•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Віртуальна Україна в онлайн грі eRepublik

Автор Повідомлення
В'юн

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2012, 15:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Привіт усім, хто вирішив оце прочитати!
Отож, впевнений кожен з вас бодай колись уявляв себе політиком, генералом, успішним підприємцем чи журналістом? У eRepublik це можна реалізувати сповна. Це окремий світ з власними порядками та віртуальним населенням у понад 200000 ежителів. Тут ви можете знайти для себе епічні баталії, операції з валютним ринком, політичні дебати, а володіючи красним слівцем можете організувати випуск власної газети. Цікавим фактом є те, що адміни ні копійки не вкладають в рекламу гри. ЇЇ популяризація є виключно завданням мешканців едержав, для яких так званий “бейбібум” є засобом перетворення Батьківщини у “наддержаву”.

У нас залишився тільки один регіон і той не сьогодні, так завтра ми можемо втратити. Нам конче необхідні рекрути та свіжа кров. Лише масовий підтік гравців може допомогти відновити нам територіальну цілісність! Лише хай і віртуальна, проте національна свідомість може допомогти втримати державну суверенність. Війна з еУгорщиною – це відмінний шанс пробудити націоналістичні почуття та консолідувати нашу еспільноту навколо єдиної мети – відсічі ворога. Отож, не гайте часу – приєднуйтеся до українців тут! http://www.erepublik.com/uk/referrer/IProv
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2012, 15:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Бебібум краще влаштовувати в реалі

як і все інше
всі ті ігри - це зомбування і відволікання від реальних проблем

знаю безліч людей для яких реальність - це лише доповнення до віртуального світу, де вони "живуть" насправді

психічна хвороба
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2012, 17:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

...тобто інтерфейс англійською? Що порадите, щоб швидко увіллятися в команду і гру?

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
В'юн

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2012, 17:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Відповіді
Для: Іван_Київ

Коротко:
Насправді eRepublik чудовий політичний та економічний симулятор, нічим не завгірше за реальне життя.
Про психічну хворобу, залежність від віртуалу - згідний з цим, головне знати міру.
Довго:
В жодних онлайн-іграх (хоча досвід маленький) ще не бачив такого національного духу, підтримки націоналістичних поглядів, словесних баталій із псевдопатріотами та неуками про Бандеру, УПА, визвольний рух.

Для: Так Собі

Інтерфейс українською, заходь за посиланням
Поради для гри:

1. Виконуй місії, не витрачай голд даремно, пізніше знадобиться
2. Читай епресу, після здобуття певного рівня можеш вступити в політичну партію, чи військове угрупування яке сподобаєш, це розширює можливості гри.

Моє враження після тижня гри:
Не все так просто, як здається з першого погляду
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2012, 20:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Як здобути силу?

Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
Шугай

ПовідомленняНаписане: 24 вересня 2012, 22:56 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

:) ви тут про що балакаєте?
В'юн

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 04:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шугай написав:
:) ви тут про що балакаєте?

Зайди на Вікіпедію і заведи у пошуку eRepublika
В'юн

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 05:01 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
Як здобути силу?

Давай про ігрові моменти задавати пмтання у самій грі, шукай мене там.
Ну, але по суті питання: все як і в реальному житті - потрібно качатись :)
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 08:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
нічим не завгірше за реальне життя

вово... я ж кажу :)

Цитата:
головне знати міру.

скільки годин на добу Ви присвячуєте віртуальному життю?
тільки чесно?
Так Собі

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 09:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В'юн написав:
...шукай мене там.

Який нік?

Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
В'юн

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 10:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:
нічим не завгірше за реальне життя

вово... я ж кажу :)

Цитата:
головне знати міру.

скільки годин на добу Ви присвячуєте віртуальному життю?
тільки чесно?

з 7.00 до 9.00, деколи ввечері заходжу, на більше часу не має
В'юн

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 10:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так Собі написав:
В'юн написав:
...шукай мене там.

Який нік?

IProv
Кайзер

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012, 11:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Була вже тема на форумі.
По темі. Гра для дітей же би не сувалисі по вулиці і чорнуху в неті не дивились. Ну ше на роботі - робочий час згаяти... А так - фуфло.

Мені молодим помирати

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"