•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Румунсько-Молдавська атака на Україну.

Автор Повідомлення
Донецьк88

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 18:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Донецьк88 написав:
Цікаво почути думку, враховуючи історичну справедливість, яка повинна бути назва - Україна чи Русь?

Враховуючи історичну справедливість, ми живемо в Україні-Русі яка межує з Московським Ханством.

Але це Московське Ханство відібрало у нас нашу назву.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:

До речі, а навіщо з Москви до Донецька прямий звязок є?

Не зрозумів, що ви маєте на увазі, який прямий зв'язок?

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 18:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Донецьк88 написав:
Чорний написав:
Донецьк88 написав:
Цікаво почути думку, враховуючи історичну справедливість, яка повинна бути назва - Україна чи Русь?

Враховуючи історичну справедливість, ми живемо в Україні-Русі яка межує з Московським Ханством.

Тому ми їх і не любимо в любому вигляді та кількості. І тим більше шкода тих зневірених, що піддається на їхній вплив.

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 18:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Чорний написав:
Донецьк88 написав:
Чорний написав:
Донецьк88 написав:

Тому ми їх і не любимо в любому вигляді та кількості. І тим більше шкода тих зневірених, що піддається на їхній вплив.

Багато людей, які важають себе українськими націоналістами живе лозунгом "Подалі від Москви". І ви важаєте, що вони не піддалися їхньому впливу? Це вже шиза. Мені просто Москва до одного місца. Ця тема дуже запалітизована і на неї ведуться "кольорові фанатики". Мені здається, що лозунг українського націоналіста повинен бути "Геть Москву".

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2007, 23:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Донецьк88 написав:
Мені просто Москва до одного місца.

Ще якби ви Москві були до одного місця, то була б повна ідилія :). Зрештою, це єдине, що від них вимагається. Ну і ще відшкодування за геноцид :)

Донецьк88 написав:
Ця тема дуже запалітизована і на неї ведуться "кольорові фанатики". Мені здається, що лозунг українського націоналіста повинен бути "Геть Москву".

Український націоналіст не бореться проти іншої нації. Лише за власну націю. Відповідно правдиві націоналісти не обмежуються ні боротьбою з Московією, або сіонізмом, або лібералізмом, або внутрішнім гниллям. Все в комплексі.

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2007, 10:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Нова інформація про стан справ у стосунках України на кордонах з Румуніє та Молдавією:
"Румунські спецслужби розробили довготривалий план з дестабілізації ситуації в Україні. Який, як не дивно, успішно реалізується. За сприяння спецслужб Молдови, які щільно опікаються Бухарестом, проводяться операції, ціль яких уже зрозуміла - розвал України, і нахабне захоплення наших територій."
Детально тут: http://www.novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=2229

Задунайська Січ 24 лютого 2007

http://neznanijbrat.mylivepage.com/
НезнанийБрат

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2007, 11:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Вареник написав:
ну ти Достоєвский, знов коротко - від Ла-Маншу до Уралу - то межі України, Придністов*я туди попадає автоматично. Щодо Тарасюка - читай заяву на сайті Тягнибока (перелистай пошукай - дізнаєшся багато цікавого).

Вкажи будь-ласка посилання, якщо знаєш, цікаво було б прочитати...

Вареник

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2007, 13:42 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.tiahnybok.info/diyalnist_oleh_tiahnybok/dokument000578.html

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2007, 13:29 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Молдова - це взагалі геополітичне непорозуміння, "ніщо". Тому тут я проблем жодних не бачу. А для непоширення різних балачок на нашу територію можна застосувати (і бажано в комплексі) кілька підходів:
1. вербування агентів у країні, з якою межуємо, з метою ліквідації джерела антиУкраїнської агітації і перетворення цього джерела на структуру, яка би захищала залишки своєї, зокрема Молдавської державності (що рівноцінне захисту залишків Московського впливу в регіоні);
2. субсидування і підняття рівня життя у прикордонних регіонах (північнокорейський шлях, який там, правда, довели до ідіотизму - при зубожінні основного населення у прикордонних будинках імітується бурхливе і багате життя :)). При цьому у місцевого населення не буде виникати жодних "лівих" думок щодо потреби приєднання до сторонньої держави;
3. агітація з метою закріплення почуття національної гідності;
4. помірний економічний тиск;
5. в перспективі можна буде провети контрзаходи схожого характеру з приєднання цієї землі до нашої території.

ПовідомленняНаписане: 27 лютого 2007, 22:26 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Найкраще б, якщо голова партії запропонував би молдаванам сісти за стіл переговорів. А далі говорити про СССР, та УМРСР
НезнанийБрат

ПовідомленняНаписане: 09 березня 2007, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасника     Відповісти цитуючи     Догори

Створення Республіки Задунайська Січ.

Ідея створення такої республіки виникла на знак протесту проти недружніх дій Румунії проти України в питанні щодо острова Зміїний та інших зазіхань. Так органіація Задунайська Січ перетворилась на Невизнану Республіку.

Форма Непризнаної Республіки Задунайська Січ носить іформативно-пропагандивний характер, але має бути дієвим інструментом нагадування суспільству та владі про можливі загрози з цього боку. До того ж, це своєрідна відповідь на історичні аргументи Румунії, з українського боку-Задунайська Січ була реальною впливовою силою в певний період історії в межах територій подарованих козакам турецьким султаном.

Детальніше про плани та формування цієї організації тут: http://www.novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=2252

Орел

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2009, 07:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

А тим часом, мер румунського міста Констанца разом із сином промарширував під час міського параду в уніформі Вермахту. Тому, що завжди подобалась красива німецька уніформа та жорстка дисципліна в німецький армії:

http://korrespondent.net/strange/909209

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2009, 17:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

СВВ написав:
Молдова - це взагалі геополітичне непорозуміння, "ніщо". Тому тут я проблем жодних не бачу. А для непоширення різних балачок на нашу територію можна застосувати (і бажано в комплексі) кілька підходів:
1. вербування агентів у країні, з якою межуємо, з метою ліквідації джерела антиУкраїнської агітації і перетворення цього джерела на структуру, яка би захищала залишки своєї, зокрема Молдавської державності (що рівноцінне захисту залишків Московського впливу в регіоні);
2. субсидування і підняття рівня життя у прикордонних регіонах (північнокорейський шлях, який там, правда, довели до ідіотизму - при зубожінні основного населення у прикордонних будинках імітується бурхливе і багате життя :)). При цьому у місцевого населення не буде виникати жодних "лівих" думок щодо потреби приєднання до сторонньої держави;

+100.Нарешті почув щось серйозне. Ось тому і писав про те,що мав робити "маємо.що маємо" Кравчук та СБУ у перші роки після проголошення незалежності. На жаль вони "жували шмарклі" до тих пір допоки отримали негативний результат.Але курва, досягли одного- ввели в Кримінальний Кодекс статтю про відповідальність за найманство та участь у воєнізованих формуваннях і тим самим у черговий раз полизали дупу як румунам так і москалям.
3. агітація з метою закріплення почуття національної гідності;
4. помірний економічний тиск;
5. в перспективі можна буде провети контрзаходи схожого характеру з приєднання цієї землі до нашої території.

ПовідомленняНаписане: 22 липня 2009, 17:17 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Орел написав:
А тим часом, мер румунського міста Констанца разом із сином промарширував під час міського параду в уніформі Вермахту. Тому, що завжди подобалась красива німецька уніформа та жорстка дисципліна в німецький армії:

http://korrespondent.net/strange/909209

Це не страшно. Бо може не всі пам"ятають, але старші люди казали, що з румунів вояки,як з гівна куля.

ПовідомленняНаписане: 06 січня 2013, 16:16 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

http://hvylya.org/analytics/geopolitics/pochemu-ukraina-rano-ili-pozdno-stolknetsya-s-rumyiniey.html
З 1994 по 2010 рік я прожив на крайньому південному заході України, а саме в місті Рені, причому з 2005 по 2010 рік мені довелося очолювати держадміністрацію однойменного району. Тому, вважаю себе вправі судити про тристоронні відносини між Україною, Молдовою та Румунією, більше того, про ці відносини я знаю нітрохи не менше посадових осіб, які займають кабінети на Банковій, на Грушевського чи на Михайлівській площі. Причому, якщо врахувати, хто зараз ці кабінети займає, то я, мабуть, знаю навіть більше. Можливо, деякі мої висловлювання когось покоробило, але мені якось все одно. Отже, пристібайтеся по міцніше - поїхали.

Проаналізуємо відношення Румунії до нашої держави за останні два десятиліття. Ми з подивом дізнаємося, що війна Україні оголошена давно. Особисто я добре пам'ятаю підручники румунської мови, які з недомислу українського міносвіти і через недогляд СБУ потрапили в школи, де вивчали молдавську мову. На обкладинках цих «чудових» книжок розміщувалася ілюстрація карти Румунії з включеною в неї територією південної Бессарабії, тобто з половиною Одеської області. Особливо «радувала» напис на заштрихованої області: «Південна Бессарабія - тимчасово окупована Україна». Про паспорти, направо і наліво роздаються урядом Румунії, взагалі можна промовчати. Складається враження, що румунам плювати, що з цього приводу думає європейське співтовариство і Україна зокрема.

Ми завжди «славилися» своєю бездарною зовнішньою політикою, але якщо інші держави-сусіди на це дивилися поблажливо, мовляв, що візьмеш з цих придуркуватих «хохлів», то румуни не говорили, вони брали все, що їм потрібно, і тоді, коли це потрібно.

Найвідоміший приклад острів Зміїний. Ну да, острів залишився за нами, але на кой він нам без шельфу?! Крім цього є і менш відомі приклади. У другій половині дев'яностих тодішній Прем'єр-міністр України Пустовойтенко подаріл400 метровбереговой лінії Дунаю Молдові. Цей широкий жест, не тільки зробив Молдову морською державою, але і угробив Ренійський морський торговий порт, який давно «поперек горла» стояв румунському порту Галац.

Загалом, пора дивитися правді очі. Ворог біля воріт. Не в нас самих, як намагаються переконати українське суспільство всякі ..... Звичайно, певним колам вигідно, щоб ми займалися самокопанням, але, схоже, вистачить. Не дайте себе обдурити румунським агентам, шпигунам і їх посіпакам.

Основна румунська торгово-промислова інфраструктура крутиться навколо Нижнього Дунаю, і стати монополістом на цій ділянці головної європейської річки є для Румунії справою пріоритетним і архіважливим. Всі, хто заважає їй у цьому, будуть усуватися.

Можливо, ви вважаєте, що судноплавний канал «Дунай - Чорне море» нормально не функціонує через недостатність фінансових ресурсів, що виділяються державою на підтримаю каналу в робочому стані. Можливо. Звичайно, грошей виділяється мало ... завжди, і задовольнити і потреби каналу, і потреби чиновників, їх розподіляють, вони не можуть. Однак, мені здається, справа не стільки в одвічному українському казнокрадство, скільки в абсолютній незацікавленості румунської сторони у запуску каналу на нашій території. Оскільки в цьому випадку румунський канал Суліна моментально залишиться без роботи. Тому було б логічним вважати наших чиновників, які наживаються на довгобуді, не просто хабарниками, Откатчики і корупціонерами, а румунськими саботажниками.

Румунська дипломатія геніальна, румунська зовнішня політика ефективна. На жаль, нам протиставити їй нічого. Ми не можемо, як Бухарест щорічно витягувати з Євросоюзу сотні мільйонів євро на розвиток інфраструктури Нижнього Дунаю. Своєї власної інфраструктури. Ми не можемо, активно переманювати громадян чужої країни і навіть не бояться міжнародного осуду. І, само собою, ми не можемо, як наші південно-західні сусіди пред'являти гласно або негласно територіальні претензії іноземній державі, разом з тим перебуваючи в організації, яка такі претензії виключає в принципі.

Але, безумовно, особливе здивування викликає те, як румунська нація майже поглинула молдавську. Ось тільки кілька цікавих моментів. У Молдові немає історії Молдови, натомість її, діти, ось уже двадцять років, вивчають історію румунів. Вловлюєте? Підручник з історії називається «Історія румунів». Не держави, не території, а нації, причому чужий. Самих молдаван це не дивує, більш того, вони навіть не розуміють, що тут щось не так. А адже тут багато чого не так. Почнемо з того, що національності молдаванин і румун не тотожні, навіть, незважаючи на майже повну схожість мови. Не хочу вдаватися в історичні нетрі, оскільки це не тема даної статті, зазначу лише, що історія Молдавського князівства величезна і цікава, багато в чому вона переплітається з історією руських князів, але вона ніякого відношення не має до нащадків дакійських племен, раптово усвідомили себе римлянами.

Взагалі, якщо вже говорити про територіальні претензії, то у Молдавії їх навіть більше, оскільки територія Молдавського князівства простягалася далеко за Дунай і столиця його була в сьогоднішньому румунському місті Сучава. Говорячи по-простому, це румуни повинні вчити історію молдаван, а не навпаки. Однак, ми бачимо іншу ситуацію, молдавська самоідентифікація практично знищена. Є румуни, «царане»-селяни, і всякі інші російськомовні неповноцінні.

Румунам чудово вдалася мирна окупація Молдови. І це при повному потуранні всього світового цивілізованого співтовариства. Благо ще тліють вогнища опору в Придністровській і Гагаузькій автономії, інакше мрії про Великої Румунії, розбурхують мозок націоналістів, давно б стали реальністю.

Чому я стільки часу приділив Молдові, та просто саме ця маленька, і поки ще незалежна країна, може стати плацдармом, на якому Україна в силах перетворитися на серйозного і поважного східноєвропейського гравця. Таким шансом нехтувати не можна. Відкрита і прозора позиція на захист Молдови від іноземної окупації неймовірно посилить положення України на міжнародній арені. Для цього необхідно продумана державна підтримка Гагаузькій і Придністровської автономії. Слід переорієнтувати громадську думку жителів цих територіальних утворень з російського вектора на український. Більш того, варто всерйоз розглянути питання приєднання зазначених земель до України, з відповідним автономним статусом. Мій особистий досвід спілкування з проживаючим там населенням дає мені право говорити про позитивний відгуку на такі пропозиції.

Румунії має бути дана відсіч у всіх сферах. Ми повинні усвідомити - це питання виживання. Інакше в найближчі десять років Молдова перестане існувати як незалежна держава, осередки опору в ній будуть пригнічені жорстко і назавжди, далі експансія піде по суверенних земель України. Більш ніж імовірно, що ми позбавимося всього Придунав'я і частини Буковини. Випробувана на молдаван метод тихої окупації буде застосований і до українських громадян.

Румунія жадає стати головним гравцем Східної Європи та всі шанси у неї для цього є. Саме тому ми зобов'язані оголосити їй війну. Звичайно, в цьому випадку, Україна фактично протиставляє себе всьому Євросоюзу, а значить можна очікувати відповідних дій. Однак, по-перше, у ЄС своїх проблем достатньо, а по-друге, не тільки ми не любимо румун.

Природно, мова йде про війну тихою, подібної румунської окупації Молдови. І починати потрібно з формування в ЗМІ образу Румунії як агресора, посісти наші землі. Прикладів більш ніж достатньо. Необхідно зробити чітке розмежування між молдаванами і румунами, і в якості першого етапу повернути в школи, де викладається молдавська мова, підручники на кирилиці. Особливо це стосується шкіл на Бессарабії. Необхідно всіляко підтримувати молдавські національні громадські організації. У той час як з національними румунськими громадами триматися виключно в рамках офіційної співпраці, як з організаціями потенційного супротивника.

У великій політичній грі планетарного масштабу Україні ніколи не грати, проте це не означає, що ми повинні упускати можливість заявити про себе на регіональному рівні. Або граємо ми, або грають нас.

Не думаю, що може дійти до збройних сутичок, однак, необхідно бути готовим і до цього. Вистачить нашої армії бути найманцем в чужих війнах.

Як не парадоксально, але така нова позиція України зблизить її з європейською спільнотою, і змусить подивитися на, поки ще, найбільшу країну Східної Європи іншими очима.

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,