•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

порадьте,за кого голосувати

Автор Повідомлення
олег_кв

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 10:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
хоч убийте - не бачу різниці між бандитами від ПР і бандитами від БЮТу

Маєток БЮТівця http://www.youtube.com/watch?v=-Az45dSXWhQ

Посилання на маєтки бандюків ПР потрібно?

Ви все ще не бачите різниці?
пан Адзьо

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 16:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ось тут http://rada2012.texty.org.ua/district/117/candidat
шукаю кандидата від Свободи , а нема .

Яка позиція партії ?
татана

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 18:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

За кого голосувати по округу №158 - немає нікого з оппозиції
Шугай

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 21:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан Адзьо написав:
Ось тут http://rada2012.texty.org.ua/district/117/candidat
шукаю кандидата від Свободи , а нема .

Яка позиція партії ?

Єдиний Узгоджений Кандидат від Комітету Опору Диктатурі, по домовленостях із Свободою, на даному одномандатному виборчому окрузі є Васюник Ігор Васильович.
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 08:35 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А хто такий Васюник Ігор Васильович?
Юрій_

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 10:30 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Тоже как то в тупике, за кого голосовать по 212 округу (Киев, Дарницкий р-н).

От Свободы - кандидата как то не нашлось, от БЮТа - милицейский генерал Ярема (ладно что милиционер, но вот при уже власти уже бывалый, и полномочиями очень серьезными облачен был, а толку? Толку в смысле не для него, для него уверен что был, а вот как для меня, как пересичного, для киевлян, для рядового милиционера в конце концов), от Удара - попрыгунчик из партии в партию Куликов.
Вот не пойму, это что было решение оппозиционных сил просто слить округ?
Из самовыдвиженцев, которые реально имеют шансы на хороший процент голосов - Баленко и Мунтян
Баленко как хозяин Фуршета - как по мне идет в Раду деньги зарабатывать и бизнес свой умножать, а значит будет там - где делят денги и имеют власть.
Мунтян - как то не хочется видеть в Раде еще одну Богословскую, да и после ее заявлений во время типа "педофильского скандала" перед президентскими выборами, считаю ее лишенной всяких моральных устоев и способной на любую низость и подлость ради собственного пиара.

Кто остается? Да как бы и никого не остается.
Не ну есть еще Черновол. Давеча послушал его выступление, вроде как говорит он правильно (и даже советует по спискам за Свободу голосовать), только вот увы, как то не в папу он пошел, и своими метаниями и нашим и вашим моего голоса как то не очень заслуживает.
Ну и бюлетень азаровской цитатой "ДА ПАШЛИ ВЫ ВСЕ" портить не хочется, выбор делать надо, а выбора пока не вижу.
В общем пока тупик.

За російську мову вібачаюсь, але на ній мені легше думки висловлювати (отака ось є в мене погана звичка)
Ксеня_11

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 20:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Так це ще та компашка на вашому окрузі... А головне ,якщо "не візьмем "якістю", то поборемо кількість"- по регіональному Це ж Свобода цей округ віддала ОО, а ті не знайшли достойних. І не лише в Вас на окрузі у нас така сама картина. У нас зливають "Удару", хоча кандидат від ОО людина справедлива, але команда у самого кандидати продажна. Для кого вибори, а для кого час заробляти гроші. Якось із усіх бід треба вибирати кращу.Свобода з ОО підписали угоди, тож уразі порушення ними домовленостей ці хлопці мовчати не будуть. За Свободу по партійному списку і за ОО. Мені дуже не подобається те, що творить ОО і Удар. Закон такий , той хто зрадив раз, зрадить сто раз і це перевірино. Але виходу іншого нема, бо жоден самовисуванець- це не самовисуванець це ширмочка для Регіонів.

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 20:58 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В нас ситуація аналогічна. Від обєднаної опозиції йшов дуже порядний кандидат. Сам я неодноразово бував на його зустрічах. І ось нещодавно дізнаюся з "регіональної газети",що його зняли!!! Для мене це було шоком,як і для нього самого. Я передивився в інтернеті,все так і є. Його просто зняли не порахувавшись з його думкою. Причому зняли на користь ударівця місцевого олігарха путілова. І тепер я маю за нього голосувати??? А в спину йому дихає ще один олігарх від регіонів. Коротше кажучи,судячи з того,як поступили із моїм кандидатом (в інтервю він розповів,що йому обіцяли і як його кинули) - можу сміливо припустити,що "обєднаній аппазиції" по великому рахунку плювати на якість людей які пройдуть до вру.
Ксеня_11

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 21:49 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пане МіхаельВітман, я Вам більше скажу. Отой "Удар", це "удар" по Свободі. Бо ПР не може ніяк вплинути на авторитет Свободи в Західних областях та і взагалі , то вони вирішили відправити туди Кличка з його баксерським авторитетом, подивіться, що вони витваряють у Львові, у Івано- Франківську і т.д., заявляють, що вони опозиція і намагаються дешевими провокаціями забрати голоси в Свободи. Чомусь він не приїхав забрати голоси у О.Калентик і її родини, побіжить якщо не сам, то половина його команди до ПР .. Підтримуймо СВободу, бо вона наша українська, наш шанс.
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 22:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Є така штука,як совість,гідність,своє Я.Не голосуйте за будь-яке лайно.Свобода дала слово-то держить,не поборюює ОО(оце ОО нагадує мені одну частину тіла,напевно,я не далеко від правди).А мене партійна дисципліна не зобов*язує поступати проти своїх переконань.Голосуйте за Свободу,а якщо по мажоритарці у вас якісь гівнюки-сміло голосуйте за всіх одразу,або пишіть щось,на ваш розсуд,тільки не в графі з кадидауном,бо ненароком за якусь кандидупу проголосуєте...

Слава Україні!
МіхаельВітман

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 23:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Із насолодою послухав виступ Ю.Михальчишина на шустері,ну і так само було дуже цікаво дивитись на те,як фірташі з допомогою телеканалу інтер і шоу кісельмана тягнуть за вуха кличка в....президенти,як вони це робили колись з януковичем,як розкручували тігіпка. Я лишень одному дивуюсь: як люди цього не бачать. Але заспокоює одне: насправді потенційних прихильників Свободи є значно більше ніж навіть за них проголосують.
Ксеня_11

ПовідомленняНаписане: 26 жовтня 2012, 23:39 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

У мене теж була спочатку така думка закреслити мажоритарку всю, але тут це на користь ПР. Вони ж на деякі округи понакидували більше 30 кандитадів-самовисуванців.Це з розрахунку на перекреслення бюлетенів, бо ці бюлетені не дійсні і з дійсних теж легко таким самим чином одним помахом ручки зробити недійсний там , де наприклад Свобода буде.Часто буває людина погано бачить , а член комісії при видачі бюлетеня ставить галочку за тих , які йому платять, а потім ще одна галочка і все - це тінйова схема забрати голоси в опозиції. Графи ж проти всі нема, це чому?Це забрали у виборця прово протесту, мов вибирай з купи бід найменшу, з розрахунку зневірені проголосують за ПР або за іншу ПР, яка різниця, а ті, що хотять справедливості- закреслять і ні ОО, ні Свобода тут не виграє. Рахувати будуть по максимуму, хто більше, той і на коні.А треба ще враховувати, підміну бюлетенів,заповнення бюлнів членами комісії, особливо коли голосують на дому. Це ж зазвичай люди старенькі, хворі, часто одинокі. До них приходять питають за кого, ті кажуть, а ті самі ж ставлять галочку проти того хто їм платить і все. Треба бути зараз щей мудрими . Щоб через наші амбіції в парламенті не вийшла більшість ПР.

Враховуюч, що "Удар", ще забере голоси . Я бачила в неті рекламні ролики,як копували опозицію, ще вдень. І гордість розперає, що Свобода не підкупна.ПР фільтрує ряди ОО своїми ж грішми.От Власенко підставився з чемоданом бабла, за день до виборів..
Слава Україні!

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2012, 13:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ну і сміхотворна - прийшла на партійний форум, і питає за кого голосувати, тобто, прийшла до наперед заангажованих людей, а точніше майже гарантованих виборців Свободи
Ксеня_11

ПовідомленняНаписане: 28 жовтня 2012, 19:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ми незаанглажовані , ми - національносвідомі люди.

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2012, 03:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А я радий, що для мене ці вибори стали Виборами: і "Свобода" є, і я знаю, де моє! Любо, браття... Пішов Вас, мої рідненькі, шукатм - де Ви, побратими? На все добре...

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,