•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

порадьте,за кого голосувати

Автор Повідомлення
ірина козач

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2012, 09:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Порадьте ,бо не можу розібратись...зараз стільки наклеєно листівок ...от прийду я на 223округ по києву,там буде один кандидат від об"єднаноі опозиціі,чи ще від Свободи хтось?У мене з десяток друзів,що не дуже переймались колись йти голосувати чи ні(і не ходили),а зараз хочемо таки піти,але не дуже розуміємо,що там за список буде(відстали ми від часу,нажаль...)
Можна зараз конкретно мені сказати,на 223окрузі Києва яке прізвище шукати у бюлетені?А якщо шнший район Києва,то тоді як зорієнтуватись?
Вибачте за таку безпорадність...
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 11 жовтня 2012, 10:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цей лінк Вам допоможе розібратися.
http://www.svoboda.org.ua/dopysy/dopysy/033443/
Ходос

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2012, 16:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

П.Ірино, якщо зараз в ВР буде фракція Свободи, хай невелика, то на наступних виборах ця фракція збільшиться в кілька разів - бо вже вся Україна зможе судити по ділах Свободи.

І іншого шляху для України немає - потуги всіх інших партій, навіть націонал-демократичних, ми спостерігаємо вже 20 років, вони довели нульову результативність.

Сміливо голосуйте за Свободу, це єдина партія, де є патріоти.
Це не тільки моя особиста думка, так вважають багато мислячих людей, здатних на аналіз.

Прийдете голосувати в свій округ -голосуйте за Свободу по списках партій і за Юрія Левченка по мажоритарці.

Вам повезло - з 13-ти київських округів по мажоритарці у двох балотуються свободівці, і один з них - Ю.Левченко - у Вашому окрузі.

Повірте, це історичне голосування.

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2012, 16:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Це історичне голосування,бо воно може стати останнім.Якщо політики підведуть,то більше люди на вибори взагалі ходити не будуть.

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2012, 17:00 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
...то більше люди на вибори взагалі ходити не будуть.

Таке кажуть щовиборів.)

Весняним змістом-динамітом.

Мій край, Волинь і Україна
Пульсують волею життя
І дишуть спрагою звитяг,
Святого вибуху нетліну.
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2012, 18:59 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну,значить я говорю про себе.
Хоча,якщо графу"проти всіх" вже прибрали,то що завадить ввести штраф,чи інше покарання за неявку на вибори.

ПовідомленняНаписане: 14 жовтня 2012, 19:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я теж не знаю за кого голосувати,хоча ще кілька днів тому позиція моя була чітка і однозначна.Це зі мною вперше,щоб перед самісінькими виборами розгубитися.Почекаю до кінця наступного тижня,може й знайду відповідь.

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012, 08:05 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

М.Джура написав:
що завадить ввести штраф,чи інше покарання за неявку на вибори.

У багатьох європейських країнах за відмову голосувати на виборах стягується штраф. Це ж саме скоєне вдруге, тягне за собою ув’язнення (терміном не цікавився).
Ярослафф

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 10:43 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Не знаю, не знаю. Вагався до вчорашнього дня між УДАРом і Свободою. Але вчора на Кореспонденті була стаття про те, що Свобода не виключила із списку жодного кандидата з тих, хто, нібито, не дотримується партійної дисципліни. Циата: "В то же время, на съезде поднимался вопрос о несоответствии нескольких членов партии в Кировоградской области, которые "уже давно не подвластны партийной дисциплине". Разобраться с ними Тягнибок посоветовал уже после выборов. Примечательно, что не был снят ни одни кандидат в депутаты по мажоритарным округам, то есть списки от партии остались такими же."
Однак постає питання: яким саме чином пан Тягнибок збирається впливати на цих депутатів після виборів, коли вони перейдуть до ПР? Дуже хотілося б почути конкретну відповідь. Адже всі знають, що після виборів вже майже нічого зробити не можна, немає механізмів впливу на зрадників і перебіжчиків.
Тому, ваги поки що перевісили у бік УДАРу. Хоча я й дуже хочу побачити Свободу у ВР.
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 11:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ярослафф написав:
Тому, ваги поки що перевісили у бік УДАРу. Хоча я й дуже хочу побачити Свободу у ВР.

Ви вірете у щирість Кличків? Тоді Вам сюди:
http://www.forum.vosvoboda.info/viewtopic.php?t=8120&postdays=0&postorder=asc&start=225.
Читайте, робіть висновки...
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 11:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ні,"УДАР" це не вихід!

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 13:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ярослафффффффф....не дуріть людей...під прикриттям "вагань" між двома політ силами (і що ви знайшли спільного між ними...бо спільного там як між небом і землею),ви намагаєтесь задурити когось типу "удар" рівнозначний Свободі. А ви в курсі,що до нас у Херсон приїздив віталька клічко і був дуже здивований хто предсталяє його партійну організацію в місті...відверті шахраї і пройдиствіти...ось вам і "удар". Так шо такі бізнес - проекти типу удару під прикриттям відомого спортсмена насправді дуже швидко стають філією великої лобістської олігархічної фракції,тому відрізнити зараз хто є хто дуже просто: хто каже правду - за тим можна сміливо іти,а хто розводить різну політичну муть типу демократія,європейський вибір,покращення життя...тобто всяку попсу...це точно олігархічний бізнес - проект,тим більше удар тягнуть за вуха до парламенту. Так що удар дуже швидко зіллється з будь -якою великою лобістською фракцією олігархів,або навпаки,може сам стати такою фракцією,з якою зіллються рагуонали і "аппазиціанери". За Свободу по партійному списку я спокійний. То ж не мутіть воду. Кажіть правду.
Ходос

ПовідомленняНаписане: 16 жовтня 2012, 14:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Удар - майбутня фракція "тушок". Кличко політик без досвіду, навряд чи могло бути інакше в цьому єврейському політичному середовищі. Причому кар"єра Кличка може закінчитись ще раніше, ніж Тигіпка.

Народ чекає на нових політиків, тому багато людей проголосують за Удар.

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 09:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я нікого не дурю. Але тут я теж бачу тільки гасла. Кличко хоча б морди на рингу бив і це всі бачили! Що робить Свобода із паном Тягнибоком? Деякий час тому я з друзями на дачі розмовляв про майбутні вибори і постало у нас питання: а куди подівся Тягнибок із Свободою? Щось ну взагалі про Свободу не було чути. А ближче до виборів заворушились. Я не кажу, що хтось поганий, а хтось хороший. Просто я бачу, що всі однакові. Сподіваюсь, що гасла Свободи не залишаться тільки гаслами, а побачу конкретну роботу. Дуже ймовірно, що проголосую саме за цю силу. Враховуючи вчорашні сварки Яценюка з Кличком - огидно, блін....
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012, 09:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ярослафф написав:
Я нікого не дурю. Але тут я теж бачу тільки гасла. Кличко хоча б морди на рингу бив і це всі бачили!

Так, на рингу він показує себе гарно. Але Ви читали матеріали про те, з ким співпрацював Кличко? Ви коли-небудь чули від нього спростування? Ви вірите, що людина, яка щільно співпрацювала з кримінальним світом, так швидко може від нього відмежуватися? То чи потрібен нам такий депутата, враховуючи що в раді і так багато людей, що співпрацюють з криміналом.

Ярослафф написав:
Щось ну взагалі про Свободу не було чути. А ближче до виборів заворушились.

Усі ці «рухи» не даються безкоштовно. Просто у тих, хто пов'язаний з владою і криміналом грошей набагато більше, ніж у Свободи. От вони і витанцьовувати почали раніше.
Натомість Свобода за останні 3 роки провела дуже багато акцій з вшанування героїв, пікетування незаконних забудов, колективного прибирання територій.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,