•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Вибори не чесні!

Автор Повідомлення
Вадим Володимирович

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2012, 18:33 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Кандидат по окрузі номер 204 Артем Семенюк(син Папієва, Партія Регіонів) зовсім обнаглів. Ходять чутки що він підкуповує виборців, а ще за нього агітують ті хто не має права це робити.
Яким чином будуть проходити вибори, якщо переможе у даному випадку той хто має більше грошей? Це нечесно!
Хтось має втрутитися!

ПовідомленняНаписане: 23 жовтня 2012, 18:38 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://electioninfo.org.ua/index.php?i=1133

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 10:10 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Я думаю що по мажоритарці вирішальним фактором буде те, від якої партії кандидат.
І якщо якийсь Семенюк хоч як буде стрибати - якщо людина голосує за УДАР, то і за кандидата на мажоритирці проголосує від УДАРу, хоч би там буде якийсь невідомий Іван Іванович Іванов
Хоч убийте не розумію як може людина голосувати за ОО або Свободу - а по округу 204 - за представника ПР, хоча б його портрети на кожному стовпі висіти, і навіть якщо за нього будуть агітувати хто не має права, чи думаєте у нас люди взагалі дебіли?
Якщо я проти ОО - хто мене змусить проголосувати за кандидата від ОО? Невже папірці які мені в поштову скриньку сунуть щодня? Та ніколи в житті, я як бачу серце на білому фоні - зразу в піч :)
пан майор

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 11:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
чи думаєте у нас люди взагалі дебіли?
Якщо я проти ОО - хто мене змусить проголосувати за кандидата від ОО? Та ніколи в житті
Ви абсолютно праві. Іде вчора увечері п'яне, засмоктане із недопитою пляшкою пива в руці. І каже. Що воно буде голосувати за комуністів. Оце жива душа наяву ходить усіх тих, хто не голосуватиме за УКРАЇНСЬКИХ НАЦІОНАЛІСТІВ. Фіг із нього видушиш раба. А ви кажете...

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 11:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
Іде вчора увечері п'яне, засмоктане із недопитою пляшкою пива в руці. І каже. Що воно буде голосувати за комуністів.

шо отак йшов і казав?
я, мовляв, за КПУ!
а може він за Клічка? :)

А душі іних треба розуміти чепурненькі, причесані, русяві, синьоокі і в вишиваночках?
пан майор

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 12:44 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Іван_Київ написав:
Цитата:
Іде вчора увечері п'яне, засмоктане із недопитою пляшкою пива в руці. І каже. Що воно буде голосувати за комуністів.

А душі іних треба розуміти чепурненькі, причесані, русяві, синьоокі і в вишиваночках?

Саме це - найскладніша справа в цьому світі - зуміти розгледіти те, що глибоко приховане в душі людини.
Це може зробити Бог. А мета нашого життя - максимально наблизити свою душу до Бога. І піклуватися про те, із чим в своїй душі ми підемо до Нього.
А таки підемо...
І ніхто живущий зараз на Землі не уникне цієї участи...
Тож в добру путь.

ГОЛОСУЙТЕ ЗА СВОБОДУ !!!

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 12:47 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
максимально наблизити свою душу до Бога

цікаво, як поєднується віра в Бога і націоналізм? :)
Віра в Бога і титульну на певній БОГОМ даній території нації?
Хіба Бог не створив всіх людей рівними? Хіба може бути хтось ТИТУЛЬНІШЕ за інших - євреїв, удмуртів та негрів з китайцями?
Ходос

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 12:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Софістика

Воно Вам треба?

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 13:25 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

ЗА НАЦІОНАЛІЗМ, БО ЦЕ - ЛЮБОВ!
ЗА ЛЮБОВ, БО ЦЕ - БОГ!
ЗА УКРАЇНУ - БО ЦЕ СВОБОДА!
ЗА СВОБОДУ - БО ЦЕ УКРАЇНА!

ПовідомленняНаписане: 24 жовтня 2012, 23:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

чи комплімент це?
http://www.pravo-kiev.com/events/2012/10/skolko-stoit-sdelat-revolyucziyu-v-ukraine.html
пан майор

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 00:02 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

михайло2 написав:
чи комплімент це?
http://www.pravo-kiev.com/events/2012/10/skolko-stoit-sdelat-revolyucziyu-v-ukraine.html

Не зрозуміло. Ви до кого із цим питанням звертаєтеся?
Уточніть, будь ласка.

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 07:50 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

до присутніх на гілці... наче посилання близьке до назви теми.
БАРАБАС

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 08:43 Переглянути профілі учасників          Відповісти цитуючи     Догори

михайло2 написав:
чи комплімент це?

а яка проблема ? Свобода - єдині, хто відмовився від грошей. Що ще не ясно ? :)

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 09:04 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

БАРАБАС написав:
михайло2 написав:
чи комплімент це?

а яка проблема ? Свобода - єдині, хто відмовився від грошей. Що ще не ясно ? :)

так оце... приємно...
пан майор

ПовідомленняНаписане: 25 жовтня 2012, 09:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
ЗА НАЦІОНАЛІЗМ, БО ЦЕ - ЛЮБОВ!
ЗА ЛЮБОВ, БО ЦЕ - БОГ!
ЗА УКРАЇНУ - БО ЦЕ СВОБОДА!
ЗА СВОБОДУ - БО ЦЕ УКРАЇНА!

І ЦЕ - ПРАВДА,
ПРАВДА - ЦЕ БОГ.

У людини є дві форми життя: "У-ПРАВДІ" і "У-БРЕХНІ".
Хто живе У БРЕХНІ - ТО НЕЩАСНІ ЛЮДИ.

ЖИВІТЬ У ПРАВДІ!
ГОЛОСУЙТЕ ЗА СВОБОДУ!
БУДЬТЕ ЩАСЛИВІ!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь