки молочные в кисельных берегах» (по бажанню можна перекласти на українську, з зміною назв, регалій та бажаної продукції).
Весь патріотизм пройде коли захочеться їсти, а вам скажуть – купляй.
Попробуйте вмовити продавця дати вам хліба за патріотичну пісню Січових стрільців або за переказ поглядів націонал – соціалізму, або може у вас кабанчик виросте на розумних словах замішаних на любові до України.
Заберете силою у ненависних злодіїв – експлуататорів, але десь це вже було. Достатньо деяких непродуманих кроків і той же Захід, з радісним підвискуванням про захист демократії, кинеться нам допомагати – і тоді привіт, Югославіє.
Я веду до того, що попри наявність на форумі багатьох слушних думок, всі висловлювання на форумі - марні фантазії, тому, що вони не базуються на основі – яку економічну політику потрібно проводити Україні і чому саме таку політику.
І здається, ніхто не хоче цього виясняти, перебуваючи в полоні своїх високопарих мрій або гарячкового патріотизму.
Я розумію, партії краще підтримувати патріотичні пристрасті утримуючи рейтинг, але потрібно готувати і наступні дії. За першими рядами революціонерів мають піти господарники і науковці, відмічу, СВОЇ господарники і науковці. Тому що, якщо не йдуть СВОЇ (хоч і говорячи нелицеприємні речі), підуть ЧУЖІ з розумуваннями і улесливістю (але з своїми, цілком прагматичними цілями).
Тому, пропоную переходити від вияснення питання хто більший патріот – той хто з'їсть більше сала, чи той у кого більші вуса (бо це вже починає нагадувати міряння піськами хлопчиками) до питання економічної стратегії України – яка вона повинна бути і які підстави так вважати.


Редаговано: Сергій Гребенюк (22 березня 2013, 12:24)
Дядя Ваня


Повідомлень: 4821
Звідки: Київ

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2013, 11:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
до питання економічної стратегії України – яка вона повинна бути і які підстави так вважати.

основа - енергетична незалежність
а уже звідти можна танцювати
але на диво - і націоналісти і комуністи дуже протестують проти видобутку сланцевого газу :)
Сергій Гребенюк


Повідомлень: 24
Звідки: Черкаська обл.

ПовідомленняНаписане: 22 березня 2013, 13:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановний пане Дядя Ваня.
Пропоную Вам, та іншим зацікавленим особам, висловитись по цьому питанню в гілці "Економіка". Таким чином можна буде структурувати основні питання, які цікавлять відвідувачів форуму.
Для "Зовнішньої політики", я б запропонував вияснити спочатку питання, хто схований за масками, які нас оточують, та які в них плани.
Так, як на моє переконання, "не все так добре в Датському королівстві" в даному питанні, і ми, мечучись то за одними, то за іншими вождями, як в анекдоті вступаємо як не в г...но, то в партію.

 
Нова тема Відповісти

 
ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політикуВО "Свобода"
Українська права партія,
зареєстрована в 1995, однак
діяла з перших років
здобуття незалежності. Програма ВО "Свобода" є
Програма захисту українців

Основні напрямки програми:
визнання голодомору та
репресій геноцидом українців,
захист української мови,
визнання ОУН-УПА,
національна справедливістьЛічильники

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET