•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Чи варто Свободі, ОО,Удару бойкотувати наступну Раду

Автор Повідомлення
дід Володя

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2012, 22:27 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А яка ідейна складова електорату в Ударі,чи Батьківщині :)
Перевиборів не буде,це тільки для галасу.Просто Гриценко виявив свою *потрібність* в ОО.Це гра м*язами.

Слава Україні!
Аквілон

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2012, 15:51 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаВідвідати сайт учасникаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

дід Володя написав:
Але агресивність Свободи працює на її імідж.Я як уявлю в парламенті І.Фаріон,або Юрка Михальчишина...
Думаю,ПР і в страшних снах,таке не могло приснитись.

Це не є агресивність.
Це є конкретність.
Загалом в СВОБОДІ від початку так було.
Як хтось щось пробує говорити, то не пробує, а говорить!
Як щось сказано -- то має бути зроблено!
...це Вам не так звані демократи, що як починає говорити, то завдяки своїй толерастії не може думку довести до логічного фіналу.

Але окрім того є ще один момент. Усі дискусії йдуть ДО прийняттям партією рішення. А як партія прийняла рішення -- то усі депутати мають виступати чітко згідно цього рішення. Так звані демократи цього не розуміють. І перетворюють конкретні речі на БАЛОГАН (від слова Балога!)...

Загалом колись з цим була анекдотична ситуація!
Фракція СВОБОДИ (тоді ще СНПУ!) в Львівській обласній раді.
В Андрія Парубія питають:
--Яка Ваша думка з цього питання?
--Ото там Юрко Криворучко (тоді голова фракції) -- в нього запитайте!
--Яка Ваша особиста думка з цього питання?
--А моя особиста думка мене не цікавить!

В такому розрізі мій прогноз -- як ВО СВОБОДА таки буде приймати участь в цій раді (думаю що таки буде!) -- то партії реготунів мало не буде здаватися!
Злагоджений механізм -- основа успіху.
І він у нас Є!!!!

ТРИМАЙСЯ!
Шкода

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2012, 19:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Свободівці вже майже почали отримувати депутатські мандати.
У мене сльози на очах від радості.
Я пишаюся,що теж трішки доклала своїх зусиль,
щоб стався нарешті цей історичний момент.
Ніяких бойкотів! Ніяких!
Спочатку захопити Раду зсередини.
А там далі вже по обставинам.
Головне не підвести виборців.
Ви маєте розуміти, якщо ВО Свободі залишили такий великй
відсоток-майже 12 %, то можна тільки уявити СКІЛЬКИ вкрали!
Більше вкрасти,видно фізично вже не змогли.
Вперед, у Раду.
Нарід чекає.
Не слухати науськовачів-провокаторів.

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2012, 21:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Радий за Вас пані Шкодо,й за нас,що своїми скромними трудами,й нескромними язиками(то я про себе),маю надію,хоч трішки,а спричинили той результат і ту підтримку,яку ,наразі,маємо.

Ось ще коментар...
http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/509d5245bfb8d/

Слава Україні!
Демократіос

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2012, 19:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Євген- написав:
І може навіть не з конфронтації з комуняками, а з підготовки з ними окремих законопроектів, направлених проти олігархів з Регіонів. Не підтримають - буде зменшення їхнього електорату.

З моїх багаторічних спостережень я зробив висновок, що стрижень ідеології, точніше, справжніх дій КПУ - не антиолігархізм і не соціалізм, а проросійськість і гра на ностальгії за СРСР. Вони разом з олігархами голосують за антисоціальні закони, хоча на словах виступають проти.
Даю гарантію, що ні на яку співпрацю з націоналістами вони не підуть (якщо це не російські націоналісти ;-)), і ні за який, навіть найсоціалістичніший і найантиолігархічніший закон, запропонований націоналістами не голосуватимуть.
Демократіос

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2012, 19:46 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Ніяких бойкотів! Ніяких!
Спочатку захопити Раду зсередини.
А там далі вже по обставинам.
Головне не підвести виборців.
Ви маєте розуміти, якщо ВО Свободі залишили такий великй
відсоток-майже 12 %, то можна тільки уявити СКІЛЬКИ вкрали!
Більше вкрасти,видно фізично вже не змогли.
Вперед, у Раду.
Нарід чекає.
Не слухати науськовачів-провокаторів.

Підтримую!
Ні в якому разі не можна зраджувати виборцям, бо буде те, що з СПУ О. Мороза. Треба чітко дотримуватись своєї лінії і даних перед виборами обіцянок і не відходити від цього, навіть якщо того схочуть союзники по коаліції. Чесність перед своїми виборцями - запорука успіху. Не можна йти на поводу у таких союзників як БЮТ-Батьківщина-00, бо вони мало чим відрізняються від ПР. Завданням СВОБОДИ на наступні 5 років повинно бути чесно відслужити у ВР відповідно до своєї передвиборчої програми, щоб на наступних виборах отримати більшу підтримку виборців.
Якщо обрали - треба бути в Раді, а не тринькати народні гроші на чергові вибори, тим більше, що, як я розумію, ВО СВОБОДА не має стільки грошей, як інші, щоб провести дві підряд виборчі кампанії.
І треба старатися займатися конструктивною діяльністю, а не цирком в стилі БЮТ.
Парабелум

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2012, 21:28 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Если ты удручен и измучен судьбой,
К небесам обращенный бесплодной мольбой,
Берегись! - и из рук подлеца даже воду
Не бери, хоть бы пламя играло с тобой!
Омар Хайям
До теми. Хоча перекласти не берусь.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 01:54 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Парабелум написав:
Омар Хайям

А я берусь перекласти:
. Приймай життя як героїчний подвиг і здобувай чин незламної волі та творчої ідеї.

2. Найвищим Твоїм законом і Твоїм бажанням є воля та ідея нації.

3. Будь гідним виконавцем заповітів великих синів Твоєї нації, борись та працюй для великого майбутнього.

4. Твоїм найбільшим добром і Твоєю честю є сила і велич Твоєї Нації.

5. Залізна дисципліна щодо ідеї та Проводу і обов'язок праці є Твоєю чеснотою.

6. Пам'ятай, що Україна покликана до творення нового життя, тому працюй для її могутності та розвитку.

7. Плекай дух волі у творчості, неси всюди ідею Правди України і закріплюй в життя її історичну місію.

8. Твоєю найбільшою любов'ю є Українська Нація, а Твоїми братами - всі члени української національної спільноти.

9. Будь вірний ідеї Нації на життя і смерть і не здайся, хоч би проти Тебе був увесь світ.

Отакий переклад. Десь так:)

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 02:18 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Будь вірний ідеї Нації на життя і смерть і не здайся, хоч би проти Тебе був увесь світ.

Із "Декалогу", "Дванадцяти прикмет" та "Сорока чотирьох правил" ураїнського націоналіста " Бути вірним ідеї Нації на життя і смерть і не здатися, хоч би проти Тебе був увесь світ" для мене - найцінніша Заповідь. Я її дотримався і довів це на практиці. Чим і горжуся. Тому що від чого-чого, а від скромності не збираюся вмирати :))
Герої не вмирають - вмирають вороги! :))
_________
Пан майор
Шкода

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 02:34 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

пан майор написав:
Шкода написав:
Будь вірний ідеї Нації на життя і смерть і не здайся, хоч би проти Тебе був увесь світ.

Із "Декалогу", "Дванадцяти прикмет" та "Сорока чотирьох правил" ураїнського націоналіста " Бути вірним ідеї Нації на життя і смерть і не здатися, хоч би проти Тебе був увесь світ" для мене - найцінніша Заповідь. Я її дотримався і довів це на практиці. Чим і горжуся. Тому що від чого-чого, а від скромності не збираюся вмирати :))
Герої не вмирають - вмирають вороги! :))
_________
Пан майор

правильно.пан Майор.
Саме цікаве,що я для себе теж виділила наулюбленеше гасло-
і хай проти тебе буде увесь світ.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 03:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

Шкода написав:
Саме цікаве, що я для себе теж виділила наулюбленіше гасло - і хай проти тебе буде увесь світ.

За що я Вас цілую і обнімаю як бойову подругу УПА. Адже націоналістичне звернення українців - ПОДРУГО і ДРУЖЕ.
Чому я так відверто це пишу на увесь світ публічно. Тому що із мільйонів! ІЗ МІЛЬЙОНІВ тільки одиниці трапляються такі, як Ви. Я це кажу дуже серйозно. І моя дружина - моя бойова подруга, лише раз - одну мить, побачивши Вас на марші УПА біля Тараса Шевченка постійно цікавиться . Що там на Форумі пише пані Шкода. Це не комплімент Вам. А константація факту. Ви живете душею. А не розумом. Таких людей не можна не цінити. Моя донька каже - це велике щастя зустріти ЛЮДИНУ. А ВИ - ЛЮДИНА серед мільйонів ..... а далі за текстом Тараса Шевченка.:))

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 07:15 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Парабелум написав:
Омар Хайям

Хочете сказати, що це був віршик мовою оригіналу?

Хочби навіть і так. Яке відношення відношення він має до теми? Хто тут "удрючєн" та "ізмучан сутьбой" ? Хто тут що в кого бере з рук?

Ті місця, котрі Свобода здобула у ВР, вона їх ЗДОБУЛА, а не взяла з чиїхось рук.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Парабелум

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 19:37 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вже декілька раз на форумі про звучала теза, що і з комуністами можна вась-вась ( звичайно, заради великої мети). Про союз з жидами - просто мовчу. В Свободи нелегкий час - час вибору правильного напрямку, від якого залежить, чи бути Свободі, чи бути Україні. І дай Боже зробити їм правильний вибір! Тому й процитував великого Омара - краще не скажеш.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 20:57 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

"Оппозиция отказалась от проведения митингов до начала работы нового парламента"-ось така новина.
Слава,тє Господі.

ПовідомленняНаписане: 12 листопада 2012, 21:22 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Ну та й добре,бо мене вже тут трясло від цього шоу.Холєра,чи то вони вар*ята грали,чи час тягнули.Революції ,на разі,відміняються.
Чекаймо на чергову порцію яду від Івана_Києва.Він сердешний дві пляшки коктейлю Молотова*замутив*.Одну вже ,навіть і підпалив-і оце облом-революції не буде.Певно,в мене кине:)

Слава Україні!

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"