•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Список останніх повідомлень.

Автор Повідомлення
Лірник

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2012, 23:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Доброго всім часу доби!

Хотів би зв'ясувати у адміністрації чи можливо додати на форум список останніїх повідомлень. Доволі незручно передивлятися повідомлення, скажімо, за 2-3 дні. Доводиться переміщатися по всім розділам, а так повідомлення були б в одному місці. Впевнений, користувачі належно оцінять нововведення. Було б також чудово додати опцію з вибором кількості повідомлень.

Дякую за увагу.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 04 вересня 2012, 23:19 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

нові повідомлення - http://www.forum.vosvoboda.info/search.php?search_id=newposts вже є давно

Цитата:
Було б також чудово додати опцію з вибором кількості повідомлень.
???
Лірник

ПовідомленняНаписане: 05 вересня 2012, 12:06 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
нові повідомлення - http://www.forum.vosvoboda.info/search.php?search_id=newposts вже є давно

Шугай , дякую.

Шугай написав:
Цитата:
Було б також чудово додати опцію з вибором кількості повідомлень.
???

малося на увазі наступне. якби останні повідомлення виводилися б, наприклад, знизу на головній сторінці, то в налаштуваннях профілю була б доречна опція з вибором кількості видимих повідомлень (5, 10, 15...)
Шугай

ПовідомленняНаписане: 05 вересня 2012, 19:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Лірник написав:
малося на увазі наступне. якби останні повідомлення виводилися б, наприклад, знизу на головній сторінці, то в налаштуваннях профілю була б доречна опція з вибором кількості видимих повідомлень (5, 10, 15...)
Мабуть ти звик до якогось інтерфейсу і тепер хочеш звичні для себе речі перенести й сюди. Я тебе розумію, але зрештою мало хто із тобою погодиться. Тут, на форумі, все просто і зручно - без особливих викрутасів, що для політичного форуму - це є тільки плюс.
Свого часу в мене також було парочка ідей... я в тому не дуже розбираюся, але адмін мені пояснив що модернізувати форум дуже проблематично... крім того вибори на носі, зараз вільну хвилинку не так просто знайти... сам розумієш.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,