•  Офіційний форум ВО "Свобода"  •  Початок  •  Зареєструватись  •  Пошук  •  Вхід

Звернення з Донецьку

Автор Повідомлення
Сергій53

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2012, 15:40 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вітаю всіх! Я донетчанин, голосував проти цієєї бандитьської влади, але впевнений, що мій бюлетень місцеві бандюки викинули на смітник чи спалили, підкивши в скриньку фальшивий бюлетень. Я впевнений, що в Донецьку більшість мешканців ненавидить теперішню владу, але вони забиті , залякані тому сидять мовчки по квартирах , і тому у мене велике прохання до керівництва Свободи серйозно зайнятись Донецьком, бо тут "машина брехні" настількі відпрацьована, що важко щось довести, але цей гадюшник треба знищити якомога швидше , та без вашої допомоги нам не обійтись!!!
Пріма

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2012, 21:12 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Шановні донеччани! Цілком Вас розуміємо, бо у Києві творилося те ж саме! Фальсифікації були провернуті нахабно, відкрито, нікого і нічого не беручи до уваги, бо впевненні у своїй безповідальності. Кияни впевненні, що у Вас багато людей розуміють, що це за влада. Але влада мала нас на увазі, ми ж бидло, біомаса, де б ми не жили.
Тримайтеся! Разом ми переможемо!

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 12:14 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ibCpdKisyEg

Без слів!
Сергій53

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 15:24 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пріма написав:
Кияни впевненні, що у Вас багато людей розуміють

Дякую киян за підтримку, ми в захваті від вашої активності, так тримати, а от у нас люди сплять, хоча більшість і розуміє, що при владі партія брехунів......до речі, президентські вибори були сфальсифіковані за тим самим сценарієм, що і зараз, а ющенко на це закривало очі, так воно боялось Юлю, отож громадянин Янукович займає свою посаду теж нелигітимно
М.Джура

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 15:32 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

А ви чому на це закривало очі?

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 19:07 Переглянути профілі учасників     Відіслати листаICQ     Відповісти цитуючи     Догори

В донецьку багато класних людей. Але проти системи, яка все зачистила дуже важко воювати. Нічого не довго їм залишилося.
Колобок

ПовідомленняНаписане: 04 листопада 2012, 23:13 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В різних містах України не однаково просто не закривати очі на одну й ту саму подію.

Однак рано чи пізно прокинеться і Донеччина. Донецькі націоналісти мають усі підстави бути напорядок твердішими, оскільки зараз "визрівають" у найскрутніших умовах.

прокляті жиди.
("Швачка" Т.Г. Шевченко)

Підпис присвячую усім, кого кого він найбільше дратує.
Євген-

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2012, 02:23 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:
Вітаю всіх! Я донетчанин, голосував проти цієєї бандитьської влади, але впевнений, що мій бюлетень місцеві бандюки викинули на смітник чи спалили, підкивши в скриньку фальшивий бюлетень. Я впевнений, що в Донецьку більшість мешканців ненавидить теперішню владу, але вони забиті , залякані тому сидять мовчки по квартирах , і тому у мене велике прохання до керівництва Свободи серйозно зайнятись Донецьком, бо тут "машина брехні" настількі відпрацьована, що важко щось довести, але цей гадюшник треба знищити якомога швидше , та без вашої допомоги нам не обійтись!!!

Дуже правильна позиція. Свобода і інші опозиціонери не чекали, що настрої населення проти ригів будуть такими навіть на Сході - тому не вела там ніякої роботи ні під час виборів, ні під час підрахунків. Вже зрозуміло, що якби ця робота велася, навіть в Донецьку було б щось схоже на те що в Києві зараз. Але очевидно що просто зараз немає сил - ледве хватило на Київ і область. Парламенські можливості, в купі зі створенням місцевих загонів ненасильницької самооборони та роботою з силовими структурами забезпечать результат.
ФРО

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2012, 08:09 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

В нас майже всі вірять, що на сході відбулися банальні фальсифікації, просто не було кому від опозиції захищати правильний вибір людей.

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 06:41 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

ФРО написав:
В нас майже всі вірять, що на сході відбулися банальні фальсифікації, просто не було кому від опозиції захищати правильний вибір людей.

Дуже важко проконтролювати кожний папірець, мені здається, що пора переходити до електронних виборів: від виборця - безпосередньо в Київ, а там вже повинен бути жорсткий контроль
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 08:36 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:
Дуже важко проконтролювати кожний папірець, мені здається, що пора переходити до електронних виборів: від виборця - безпосередньо в Київ, а там вже повинен бути жорсткий контроль

Якщо Ви спробуєте контролювати електронний трафік, контроль кожного папірця Вам буде здаватися просто дитячою забавою.
Якщо Ви б спробували проконтролювати електронний трафік, то контроль папірців здавався би просто дитячою іграшкою. І головне, фальсифікації у електронному вигляді майже не можливо довести!
Сергій53

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 09:53 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Пляшечник написав:
фальсифікації у електронному вигляді майже не можливо довести!

Це так, але нема нічого неможливого і розумні люди врешті решт щось придумають, бо витрачати гори паперу на вибори, а потім на перевибори і т ін. просто нераціонально
Пляшечник

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 10:08 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Сергій53 написав:
Пляшечник написав:
фальсифікації у електронному вигляді майже не можливо довести!

Це так, але нема нічого неможливого і розумні люди врешті решт щось придумають, бо витрачати гори паперу на вибори, а потім на перевибори і т ін. просто нераціонально

У деяких країнах придумали - просто відмовилися від виборів. Я думаю що і в нашій країні багато тих, хто підтримав би цю ідею з радістю...
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Цитата:
У деяких країнах придумали - просто відмовилися від виборів.

Або як варіянт - проводять дуже весело їх імітацію - як в США
Люди стоять в чергах, голосують, і вважають що вони живуть в найдемократичнішій країні світу, хоча насправді - що вони обирають?
Цікаво, мешканці супердемократичних США знають чим відрізняється республіканська партія від демократичної крім пик, що їх представляють?
Іван_Київ

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012, 10:20 Переглянути профілі учасників     Відіслати листа     Відповісти цитуючи     Догори

Вчора була радіопередача по Ері, один америкознавець довго розказував яка чудова Америка і як там все демократично і чудово - але виявляється (між рядків, пан америкознавець сам не помічає абсурдність деяких твержень) - що в США уже кілька століть фактично правлять дві партії (причому навіть великий америкознавець не знає в чому між ними різниця), ще цікавий факт - в супердемократичній і свободній країні США Вашінгтон поділений на сектори в яких є поділ по тим кому можна там жити а кому ні, кримінальні райончики куди поліція не потикається, і т.д. я подумав що не дай Боже дожити до такої демократизації коли щось подібне буде у тоталітарному майже диктатурному Києві

Нова тема Відповісти

ВО "Свобода"
Олег Тягнибок - голова партії
Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
http://www.tyahnybok.info

Виступає за:
захист прав українців
шану національних героїв та святинь
поширення української мови
тверду проукраїнську політику

ВО "Свобода"
Українська права партія,